Skocz do zawartości

martix

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio nie moge zgodzic sie ze swym partnerem ....klucimy sie czesciej niz jestesmy w zgodzie ,wiem ze racja lezy po srodku...ale zastanawiam sie nad tym zwiazkiem .czy moj sen moze miec cos wspolnego z ta sytuacja?snilo mi sie gniazdo z ktoreg wyfrunely ptaki...ja trzymalam je w dloniach byla noc ale bardzo jasna...w tym gniezdzie zostaly tylko skorupki jaj i co najdziwniejsze pawie piora!!!prosze mi pomoc,czy to aby jakas przestroga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coz, rzeczywiscie nie jest to pozytywny sen. Gniazdo z pustymi skorupkami, czyli popsutymi jajkami jest wyrazem rozczarowania i braku sukcesu. Pozostawione piora sugeruja, ze nalezy pozbyc sie iluzji. Ale poniewaz chodzi tu o pawie piora, byc moze jestes juz na dobrej drodze.

 

Indigo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgodzę się z przedmówcą odnośnie gniazda. Jednak myślę iż w tym przypadku pawie pióra nabierają znaczenia podobnego jak sam paw we śnie. A ma on znaczenie takie, że zanim zwiążesz się z mężczyzną powinnaś poddać go "próbie", aby wiedzieć że na pewno możesz mu zaufać i że to ten jeden, jedyny. Myślę że obecność tych piór we śnie jest efektem wątpliwości, które Cię nachodzą.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...