Skocz do zawartości

zakupy, kurtka, mama, stara szkoła


skySOhigh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

dzisiaj miałam 2 bardzo dziwne sny, śniłam coś po raz pierwszy od dobrych kilku miesięcy.

Pierwszy z nich zaczął się u mnie w domu.. Rozmawiałam o czymś z moją mamą, nie pamiętam o czym. Następnie ubrałam na siebie czerwoną kurtkę z kapuzą i wyszłam. Dokładnie pamiętam tą kurtkę, była nowa, czysta, jak ze sklepu. Nie wiem co było dalej, jakimś cudem już po sekundzie znalazłyśmy się obok supermarketu. Ruszyłyśmy do środka, i zorientowałam się, że ludzie się na mnie dziwnie patrzą. Spojrzałam po sobie, i moja kurtka była cała brudna, czymś poplamiona. Weszłyśmy do wnętrza sklepu, rozpięłam kurtkę i poszłyśmy gdzieś do przodu, nie wiem gdzie. Moja mama miała ze sobą jakąś butelkę, chyba z wodą ale nie pamiętam dokładnie. Położyła ją obok innych napojów na półce i obudziłam się, była może 5 rano więc położyłam się znowu spać.

Tym razem spotkałam moje koleżanki ze starej szkoły, byłyśmy w parku znajdującym się na jej terenie. Rozmawiałyśmy o czymś, nie wiem co się później działo, ale wiem że weszłyśmy do szkoły tylnym wejściem, a na butach miałam błoto. Dalej czarna dziura, a wszystko przeniosło się do ogrodu mojej babci, która mieszka na wsi. Jest on spory, grządki na jarzyny, drzewa itp. Była zima, padał śnieg. Nie wiem skąd zjawił się tam kolega z mojej dawnej klasy. Nigdy nie zwracałam na niego zbyt dużej uwagi więc mnie to zdziwiło. Powiedział, że zaprosił kogoś jeszcze, innego kolegę. Nie znał go, nie mógł go znać, bo był to mój znajomy mieszkający spory kawałek od babci. Nie lubię go, on mnie też, nie chciałam żeby mnie zobaczył więc zaczęłam uciekać. Padał śnieg, a ja biegłam przez most. On ruszył za mną, ale kiedy wbiegłam na drugą stronę mostu nagle zniknął. Droga, którą teraz się posuwałam zmierzała w kierunku kościoła, nagle zaczął padać deszcz. Przemienił się w niego śnieg, a wszystkie zaspy zniknęły. Zobaczyłam w oddali moją babcię i się obudziłam, była 8 więc już nie kładłam się spać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...