Jump to content

Wędka sięgająca nieba i toalety

Rusałka
 Share

Recommended Posts

Witam,

prosiłabym kogoś o interpretacje moich snów, ponieważ wiem, że coś się może wydarzyć. Zawsze sobie coś wyśnię...

Pierwszy wątek to sny o toaletach i moim byłym chłopaku. Ilekroć on mi się śni to jestem u niego w domu w toalecie (ZAWSZE jest ta sama, ale w ostatnim śnie nie było jednej ścianki oddzielającej kabiny i było widać przy podłodze jej resztki). Dzisiaj byliśmy w mojej i obieraliśmy jakieś warzywa (!) i byliśmy bardzo zakochani w sobie.Wiem, że to kretyńsko brzmi, ale dlaczego zawsze jak on się śni to i te toalety? W ciągu tygodnia już dwa sny o tej tematyce a wcale za dnia nie myślę o nim.

Drugi sen to taki w którym stałam na moim podwórku i trzymałam w ręce koniec wędki ale nie widziałam drugiego końca bo żyłka zwisała z nieba i patrzałam w nie (bardzo błękitne) i próbowałam zlokalizować drugi koniec ale nic oprócz błękitu nie widziałam. Pociągnęłam w dół żyłkę i poczułam że jest naciągnięta.

Proszę o odpowiedzi :)

Pierwszy sen może ostrzegać przed jakimiś drobnymi nieprzyjemnościami, być może związanymi z jakimiś wstydliwymi sprawami, które ujrzą światło dzienne za sprawą kogoś z zewnątrz. Niekoniecznie te sprawy muszą dotyczyć Twojego chłopaka, może chodzi o kogoś innego w Twoim otoczeniu. Drugi sen może mówić o tym, że z jakichś powodów marnujesz swój potencjał i energię życiową, choć na razie nie przynosi Ci to konkretnych szkód, gdyż błękit nieba symbolizuje zwykle poczucie szczęścia i radość. Przyjdzie jednak czas, że trzeba będzie coś z tym zrobić (napięta żyłka).