Skocz do zawartości

lodowe chmury, niebo


Cata Rina

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Dzisiejszej nocy śniło mi się, że patrzę do góry na niebo, było błękitne i takie wakacyjne. Drzewa były zielone, to było chyba lato - wczesna jesień. W pewnej chwili zza horyzontu zaczęły napływać chmury w moim kierunku, były coraz bliżej i kiedy były już na tyle blisko, że mogłam je dokładnie obejrzeć, zobaczyłam, że te chmury to jedna wielka tafla lodu. Była podobna do lodowca tyle , że była płaska i "sunęła" jak chmura po niebie. Była biała i oszroniona ale brzegi miała przezroczyste, roztapiające się jak zwykły sopel lodu. Przy pierwszej lodowej chmurze schowałam się do domu i czekałam aż "przepłynie" ponad domem, kiedy to się stało niebo znowu było błękitne. Bardzo szybko napłynęła druga lodowa chmura, która pochłaniała całe niebo. Uciekłam do domu bojąc się, że będzie po mnie jak zaczną się z niej odłupywać kawałki lodu.

 

Raz w życiu śniło mi się lodowisko w środku lata i choć wtedy jako dziecko nic nie rozumiałam z tego snu, to teraz wiem, że sny z lodem to ostrzeżenie.

 

BARDZO PROSZĘ O POMOC W INTERPRETACJI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :)

 

cóż można dodać, intuicja cię myli, ostrzeżenie a nawet dwa. Pierwsza chmura zwiastuje kłopoty z których, kolokwialnie mówiąc, wywiniesz się obronną ręką. Druga zwiastuje większe kłopoty, jednak pozytywne jest to, że w obydwu przypadkach masz schronienie gdzie przeczekasz najwiekszą zawieruchę :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tego sama się domyśliłam ;( póki co u mnie jak najbardziej wszystko jest dobrze ...ale będę czujna :D

 

W tym śnie miałam jeszcze taką myśl, jak wiałam przed tą drugą chmurą, że trzeba się schronić pod czymś murowanym...bardzo trwałym, zwiałam z drewnianej altany czując, że ona mi nie zapewni bezpieczeństwa. Może tu chodzi o pracę...właśnie od poniedziałku mam przedłużoną umowę?? I to druga umowa, praca w sądzie, ciężka i za grosze ale lepsze to niż nic. Szukam czegoś lepszego ale póki co mam to co mam.

 

Czy ten sen może mieć przełożenie na pracę zawodową??

Edytowane przez Cata Rina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stabilność, coś co daje poczucie bezpieczeństwa, Nie wydaje mi się, żeby chodziło o pracę, ale to właśnie ona ci to zapewni. Praca. Nie wiem, takie przeczucie, ale nie zmieniaj pracy, poczekaj. I daj koniecznie znać co u ciebie :), pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zdecydowanie lodowe chmury to nie sprawy związane z pracą. To uczucia. W rzeczywistości próbowałam uciec przed nimi, no i się zemściły na mnie. Zawaliłam ! Mówiąc prawdę , stawiając czoła przeciwnościom straciłam coś co było mi bliskie ....

RADA: Nie warto być uczciwym, szczerym i liczyć na to że ludzie odwdzięczą się tym samym. Każdy lubi brać , ale z dawaniem jest już znacznie gorzej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...