Jump to content

Breath

Recommended Posts

Jako że obecnie znajduję się w dość trudnej sytuacji, która nie do końca wiem jak się zakończy, bardzo proszę o interpretację moich dwóch snów z ostatniego czasu, które, tak czuję, mają w tej sytuacji jakieś znaczenie.

 

Pierwszy sen składa się z urywanych scen, które jednak są ze sobą powiązane.

Jestem nad morzem, stoję wysoko, tuż przed zejściem na plażę (nigdy wcześniej nie widziałam tego konkretnego miejsca), i z narastającym niepokojem obserwuję wzburzone fale. W pewnym momencie jedna z większych fal mnie dosięga, ale nie porywa. Chociaż teoretycznie nic się nie stało, wiem że ta fala wyrządziła mi straszną krzywdę, z czym wiąże się następna scena tego snu.

Siedzę z tyłu w samochodzie i patrzę przez okno ze świadomością, że umieram. Moi rodzice (wiem, że to oni choć ich nie widzę) dokądś mnie wiozą. Już nie czuję niepokoju, ale ogromną bezsilność i trochę obojętność, jakbym pogodziła się, że za chwilę umrę. Chce im powiedzieć by nie zawozili mnie do szpitala bo i tak nie zdążą, ale nie wypowiadam myśli na głos.

 

W drugim śnie jakaś osoba (nie jestem w stanie zobaczyć twarzy) kilkakrotnie wbija mi nóż w plecy. Nie ma krwi, nie czuję bólu ani przerażenia (tak jakby miało to wymiar tylko symboliczny) tylko bezsilność i obojętność taką, jak w pierwszym śnie. Budzę się, po czym znowu zasypiam, a sen się powtarza.

 

Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Morze jako oznaka wody to to,co jest nieuświadomione, wysoka fala to kłótnie i zły obrót spraw, będą to zmiany na punkcie emocjonalnym. Samochód to oznaka,że nie "sterujesz" swoim życiem,robią to za Ciebie inni. Śmierć w tym wymiarze oznacza zmiany w Twoim postrzeganiu świata i niektórych rzeczy (będzie to związane ze sprawą emocjonalną), można powiedzieć,że przejdziesz przemianę duchową. Uczucia,które towarzyszą Tobie w śnie być może będą w Twoim życiu po tej "przemianie" poczujesz pustkę,ale z czasem to minie. Drugi sen zapowiada to,co ma Cię spotkać. Swoicty "nóż w plecy" od osoby, od której byś się tego nawet nie spodziewała.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...