Skocz do zawartości

Porwanie, świadomość śmierci, światło


Ewcia000

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam 20 lat, dzisiaj w nocy wyjeżdżam na wakacje za granice i śnił mi się niepokojący sen.

Zaczeło się od podszywania się pod żebraka, chwile później spotkałam jakby kolegę , który mnie prowadził mnie w ciemne uliczki. Za rogiem mnie porwali. Zasłonili mi oczy, nie pamiętam co ode mnie chcieli. W każdym bądź razie, w końcu przez przypadek zsuneła mi sie opaska z oczu i ujrzałam postacie z kreskówek, które krzyczały, że wszystko popsułam, miałam nie odkryć tego kim są, po czym nagle zrobiło się ciemno, te postacie zmieniły się w stare zabawki bez oczu, lub przyszytymi guzikami. Rozejrzałam się, byłam w pokoju. Obok mnie ktoś spał. Wstałam, chcialam zapalić światło, nie dało się. Zrobiło się jeszcze ciemniej. Nie wiem czemu powiedzialam do siebie z ulgą " amfetamina pomogła..." Nie rozumiem tego, jaki to ma sens... Ale nagle pojawiło się światło nademną oraz nieodparta chęć pójścia w jego stronę. Jednak nagle usłyszałam, że obudziła się osoba śpiąca w łóżku. Podeszłam trochę, okazało się, że to moja siostra. Pod łóżkiem ukazało się jasno czerwone światło, moja siostra weszła pod to łóżko, ja również chciałam, ale coś powiedziało mi że nie mogę. Zostałam koło łóżka, leżąc, teraz widziałam dokładnie moją siostrę. Nie patrzyła na mnie, nic nie mówiła, miala przymkniętę oczy, grymas na twarzy , mokre policzki, jakby była w rozpaczy. Wyciągnęłam do niej rękę pod łóżko, zignorowała to. Zaczełam uświadamiać sobi: " to ja naprawdę umarłam.." Zaczełam płakać razem z nią , mówiłam, że ją kocham. Czułam straszny żal, smutek. Obudziłam się, ale to uczucie nie odeszło. Pół dnia chodziłam z tymi uczuciami ze snu.

Mógłby ktoś wyrazić opinie o tym snie? Dodam, że śnił mi się nad ranem, bo przebudziłam się o 6. Czytałam gdzieś że to też ma znaczenie.

Z góry dziekuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...