Skocz do zawartości

07vanilka89

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zacznę może od początku.A więc.. nigdy nie zdarzyło mi się tyle snów na raz...które bym wszystkie pamiętała. nie wiem jak je zinterpretować..czy mają jakiś związek ze sobą.. a mianowicie:

1 sen o porwaniu.. byłam w jakimś pomieszczeniu tzn mieszkaniu.. z moim partnerem.. i przetrzymywał nas tam jakiś mężczyzna.. w sumie dobrze nas traktował.. i w końcu wymyśliłam że będę udawać że jestem w ciąży.wypchnęłam brzuch no i powiedziałam temu mężczyźnie. przejął się tym i nas wypuścił ale kazał obiecać że nikomu nie powiemy.

2 sen: bójka. szłam z moim partnerem ulicą.. wieczorem i na przystanku było trzech młodych mężczyzn. i popychali innego. i mój partner postawił się w obronie tamtego i zaczął się bić z jednym z nich ja natomiast odeszłam nie chciałam na to patrzeć i szłam w stronę jakiś blokowisk z których wyjeżdżała jakas mała karetka i kazałam tym sanitariuszom jechać do nich(bijących się) założyli im na nosy jakiś plaster a ja wróciłam do mojego partnera i po drodze mijając tych trzech mężczyzn smiałam się z nich.

3 sen w sumie nie wiem głównie o czym. byłam z klasą szkolną niby na jakiejś wycieczce.. ale byliśmy gdzieś na poddaszu gdzie słuchaliśmy wykładu jakiegoś profesora i nagle któraś z koleżanek powiedziała że pada śnieg i przez to zalęgło się pełno karaluchów i wszyscy w panice zaczęli uciekać tego poddasza..gdy wyszliśmy na zewnątrz budynku klasa się rozeszła a w sumie okolica wyglądała jak jakiś zajazd z restauracją w stylu pradawnym.. i poszłam z grupką kolegów gdzies w stronę lasu..i znaleźliśmy tam 3 małe szczeniaki zdrowe.. i baliśmy się je zostawić same.. że ktoś im zrobi krzywde.. i zastanawialiśmy się co mamy zrobić i w koncu stwierdziliśmy ze zadzwonimy a policję i poczekamy do przyjazdu..

i się obudziłam..

nie wiem jak mam je zinterpretować.. czy mają ze sobą związek? proszę o pomoc..

z góry dziękuję i pozdrawiam Alina

 

przepraszam za ten tytuł "pomocy" chciałam go zmienic i juz nie moge;/

Edytowane przez 07vanilka89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07vanilka89

Możliwe że czujesz się nieswojo w jakiejś sprawie i dlatego możesz oszukać kogoś, że Twoje sprawy lu działania są bardziej zaawansowane niż to jest w rzeczywistości (wyimaginowana ciąża) - takie troche mydlenie komuś oczu ze sie coś zrobiło a tak naprawdę tak nie jest.... ponieważ czujesz sie zmuszona do czegoś na co nie masz ochoty (przetrzymywanie).

 

Plaster natomiast może oznaczać uzdrawiania relacji.. przyczym wcześniej była bójka - może faktycznie chciałabyś aby doszło do pojednania (dodatkowo wzywasz karetkę co sugeruje ze chodzi o kogoś w Twoim otoczeniu, ponieważ Ty wykazujesz postawę bierną, jesteś bardziej obserwatorem niz uczestnikiem bójki)

 

Nad 3-m snem musiałabym sie dłużej zastanowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...