Skocz do zawartości

morderstwo osoby nieżyjącej


liva

Rekomendowane odpowiedzi

przyśniła mi się moja nieżyjąca siostra, żywa bo tak mi się zawsze śni jako żywa osoba. w pewnym momencie stwierdziła, że wybiera się do baru ze swoją najlepszą koleżanką. gdy wyszła z domu dowiedziałam się, że ktoś (więcej niż jedna osoba) planuje ją zamordować. wyszłam przed dom żeby sprawdzić czy już poszła lub czy nie wraca ale nie było jej więc zamknęłam bramę. wróciłam do domu i położyłam się spać. nagle obudziłam się i zaczęłam do niej dzwonić ale usłyszałam dzwonek telefonu. mama weszła do mojego pokoju z tym telefonem i powiedziała że ktoś zamordował moją siostrę, przyniosła także w ręku kilka pierścionków poprzecinanych które miała na sobie moja siostra były tam także moje pierścionki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, nie było ostatnio u Ciebie jakiegoś zauroczenia w kimś czy początku przyjaźni? Normalnie bym powiedziała, że sen odzwierciedla niedawne zerwanie tej znajomości, ale być może po prostu nadal przeżywasz odejście siostry (na podstawie snu wnioskuję, że się bardzo lubiłyście). W każdym razie brakuje Ci w tym momencie ciepłych uczuć, które były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był ktoś bardzo ważny jakiś czas temu. Bardzo przeżyłam rozstanie z nim. Masz rację że poznałam kogoś nowego ale nie umiem się w tym wszystkim odnaleźć. Bałam się tylko że sen z moją siostrą jest zapowiedzią czegoś złego. W moich snach była zawsze żywa a teraz umarła i we śnie.

Dziękuję bardzo za posta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...