Jump to content

ania1957
 Share

Recommended Posts

Chcialabym wiedziec co oznacza ten sen. Snilo mi sie duzo malych pieskow, ktore trzymalam na smyczch. Jednego wypuscilam, zeby zobaczyc czy nie ucieknie i chcialam potem wypuscic wszystkie.

Prosze i interpretacje:_kwadr:

pozdrawiam serdecznie

Ania

Guest cyganicha

Bardzo proszę :) Masz dużo osób bliskich Tobie w swoim otoczeniu.Uważasz ich za swoich przyjaciół.Jednak wystawiasz na próbę,by zyskać pewność,że jest przyjaźnie są prawdziwe,relacje pozytywne i szczere.A przyjaciele pomimo próby jakiej zostali poddani pozostali z Tobą :) Pozdrawiam cieplutko

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• Yaris
      By Yaris
      Witam
      śnily mi sie ostatnio psy.
      Dwa moje, z tym ze jeden z beżowego zrobił sie czarny a drugi był taki sam jak naprawde.
      Wsiadały do autobusu który miał je gdzieś zawieść.
      nagle okazalo sie ze trzymam w rekach dwa małe szczeniaczki które byly zawinięte w rożki dla dzieci w które zawija sie niemowleta.
      Chodziłam z nimi na rekach.
      co moze oznaczać ten sen ??
    • Olusiaaa07
      By Olusiaaa07
      Śniło mi się dzisiejszej nocy, że w jakimś mieszkaniu (które chyba było moje, ale nie znam go) pojawiły się cztery koty. Kocica z trzema nie takimi bardzo młodymi kotami. Wszystkie były w jasnych barwach, bardzo nie ufne, ale udało mi się je trochę oswoić. Mama powiedziała, że możemy je wszystkie zatrzymać. Później udałyśmy się jakby do przytułku dla zwierząt gdzie było pełno psów, jeden szczególnie się do mnie przymilał, ale ja przyszłam tam z myślą o przygarnięciu kolejnego kota. Niestety wszystkie ode mnie uciekały, za to od psów nie mogłam się odgonić. Co to może oznaczać?
    • kingaer
      By kingaer
      Witam! Ostatnio miałam bardzo dziwny sen, który bardzo zapadł mi w pamięć i ciągle mnie zadziwia.
      Otóż niedawno kupiłam sobie szczura i ten właśnie szczur mi się śnił. We śnie był w ciąży. Na początku o tym nie wiedziałam, bardzo się mnie bał i uciekał, ale w nocy urodził i to było najdziwniejsze - urodził 4 rasowe szczeniaki - każdy innej rasy i dwa małe jeże, z kolcami, wielkości piąstki niemowlęcia. Od tego czasu nie bał się mnie wcale. Bawił się ze mną jakbym miała go już długi czas. Po tych narodzinach, klatka sama się bardzo poszerzyła - teraz miała kilka pięterek.
      To wszystko co zapamiętałam. Bardzo proszę o interpretację.
      Z góry dziękuję
    • paro666
      By paro666
      Mialam sen ktorego wogole nie moge zinterpretowc w zadnym senniku.
      Normalnie sie snami nie przejmuje i nigdy tego nie sprawdzam,ale tym razem naprawde jestem tym snem poddenerwowana dlatego tez prosze o pomoc.
      Snilo mi sie duzo pieskow.Szczeniaki.Sliczne,jasne potulne.Lasily sie do mnie i bawilam sie z nimi mimo ze nie wiedzialam czyje one sa.
      Snil mi sie czarny las.Mieszklam pod tym lasem.I z tego lasu wlasnie te szczeniaki wychodzily.
      Najdziwniejsze jednak bylo to,ze pod moim plotem stal kon.
      Stary kon ktory byl tak zgnity i chory ze wygladal na trupa w kilku tygodniowym rozkladzie,ale zyl!!
      Stal sobie pod plotem bez ruchu,ale zyl.Byl czatny mial pelno ran i poprostu na zywo sie rozkladal.
      Co ten kon moze oznaczac???
      Bardzo prosze o szybka interpretacje bo w czwartek lece w interesech na drugi koniec panstwa i jesli mialy by wyniknac jakies niespodzianki to wolalabym wiedziec szybciej
    • 07vanilka89
      By 07vanilka89
      Witam. Zacznę może od początku.A więc.. nigdy nie zdarzyło mi się tyle snów na raz...które bym wszystkie pamiętała. nie wiem jak je zinterpretować..czy mają jakiś związek ze sobą.. a mianowicie:
      1 sen o porwaniu.. byłam w jakimś pomieszczeniu tzn mieszkaniu.. z moim partnerem.. i przetrzymywał nas tam jakiś mężczyzna.. w sumie dobrze nas traktował.. i w końcu wymyśliłam że będę udawać że jestem w ciąży.wypchnęłam brzuch no i powiedziałam temu mężczyźnie. przejął się tym i nas wypuścił ale kazał obiecać że nikomu nie powiemy.
      2 sen: bójka. szłam z moim partnerem ulicą.. wieczorem i na przystanku było trzech młodych mężczyzn. i popychali innego. i mój partner postawił się w obronie tamtego i zaczął się bić z jednym z nich ja natomiast odeszłam nie chciałam na to patrzeć i szłam w stronę jakiś blokowisk z których wyjeżdżała jakas mała karetka i kazałam tym sanitariuszom jechać do nich(bijących się) założyli im na nosy jakiś plaster a ja wróciłam do mojego partnera i po drodze mijając tych trzech mężczyzn smiałam się z nich.
      3 sen w sumie nie wiem głównie o czym. byłam z klasą szkolną niby na jakiejś wycieczce.. ale byliśmy gdzieś na poddaszu gdzie słuchaliśmy wykładu jakiegoś profesora i nagle któraś z koleżanek powiedziała że pada śnieg i przez to zalęgło się pełno karaluchów i wszyscy w panice zaczęli uciekać tego poddasza..gdy wyszliśmy na zewnątrz budynku klasa się rozeszła a w sumie okolica wyglądała jak jakiś zajazd z restauracją w stylu pradawnym.. i poszłam z grupką kolegów gdzies w stronę lasu..i znaleźliśmy tam 3 małe szczeniaki zdrowe.. i baliśmy się je zostawić same.. że ktoś im zrobi krzywde.. i zastanawialiśmy się co mamy zrobić i w koncu stwierdziliśmy ze zadzwonimy a policję i poczekamy do przyjazdu..
      i się obudziłam..
      nie wiem jak mam je zinterpretować.. czy mają ze sobą związek? proszę o pomoc..
      z góry dziękuję i pozdrawiam Alina

przepraszam za ten tytuł "pomocy" chciałam go zmienic i juz nie moge;/
  • Create New...