Jump to content

araucaria

Recommended Posts

Proszę Was, pomóżcie mi zrozumieć mój sen.

 

Stałam nad brzegiem rzeki, przez którą przechodzili dwaj mężczyźni. Jeden z nich był bardzo wysoki, ale woda sięgała im obu mniej więcej do pasa. Woda w rzece była spokojna, ale bardzo zimna i myślałam, że to wariactwo wchodzić do tak zimnej wody. Obaj panowie bez problemu przeszli na drugi brzeg. Potem zauważyłam, że pływają tam dwa psy. Zwierzaki miały wielką frajdę - tak wyglądały. Ja nie wchodziłam do wody. Przyglądałam się wszystkiemu z brzegu, ale czułam jakieś zadowolenie, że tym mężczyznom udało się pokonać tę rzekę.

 

Co o tym sądzicie? Co to może znaczyć?

Link to comment
Share on other sites

Rzeka jeśli była czysta może odnosić się do potrzeby oczyszczenia, emocji. To, że się Ci mężczyźni przez nią przeprawiali może wskazywać jednak również, że dwie bliskie osoby w twoim życiu pokonują jakiś trudny etap z pozytywnym efektem. Może chodzić o sprawy uczuciowe (zimny prysznic/woda na ostudzenie emocji). Psy często we snach natomiast oznaczają przyjaciół, więc oprócz tych dwóch mężczyzn w procesie tym biorą udział także one. Może też być tak, że dwa psy i mężczyźni łączą się i tak naprawdę sen wskazuje, że obserwujesz zmagania z problemami uczuciowymi czy emocjonalnymi dwóch bliskich Ci przyjaciół.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci, Tamaya. NIestety, nic mi to nie mówi. Nie kojarzę, by dwójka moich przyjaciół borykała się z problemami emocjonalnymi. Może ważny jest fakt, że ci mężczyźni byli różnego wzrostu, a psy należały do różnych ras? Właściwie to były kundelki, w każdym razie nie były do siebie podobne. Jeden był czarno-biały, a drugi brązowo-rudy.

Link to comment
Share on other sites

Witam

 

Rzeka to czesto symbol uplywajacego czasu i przemijajacych emocji.Nasza senna podswiadomosc nie potrafi zobrazowac czasu,wiec robi to za pomoca snow o rzece wlasnie.

 

Moim zdaniem sen dotyczy Twoich dwoch zwiazkow uczuciowych z mezczynami.Zdaje sie,ze ich porownujesz,stad sa oni jednakowego wzrostu.Byc moze obaj sa rownie wazni w Twoim zyciu.

 

Napisz cos wiecej o swojej obecnej sytuacji,to z pewnoscia ulatwi interpretacje.Widzisz,sen zawsze jest skierowany do tego,ktory go wysnil.Osobie z zewnatrz ciezko jest odczytac jego przekaz nie znajac sytuacji sniacego,gdyz pozostaje nam jedynie interpretacja symboliki danego snu.

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci auris 81.

Mężczyźni byli różnego wzrostu. Jeden z nich był bardzo wysoki, ale woda sięgała im obu do pasa. Rzeczywiście jestem obecnie w drugim związku. Zastanawia mnie jednak, dlaczego obaj mężczyźni z mojego snu (jeśli mieliby odzwierciedlać tych rzeczywistych) mieliby przekraczać tę rzekę wspólnie, bo w realu są sobie bardzo nieprzychylni... i co do tego mają psy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...