Skocz do zawartości

Proszę o interpretacje snu- Woda


Justys

Rekomendowane odpowiedzi

Śnił mi się dziś następujący sen...

 

Byłam w łazięce, chciałam wziąść kąpiel. Podniosłam kran i czysta woda zaczeła się lac do wanny...na chwile musiałam wyjsc z łazienki (po cos ale nie pamietam po co, czy to był telefon czy np chyciałam po prosty zerknać jeszcze w komputer) w kazdyb badz razie po chwili przypomnialam sobie o lejącej sie wodzie...pobiegłam do łazienki i w ostatnim momencie zdązyłam zapobiec zalaniu łazienki,gdyż woda siegała do krawędzi wanny... wtedy weszła do łazienki moja starsza siostra i zaczeła na mnie krzyczeć ze ja to zawsze odkrece wode i pojde, a przeciez wzystko kosztuje;] i ona mi juz raz tą wode zakrecila ale widzi ze ponownie odkrecilam i gdzies poszłam. Ja jej odpowiedziałam że gdzie mi ją zakreciła jak nadal się lała i żeby nie przesadzała...siostra znikła a ja stwierdziłam że teraz musze się pozbyć nadmiaru wody,bo z taka ilością do wanny wejść nie mogę;] wyjełam korek i patrzałam jak woda gwałtownie znika... wypuściłam jej za dużo i znów musiałam sobie troche dolać;] Pamietam że myślałam zę siostra znów się bedzie czepiać jak usłyszy ze woda znow sie leje...

 

 

Tak jak pisałam woda była czyściuteńka, kiedy wsadziłąm reke do wody aby wyjąć korek nie odczułam gorąca raczej była chlodna...zimna?

 

W rzeczywistości często tak robie, odkręcam wode i wychodze na chwile np wląsnie zobaczyć swoje gg... i na prawde siostra cześto wtedy zwraca mi uwage ze woda sie leje, leje a mnie w lazience nie ma:D

 

 

zastanawiam się co ten sen może oznaczać, staram się odbudować relacje z pewną osobą na której mi bardzo zależy.

Wczoraj z nim rozmawiałam i nastąpiła mała poprawa w relacjach;) czy to możźe mieć zwiazek z tym??

Edytowane przez Justys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaffko ,

 

Dziekuje.

 

właśnie miałam wrażenie że upraszczam;] dlatego chciałam abyś zerkneła na moj sen;D racja może chodzić o nauke... no ale woda byla czysta wiec czy to znaczy ze jesli dzisaj wezme sie do roboty jutro wyjde obronna reka???

mam nadzieje ze tak;)

 

To ja uciekam do nauki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...