Jump to content

prosba o interpretacje


nielot

Recommended Posts

myślę, że Princess ma rację. Błękit i biel symbolizują szczerość i bezinteresowność, prawdopodobnie więc sądzę, że takie cechy u kogoś z Twojego otoczenia zwrócą teraz Twoją uwagę. Może poznasz kogoś nowego, a może okaże się, że jest to osoba którą znasz już jakiś czas.

 

Interpretacja byłaby zupełnie inna gdyby na przykład pies we śnie zachowywał się agresywnie, dlatego ważnym jest, by podać jak najwięcej szczegółów.

 

 

Pozdrawiam ciepło.

Link to comment
Share on other sites

Śniło mi się, że jadąc busem razem z dwoma klegami i innymi ludźmi, których nie potrafie rozpoznac, mialam wypadek. Nagle na miejscu kierowcy znaleźli się moi koledzy i w tym momencie nastąpił wybuch. nie wiem co sie stało, bo kolejnym obrazem było ze ja przezylam i jeden z kolegów, drugi zniknal<ale jakby odczuwało sie,ze zginal> Ten kolega, który był przy mnie był przerażony i zrozpaczony, trzasl sie ze strachu, zlapalam go za rekei przytulilam. Obraz byl przerażający... co to może oznaczac?

Link to comment
Share on other sites

jess405, nie podczepiaj się do cudzych tematów, załóż własny bądź poszukaj odpowiedniego w dziale "Znaczenie Snu", tam można się dopisywać do woli.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...