Skocz do zawartości

lezalem w cudzym lozku


miker

Rekomendowane odpowiedzi

snilo mi sie ze bylem w domu siostry znajomej ta mnie oprowadzala po domu weszlismy do pokoju ktory byl jednoczesnie pokojem goscinnym i sypialnia z tym ze pokoj byl podzielony na pol a czesc sypialna znajdowala sie wyzej od tej goscinnej w sumie wygladalo to tak jakby to byly 2 oddzielne pokoje tylko z wyburzona scianka dzialowa. potem zobaczylem duze loze malzenskie znajoma kazala mi sie w nim polozyc zrobilem to z niechecia bylem przykryty koldra i wtedy wszedl do pokoju jej ojciec ktorego juz chyba dawno nie ma posrod zywych tak mi sie wydaje poczulem sie nie swojo bo tak lezalem z wyciagnietymi nogami poprostu wygladalo to chamsko a tu wszedl jej ojciec, na skraju lozka siedzial moj mlodszy brat z tym ze teraz to juz bylo tylko pojedyncze lozko, jej ojciec podszedl i przywital sie z moim bratem a potem ze mna z tym ze ja uprzednio wyszedlem z pod tej koldry tzn odrzucilem ja na bok w strone brata i przyjalem pozycje polsiedzaca jedna noga zwisala mi z lozka (prawa) no i podalem reke jej ojcu na przywitanie na tym sie skonczylo, troche to pomieszane ale wydaje mi sie ze te pokoje byly przedzielone szyba taka jak widzialem ostatnio na dyskotece dodam ze byl tam ktos kto mi sie bardzo podobal przy tej szybie of coz na dysku a nie we snie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok domu symbolizuje Ciebie, połączenie pokoju gościnnego "salonu" z sypialnią oznacza Twoje marzenia, Ciebie. Są te pokoje niby razem,ale oddzielnie. Sypialnia świadczy o popędzie seksualnym,chęcią zblizenia intymnego (być może z koleżanką) pokój gościnny to Ty i Twoje zachowanie,a raczej jakichciałbyś być. Położenie się do łóżka oznacza bierność w życiu jak i w "tych sprawach" (być może też bierność do tej koleżanki, nie dostrzegasz, jej uczuć). Jej ojciec może byc ostrzeżeniem dla Ciebie,że należy zmienić swoje postępowanie wzgledem jej i innych ludzi. Zmiana łóżka z tzw. "małżeńskiego" na pojedyńcze może oznaczać,że zostaniesz znowu sam, nici z Twoich planów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja brałam pod uwagę Twój sen ;) i napisąłam magiczne słowo "być może" :). Na wszelki wypadek jakby było inaczej i intuicja mnie nie zawiodła :).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...