Jump to content

Wędrówka po ogrodzie i jaskini


Nejti
 Share

Recommended Posts

Ja, Mateusz i dwóch jego kumpli wyruszyliśmy razem na wycieczkę rowerami do jaskini w której oni (beze mnie) zbudowali swoją bazę. Gdy dojechaliśmy na miejsce postanowiliśmy wejść w głąb jaskini. Przed tym jednak każdy wziął w rękę swój karton, ja żadnego nie miałam wiec pożyczyli mi jeden z swoich zapasowych.(zastanawiam się po co one w ogóle były). Cała grupa, poza mną znała te tereny. Mówili bym ciągle szła za nimi, ale ja przyśpieszyłam. Po wyjściu z jaskini znaleźliśmy się...w niezwykle zarośniętym ogrodzie. Strasznie podobało mi się to wynaturzone piękno przyrody. Odwróciłam się, zauważyłam ich przed wejściem do jaskini. Poszłam śmiało na przód. Po drodze omijałam mnóstwo na prawdę ładnych drzew(zwłaszcza owocowych), krzaków i innych roślin. Były totalnie niezadbane choć podobały mi się o wiele bardziej niż gdyby były. Po dość krótkim czasie spaceru ku mojemu nieszczęściu natknęłam się na pokrzywy. Odwróciłam się, niestety moich towarzyszy z drużyny już nie było. Postanowiłam się przez nie przedostać. Było ich dość sporo i nieco mnie poparzyły ale nie zrobiło to na mnie większego wrażenia. Po wyjściu ujrzałam nasza jaskinię, podeszłam tam. Okazało się że wszyscy wrócili już z wyprawy inną drogą. Mateusz powiedział że następnym razem mi ją pokaże.

 

I mam jeszcze pytanie...w ciągu nocy zapamiętuje po kilka snów które zapisuje. Czy ważniejsze są te które przyśnią mi się pierwsze czy te które przyśnią mi się ostatnie? I dlaczego z każdym kolejnym snem(aż do rana) te sny stopniowo polepszają się na moja korzyść?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest cyganicha

Rozmyślasz i analizujesz swoje życie emocjonalne,uczuciowe.Podążasz w głąb siebie,szukasz,wracasz do przeszłości,próbujesz wyciągać wnioski.

Niepowodzenia jakie Cie spotykają nie powodują Twojego wycofania tylko angażujesz sie w kolejne rzeczy,wyciągasz wnioski i mimo wszystko,iz zdajesz sobie sprawę,że nie zawsze postępujesz słusznie idziesz w kierunku przez siebie obranym.Nie rezygnujesz,nie zmieniasz planów,nie poddajesz się.Wybierasz w zyciu własną ścieżkę i żyjesz tak jak Ty chcesz,jak zadecydujesz a nie pod dyktando innych,choćby ich rady były nie wiadomo jak dobre.Robisz tak jak sama postanowisz.

Kazdy sen ma znaczenie,kazdy jest ważny,a to co się śni nad ranem,to co jest ostatnie najszybciej znajduje realizację na jawie.Sny sie polepszają,ponieważ za każdym razem udaje Ci się wyjsć z różnych opresji i w konsekwencji wydarzenia w realu układają się dla Ciebie korzystnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...