Jump to content

lodowe chmury, niebo


Cata Rina
 Share

Recommended Posts

Witam ;)

 

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że patrzę do góry na niebo, było błękitne i takie wakacyjne. Drzewa były zielone, to było chyba lato - wczesna jesień. W pewnej chwili zza horyzontu zaczęły napływać chmury w moim kierunku, były coraz bliżej i kiedy były już na tyle blisko, że mogłam je dokładnie obejrzeć, zobaczyłam, że te chmury to jedna wielka tafla lodu. Była podobna do lodowca tyle , że była płaska i "sunęła" jak chmura po niebie. Była biała i oszroniona ale brzegi miała przezroczyste, roztapiające się jak zwykły sopel lodu. Przy pierwszej lodowej chmurze schowałam się do domu i czekałam aż "przepłynie" ponad domem, kiedy to się stało niebo znowu było błękitne. Bardzo szybko napłynęła druga lodowa chmura, która pochłaniała całe niebo. Uciekłam do domu bojąc się, że będzie po mnie jak zaczną się z niej odłupywać kawałki lodu.

 

Raz w życiu śniło mi się lodowisko w środku lata i choć wtedy jako dziecko nic nie rozumiałam z tego snu, to teraz wiem, że sny z lodem to ostrzeżenie.

 

BARDZO PROSZĘ O POMOC W INTERPRETACJI.

Link to comment
Share on other sites

hej :)

 

cóż można dodać, intuicja cię myli, ostrzeżenie a nawet dwa. Pierwsza chmura zwiastuje kłopoty z których, kolokwialnie mówiąc, wywiniesz się obronną ręką. Druga zwiastuje większe kłopoty, jednak pozytywne jest to, że w obydwu przypadkach masz schronienie gdzie przeczekasz najwiekszą zawieruchę :) pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Właśnie tego sama się domyśliłam ;( póki co u mnie jak najbardziej wszystko jest dobrze ...ale będę czujna :D

 

W tym śnie miałam jeszcze taką myśl, jak wiałam przed tą drugą chmurą, że trzeba się schronić pod czymś murowanym...bardzo trwałym, zwiałam z drewnianej altany czując, że ona mi nie zapewni bezpieczeństwa. Może tu chodzi o pracę...właśnie od poniedziałku mam przedłużoną umowę?? I to druga umowa, praca w sądzie, ciężka i za grosze ale lepsze to niż nic. Szukam czegoś lepszego ale póki co mam to co mam.

 

Czy ten sen może mieć przełożenie na pracę zawodową??

Edited by Cata Rina
Link to comment
Share on other sites

stabilność, coś co daje poczucie bezpieczeństwa, Nie wydaje mi się, żeby chodziło o pracę, ale to właśnie ona ci to zapewni. Praca. Nie wiem, takie przeczucie, ale nie zmieniaj pracy, poczekaj. I daj koniecznie znać co u ciebie :), pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Zdecydowanie lodowe chmury to nie sprawy związane z pracą. To uczucia. W rzeczywistości próbowałam uciec przed nimi, no i się zemściły na mnie. Zawaliłam ! Mówiąc prawdę , stawiając czoła przeciwnościom straciłam coś co było mi bliskie ....

RADA: Nie warto być uczciwym, szczerym i liczyć na to że ludzie odwdzięczą się tym samym. Każdy lubi brać , ale z dawaniem jest już znacznie gorzej !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...