Jump to content

uncredible

Recommended Posts

miałam dziś bardzo ciekawy sen ,śniło mi się że byłam w jakimś domu ,nigdy go nie widziałam ,był bardzo piękny widziałam balustrade schodów całą z drewna, śliczny pokój w którym panowal porządek stały jakieś żółte kwiaty, na szklanym stole było w nim tak miło,a potem jakiś mężczyzna,którego też nie znam miałam wrażenie że to ktoś bliski sercu ;) (tyle że nie mój mąż :wstydnis:) wołał mnie mieliśmy gdzieś wyjść, miałam właśnie robić makijaż widziałam w tym domu bardzo dużo drogocennych przedmiotów, jakiś mężczyznza,podał mi suknie, a potem widziałam basen, bardzo duży i głęboki z przeźroczystą wodą wpadłam z tym mężczyzną do tego basenu ,wszystko to było takie dziwne, ponieważ był mi to obcy mężczyzna , a ja czułam sie przy nim barzdzo przyjemnie,

Link to comment
Share on other sites

uncredible, ten sen mówi, że Twoja praca nad sobą, nad własnym wnętrzem odniosła duże korzyści - piękny, bogaty dom i krystaliczna woda w basenie odzwierciedlają stan Twojego ducha, wewnętrzną równowagę i harmonię. Ten obcy mężczyzna (który jednak wydaje Ci się bliski) to symbol czegoś nowego, co jednak nie jest Ci obce (znając Twoją sytuację mogę do odnieść do powrotu do pracy zawodowej). Ten sen mówi, że na dzień dzisiejszy nie masz powodów do obaw.

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to comment
Share on other sites

uncredible, widać, że są jeszcze w Tobie obawy. Pamiętaj, że sny nie są wykładnią Twojego życia, a podejmowanie decyzji zależy tylko od Ciebie. Pracuj dalej nad sobą a na pewno wyzbędziesz się wszelkich wątpliwości.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...