Jump to content

Wędka sięgająca nieba i toalety


Rusałka
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

prosiłabym kogoś o interpretacje moich snów, ponieważ wiem, że coś się może wydarzyć. Zawsze sobie coś wyśnię...

 

Pierwszy wątek to sny o toaletach i moim byłym chłopaku. Ilekroć on mi się śni to jestem u niego w domu w toalecie (ZAWSZE jest ta sama, ale w ostatnim śnie nie było jednej ścianki oddzielającej kabiny i było widać przy podłodze jej resztki). Dzisiaj byliśmy w mojej i obieraliśmy jakieś warzywa (!) i byliśmy bardzo zakochani w sobie.Wiem, że to kretyńsko brzmi, ale dlaczego zawsze jak on się śni to i te toalety? W ciągu tygodnia już dwa sny o tej tematyce a wcale za dnia nie myślę o nim.

 

Drugi sen to taki w którym stałam na moim podwórku i trzymałam w ręce koniec wędki ale nie widziałam drugiego końca bo żyłka zwisała z nieba i patrzałam w nie (bardzo błękitne) i próbowałam zlokalizować drugi koniec ale nic oprócz błękitu nie widziałam. Pociągnęłam w dół żyłkę i poczułam że jest naciągnięta.

 

Proszę o odpowiedzi :)

Link to comment
Share on other sites

Pierwszy sen może ostrzegać przed jakimiś drobnymi nieprzyjemnościami, być może związanymi z jakimiś wstydliwymi sprawami, które ujrzą światło dzienne za sprawą kogoś z zewnątrz. Niekoniecznie te sprawy muszą dotyczyć Twojego chłopaka, może chodzi o kogoś innego w Twoim otoczeniu. Drugi sen może mówić o tym, że z jakichś powodów marnujesz swój potencjał i energię życiową, choć na razie nie przynosi Ci to konkretnych szkód, gdyż błękit nieba symbolizuje zwykle poczucie szczęścia i radość. Przyjdzie jednak czas, że trzeba będzie coś z tym zrobić (napięta żyłka).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...