Skocz do zawartości

sen o porwaniu mojego dziecka


zaza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

 

Mialam ostatnio dziwny sen..

 

Snilo mi sie ze szlismy/jechalismy (niepamietam doklandnie) wspolnie (maz, nasz prawie 3 letni syn i ja) na jakis spacer - blizej nieokreslona wyprawa.

 

W koncu siedzielismy na jakims "pikniku", bylo tam wiecej takich ludzi jak my, nasz syn podszedl do jakichs ludzi - jest ogolnie otwarty na swiat ;)

poszlam po niego, ale wrocilam sie po kilku krokach zeby pozbierac dokumenty i portfel, ktory lezal gdzies na wierzchu, gdy sie obrocilam, zeby wrocic po moje dziecko, zobaczylam tylko tych dwoje ludzi (kobieta i mezczyzna, grubawi, starsi od nas), ktorzy zabrali nasze dziecko i zaczeli z nim uciekac, gdzies w dol, bo okazalo se ze wszystko dzieje sie na jakiejs lesniej/gorskiej polance.

 

Wtedy jakos poinformowalam meza o tym ze porwali nam dziecko (bo wczesniej maz poszedl gdzies wyzej tej polanki -nie wiem dlaczego) i zaczelam biec za nimi z gory, jakby przez gorski lasek. "Poscig" skonczyl sie tym, ze syn sie przewrocil - pokulal kawalek-poczulam ze jest bezpieczny, a tamci ludzie uciekli. Na koniec przylulilam moje dziecko i bylo juz dobrze. Mialam jeszcze takie uczucie, ze pomimo calej tej sytuacji, moj syn sie nie bal.

 

Nastepnej nocy znowu snilo mi sie porwanie, jednak tym razem naszego syna porwal jakis mezczyzna, ale tego snu nie pamietam dokladnie, wiem tez ze odzyskalismy dziecko ale nie wiem jak...

 

Prosze o interpretacje, bo zastanawiam sie czy te sny maja jakies znaczenie...

Czasami zdarza mi sie miec "prorocze" sny...

 

Pozdrawiam i dziekuje,

zaza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj zaza,

sny w których Twoje dziecko zostało porwane bądź zaginęło, to znak, że obawiasz się spodziewanej straty. Sen ostrzega przed kłopotliwą sytuacją, jaka może wyniknąć z utraty wiary we własne siły. Trzeba się wziąć za siebie i na nowo zorganizować.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Sephira,

Dziękuję bardzo za interpretację...

Myślę, że jest trafna, bo niestety to co znalazłam w internetowych sennikach o szybkim zamążpójściu, nie bardzo mi pasowało ;)

Nie pozostaje mi nic innego, jak wziąść się za siebie..

 

Dziękuję raz jeszcze i pozdrawiam,

Zaza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...