Skocz do zawartości

Rozmówki okołotarotowe


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Sacralna doskonale Cię rozumiem :)

Wiem, ze Zosiakowi się to nie spodoba, ale nawet ostatnio jakoś nie mam takiego parcia na siedzenie na Forum etc.

 

Mnie teraz do klasyków ciągnie, trochę do astro i do nekromancji :)

No i wracam na Łono Rei Ki prawdopodobnie ale to małymi krokami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie to samo :icon_smile:

Od dłuższego czasu już nie tykam tak często kart. Chyba, że ktoś tu poprosi to zrobię taki wyjątek sam przed sobą. Rzadko też czytam tu wątki tarotowe. Chociaż w dużej części jest to związane z moim pewnym takim postanowieniem osobistym. Powiedziałem sobie, że nie zacznę praktykować poważnie tarota dopóki nie uporządkuję pewnej takiej sprawy. To już tak jest jakoś od stycznia tego roku. Więc ociągam się z tym i ociągam. Ale czuję, że już na dniach wezmę się za to za co mam się wziąć i ruszę wreszcie z kartami.

Poza tym - już dawno to zauważyłem - że po karty częściej sięgam wtedy gdy wiedzie mi się gorzej hehe. Czuję też przez to, że to taka jest forma niewdzięczności do kart z mojej strony. No cóż...

 

 

Jak już jesteśmy przy nietarotowych taliach. Słyszeliście (może znacie się na nich) o takich kartach jak karty geomanckie? Wiem, że chyba mógłbym znaleźć coś na ten temat w Google, ale wpierw wolałbym poczytać/posłuchać kogoś kto już to praktykował i mógłby coś powiedzieć o tym swym zwykłym językiem.

Edytowane przez x-latek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

jestem ciekawa jak podobaja się Wam nowe opisy - przyznam szczerze, ze mi średnio..........czeladnik, wtajemniczony, medrzec- z tego co widze raczej zaleza od ilości postów.............. jeśli się mylę- oświećcie mnie proszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo spodobała mi się ta sentencja, rogi7

Miłość prawdziwa zaczyna się wtedy, gdy niczego w zamian nie oczekujesz

 

To jest właśnie ta miłość uniwersalna, lub prawie uniwersalna.

A my co? Jak siebie w tym widzimy? Tak szczerze.

Wcześniej czy później zaczyna się kalkulowanie, choć prawie każdy powiedziałby/powiedziałaby - no co?? Jaaa?! Ja wyrachowan/-y,a? No coś Ty...

 

Ludzie, proszę! Ogarnijmy się!

Dlatego właśnie nie jest tak łatwo znaleźć kogoś do wpólnego życia.

 

 

Tak, ranga użytkownika zależy od ilości postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
jestem ciekawa jak podobaja się Wam nowe opisy - przyznam szczerze, ze mi średnio..........czeladnik, wtajemniczony, medrzec- z tego co widze raczej zaleza od ilości postów.............. jeśli się mylę- oświećcie mnie proszę

 

Tez bym wolała, żeby te opisy odzwierciedlały poziom wtajemniczenia członka forum, aniżeli ilośc postów. Przykładowo ktos nabije 2000 postów w wątku Co Ci w duszy gra i staje sie Mędrcem:lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykładowo ktos nabije 2000 postów w wątku Co Ci w duszy gra i staje sie Mędrcem:lol:

W tym wątku chyba własnie posty nie sa naliczane :P

 

Jak dla mnie rangi fajne ale te bannery lekko za duże hehe :P

Ale pewnie kwestia przyzwyczajenia :)

 

Ale wyobraźcie sobie nadawać każdemu Userowi inną rangę etc. Albo nowym jak się ich nie zna.

 

Nie marudzić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
W tym wątku chyba własnie posty nie sa naliczane :P

 

Jak dla mnie rangi fajne ale te bannery lekko za duże hehe :P

Ale pewnie kwestia przyzwyczajenia :)

 

Ale wyobraźcie sobie nadawać każdemu Userowi inną rangę etc. Albo nowym jak się ich nie zna.

 

Nie marudzić :P

 

Ja podałam przykładowy wątek.

Dla mnie tez bannery za duże, trochę kłują w oczy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to spoko :)

 

A kochani odetnę Was na chwile od rozmowy nt bannerów (wiem, ze dopiero się rozkręcacie :D) ale zastanawia mnie pewna kwestia. Od pewnego czasu więcej medytuję i zajmuję się ogólnie 'duchową stroną życia' i od tego też mniej więcej momentu karty no ni cholery nie chcą mi pokazać przyszłości dalej niż najbliższe 2-3 tyg (jak stawiam dla siebie dla innych tow sumie nie zauważyłam aż tak). I tyczy się to i Tarota i Run. Jeszcze Anielskie jako tako chcą ze mną gadać.

 

Czy macie podobnie tudzież czy ktoś mądry ma na to jakaś teorię? Bo mam swoje w głowie, ale zastanawiam się, czy jest to prawdopodobne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Aaaa to spoko :)

 

A kochani odetnę Was na chwile od rozmowy nt bannerów (wiem, ze dopiero się rozkręcacie :D) ale zastanawia mnie pewna kwestia. Od pewnego czasu więcej medytuję i zajmuję się ogólnie 'duchową stroną życia' i od tego też mniej więcej momentu karty no ni cholery nie chcą mi pokazać przyszłości dalej niż najbliższe 2-3 tyg (jak stawiam dla siebie dla innych tow sumie nie zauważyłam aż tak). I tyczy się to i Tarota i Run. Jeszcze Anielskie jako tako chcą ze mną gadać.

 

Czy macie podobnie tudzież czy ktoś mądry ma na to jakaś teorię? Bo mam swoje w głowie, ale zastanawiam się, czy jest to prawdopodobne ;)

JUż, już się rozkręcałam na temat bannerów...a tu bach! Trida z nowym tematem:lol:

 

Tez tak miewam i wcale nie przez medytacje, ale np.jak za często karty kładę. Wtedy pokazują mi dosłownie kilka najblizszych dni...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo marudzić nie wolno :P

 

Ale sęk w tym, ze ja sobie stawiam karty hmm hmm... raz na kilka miesięcy. Nie stawiam tygodniówek / dniówek / miesięczniówek / na uczucia / na coś tam... Chyba 'każdy' tudzież większość moich rozkładów wrzucałam na Forum i jest tego, co kot napłakał...

 

I mówię, to nie ma różnicy, czy Tarot, Runy... Klasycznych w sumie nie sprawdzałam, ale zaczęło mi się to wydawać dziwne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triduniu, medytacja to uwaznosc i glebokie tu i teraz. Masz wtedy swiadomosc, ze czas jest iluzja (z pewnego konkretnego poziomu umyslu) i rzeczywistosc jest kreowana na biezaco. ;)

 

Mozliwe, ze przestajesz widziec przyszlosc, bo przestala ona byc dla Ciebie wazna, jako ta "iluzja". Moj przyjaciel, praktyk roznych szkol medytacji, sensei moj, jak patrzy w karty, to widzi tylko aspekty oswiecenia i to, co kto ma zrobic, jaka praktyka, kwestie dotyczace praktyki i wiecej ni huhu. ;)

 

Niektorzy tak po prostu maja. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belki są takie duże, bo też avatary obecnie mogą mieć taką szerokość, więc żeby ładnie się to razem komponowało (bo szerokość całego okna po lewej stronie i tak nie ulega zmianie, więc skoro już jest jaka jest, to chcieliśmy wykorzystać tę przestrzeń w całości), ale zbieramy opinie, więc wszelkie uwagi mile widziane :slonko:

 

Rangi głownie mają za zadanie rajcować młodszych użytkowników i mobilizować do udzielania się na forum;) W tematach typu pogaduchy posty nie są naliczane. A naliczana według zasług od zawsze jest reputacja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez bym wolała, żeby te opisy odzwierciedlały poziom wtajemniczenia członka forum, aniżeli ilośc postów. Przykładowo ktos nabije 2000 postów w wątku Co Ci w duszy gra i staje sie Mędrcem:lol:

 

o tym własnie pomyslalm pisząc tego posta Inez :P

 

Bardzo spodobała mi się ta sentencja, rogi7

 

 

To jest właśnie ta miłość uniwersalna, lub prawie uniwersalna.

A my co? Jak siebie w tym widzimy? Tak szczerze.

Wcześniej czy później zaczyna się kalkulowanie, choć prawie każdy powiedziałby/powiedziałaby - no co?? Jaaa?! Ja wyrachowan/-y,a? No coś Ty...

 

Ludzie, proszę! Ogarnijmy się!

Dlatego właśnie nie jest tak łatwo znaleźć kogoś do wpólnego życia.

 

 

Tak, ranga użytkownika zależy od ilości postów.

 

x-latku- znaleźć "kogoś" do wspolnego życia nie jest najtrudniej- gorzej by znaleźć kogoś sensownego, kto pasuje i nie drażni po pewnym czasie........

 

co do sentencji- mi tez się bardzo podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moi Drodzy.

Nadszedł dzień w życiu Trini, gdy trzeba coś zmienić.

Dziś się przelało, powiedziałam 'pas'.

 

Sprzedaję moje talie Tarota (jedna sobie tylko zostawiam, na emergency wypadki ;) ale nadal będę pomagała w interpretacjach ;)).

Później powrzucam zdjęcia i stworze osobny temat.

 

Moje talie:

Golden Drawn (nowy, jeszcze nie oczyszczony)

Tarot Archetypowy

Tarot of the Years

Goddess Tarot.

 

Możliwa zamiana na jakąś ciekawą książkę.

Zainteresowani info na pw proszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trida!!! I co ja biedna pocznę. Na Ciebie zawsze można było liczyć. Bardzo żałuję, że taka decyzja zapadła.
Nadal będzie można liczyć na pomoc w interpretacjach :)

 

Przechodzę na klasyki. Chybaze nie bede miala smykałki wtedy całkiem zrezygnuję z dywinacji.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, interpretacja, to wiele, tyle że wyciąganie kart sobie nie zawsze jest skuteczne. Mnie zawsze wychodzi moje nastawienie, a to może się zmienić w minutę i niczego nie wnosi.

Żałuję, że się wycofałaś, ale szanuję Twoją decyzję. Znajdź swoją drogę, jakakolwiek ona jest. Powodzenia Trido!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciotki klotki kurde :D i Mysie Pysie Królisie ;)

Żeby była jasność, bo dostaję sporo pw od Was - ja nadal będę pomagała w interpretacjach :) i nadal siedzę na Forum.

Z ezo-mezo nie rezygnuję. Rezygnuję tylko z Tarota ALE przechodzę na klasyki (moje podrygi możecie zobaczyć min tutaj: http://www.ezoforum.pl/interpretacje-klasycznych/81766-trida-tydzien-15-21-09-zweryfikowany.html i jak tylko je ogarnę dokładnie to na pewno będę Was wspomagała swoimi dywinacjami ;)))

 

Także nadal będę się wymądrzała w różnych tematach na Forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciotki klotki kurde :D i Mysie Pysie Królisie ;)

Żeby była jasność, bo dostaję sporo pw od Was - ja nadal będę pomagała w interpretacjach :) i nadal siedzę na Forum.

Z ezo-mezo nie rezygnuję. Rezygnuję tylko z Tarota ALE przechodzę na klasyki (moje podrygi możecie zobaczyć min tutaj: http://www.ezoforum.pl/interpretacje-klasycznych/81766-trida-tydzien-15-21-09-zweryfikowany.html i jak tylko je ogarnę dokładnie to na pewno będę Was wspomagała swoimi dywinacjami ;)))

 

Także nadal będę się wymądrzała w różnych tematach na Forum :D

 

Trida- a wymadrzaj się do woli :P myslę, że wszyscy beda zadowowleni. Co do klasyków- jak dla mnie sa troche gorsze do ogarnięcia niz tarot ale tez do nich wrocilam- o ile cos co robie mozna nazwac powrotem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi powitać nowych ekspertów w tarotowym: Tridę, Euterpe i roszpunkę79. Wszystkie dziewczyny odznaczają się swoją aktywnością i jakością tejże, dużo dobrego wnosząc do działu, w związku z czym zasługują w pełni na wyróżnienie :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi powitać nowych ekspertów w tarotowym: Tridę, Euterpe i roszpunkę79. Wszystkie dziewczyny odznaczają się swoją aktywnością i jakością tejże, dużo dobrego wnosząc do działu, w związku z czym zasługują w pełni na wyróżnienie :slonko:

 

Woooo jakieś ostrzeżenie by się wcześniej przydało hehe :P

 

W ogóle Pani Głowna Admin o tym wie ;>?

 

 

Btw - coś mi jednak z tym odstawieniem Tarota nie poszło :P ale się staram :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje dziewczeta :)!!

BuziakI:)

 

ps. Zgadzam sie z Czarownicą...od siebie dodam tylko tyle ze Wasza pomoc jest BEZCENNA :)

Jeszcze raz gratuluje ;):):):):)

Edytowane przez Lena75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko zapominam języka w gębie, a teraz właśnie mnie to dopadło. Jestem porażona i totalnie, totalnie zaskoczona, bo w swoim odczuciu jestem naprawdę na początku drogi, a tu taka nobilitacja:). Bardzo dziękuję za wyróżnienie :). Davisa, też Cię kocham ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mi powitać nowych ekspertów w tarotowym: Tridę, Euterpe i roszpunkę79. Wszystkie dziewczyny odznaczają się swoją aktywnością i jakością tejże, dużo dobrego wnosząc do działu, w związku z czym zasługują w pełni na wyróżnienie :slonko:[/quote

 

 

Ja to też potwierdzam, jesteście super. Zawsze mozna na was liczyć. Wasza pomoc jest bezcenna. Ściskam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Inez, wygląda na to, że masz pecha :lol:

A poważnie, to co mówiłam, zobacz na innej przeglądarce.

 

Zabij mnie, ale NIE MAM. Szlag, przecież do tej pory bez problemu mogłam usuwać moje posty...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W dniu dzisiejszym z nienanych mi powodów Trida osobiście poprosiła o rezygnację z bycia Ekspertem na forum, także daję znać, jakby ktoś się dziwił, że już nie jest zielona. Proszę o uszanowanie jej decyzji. Równocześnie mam nadzieję na dalszą aktywność na forum;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu dzisiejszym z nienanych mi powodów Trida osobiście poprosiła o rezygnację z bycia Ekspertem na forum, także daję znać, jakby ktoś się dziwił, że już nie jest zielona.

Tak tak to prawda, żeby nie było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Zabij mnie, ale NIE MAM. Szlag, przecież do tej pory bez problemu mogłam usuwać moje posty...;/

 

podpisuję się pod Inez. Również brakuje mi tej opcji :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem kompletnie z czego to wynika. Wchodzę na konto Inez i ustawienia ma dokładnie takie same jak np Auegamma, który ledwie co widziałam sam usuwał swój post w temacie, bo mu wyszedł zdublowany...

Ty Euterpe nie masz ogólnie opcji Edytuj post?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj na wieczór miałam dziwną przygodę z kartami....

Zadałam kartom pytanie, co czeka mnie w pracy w grudniu.

I wypadły:

1. nie mogę sobie przypomnieć….

2. 8 buław

3. As mieczy dobrana król denarów

Później przetasowałam karty i to dość dobrze je przetasowała i zadałam pytanie: jak zrealizuje się moje oczekiwanie, że do marca 2015 schudnę 10kg.

I wypadły dokładnie 3 ostatnie karty, które wyszły wcześniej…. Czyli 8 buław, as mieczy, król denarów….

 

Jakbyście to zrozumiały?

Bo mi jeszcze się nie zdarzyło, aby dokładnie 3 karty wyskoczyły raz za razem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość grimmoire

zdarzyło mi się raz, w kluczowym pytaniu wylosowanie pustej karty, której zapomniałam wcześniej wyciągnąć... ale aż tak :) może karty próbują Cię przed czymś ostrzec, nie kojarzysz niczego, co mogłoby pasować do tych kart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Ja tak kiedyś miałam, też mi karty wyszły w tej samej kolejności te same na dwa rózne pytania...To co wtedy wyszło się sprawdziło, aczkolwiek nie jako odpowiedź na te pytania, ale jako wydarzenie z zycia. Uważam, że te karty chcą Ci coś ważnego przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Inez możesz choć ogólnie napisać przed czym Cię karty wtedy ostrzegały?

 

Mnie karty nie ostrzegały, ale opisały pewne ważne wydarzenie z mojego życia...Pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdarzyło mi się raz, w kluczowym pytaniu wylosowanie pustej karty, której zapomniałam wcześniej wyciągnąć... ale aż tak :) może karty próbują Cię przed czymś ostrzec, nie kojarzysz niczego, co mogłoby pasować do tych kart?

 

kompletnie nie wiem o co chodzi....

miałam tylko jedną myśl, że powinnam iść za ciosem i zaryzykować ze swoim hobby na boku....

że to jest moja szansa...

ale nie wiem, czy tak można odczytać te karty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałam kilka razy, dokładnie jak Inez, oznacza to albo, że faktycznie chcą Ci coś przekazać niekoniecznie związanego z pytaniem, albo, że są już zasyfione i domagają się urlopu i oczyszczającego spa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość realna

Witam,

 

rozmowki dobra rzecz:)

 

Ja sie przyznam nawiazujac do wczesniejszych wpisow, ze karty, ktorymi juz nie chce wrozyc/ich miec wyrzucam do pojemnika na makulature - nie bawie sie w palenie i nie rozumiem tego przesadu.

 

a jak sie zastanawiamy nad kartami, to mnie zdziwilo kiedys, jak wyciagajac karty na pytanie o finanse (wyciagnelam 3 karty): Wieza, Diabel, Kochankowie i nie dosc, ze byly to takie i to WA, to zauwazylam, ze wszystkie te karty przedstawialy pare, choc w roznych "okolicznosciach przyrody"....do dzis jest to dla mnie zagadka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką miałaś talię, że na Wieży miałaś parę? Jestem ciekawa jak to wygląda.

 

Faktycznie karta Diabła jest pewnym odbiciem karty Kochaków, co jasno widać na przykładzie talii Rider Waite'a. Stanowi po części jej cień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Rywka Blumenstein

Świrska zwraca uwagę na to odbicie kart Kochanków i Diabła. Diabeł to arkan nr 15, czyli 1+5 co daje 6, czyli Kochanków. W talii, m.in. RW Diabeł niejako zastępuję Anioła na karcie Kochanków. Czyli zupełnie inny wymiar związków miedzyludzkich. Kochankowie - uczucia. Diabeł - zmysłowość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość realna

Talia RW i zeby bylo jeszcze "smieszniej", to suma tych kart, to..15 Diabel:-) Pytanie bylo dosc niefortunne i z czystej ciekawosci zadane, bo "na czym moglabym zarobic najwiecej pieniedzy" - juz po uzyskaniu odpowiedzi, ktorej i tak nie do konca rozumiem, to mysle, ze teraz sformuowalabym inaczej tego typu czysto materialne pytanie;-) Zdziwilo mnie, ze wyszly same WA, ale szczegolnie wlasnie ta para na kazdej karcie - mam wiecej, niz 1 teorie co do tego "obrazu" kart, ale moze kiedys mnie "oswieci" - chociaz moze lepiej nie;-)

 

Drogie kolezanki i koledzy, od pewnego czasu nie rozkladam kart juz wcale, jeszcze tylko w ramach "odwyku" karty online, ale to juz serio coraz rzadziej....uwazam, ze odpoczynek, lub odstawienie na lata lub nawet na zawsze jest bardzo indywidualna decyzja i wypowiedzi w stylu "ja bym tak nie zrobila" nie nalezy chyba brac do siebie. Chcialabym wiecej "pozyc" realnie, niz gadac z kartami:) ale rozmowki okolotarotowe jeszcze moge;-) moze kiedys uznam, ze jednak wracam, ale troche szkoda tego zycia....co innego, jak to dla kogos jest praca zawodowa, a tak, to to wszystko jest zawsze kosztem czegos....ale to my wybieramy....ale teoretycznie i z Wami - bardzo chetnie:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość realna

powaznie Czarownico Szanowna, czy sobie zartujesz - taki znaczek umiescilas na koncu tego zdania ;) a to moze rozne rzeczy oznaczac;) ale jak rok, to jest co swietowac - czy wrecz odwrotnie?;)

 

u mnie mija dzien za dniem i nie rozkladam - moge poprosic kogos o postawienie mi kart, ale to tez u mnie coraz bardziej na nie i mam wrazenie, ze to dobrze...ze to akurat w moim przypadku wychodzi mi na dobre - wiatr we wlosach, kwiaty w doniczkach, ksiazki czekajace na przeczytanie, bliska osoba, z ktora mozna pogadac - to tez "ezoteryka" i to jaka piekna :-) a jak dam sobie szanse lepiej zyc, to jakie piekne beda wtedy teoretycznie mi wychodzily karty na terazniejszosc:-)

 

Pozdrawiam Teoretykow, Praktykow i tych "pomiedzy" :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej poważnie, zrobiłam sobie przerwę od tarota od listopada ubiegłego roku i jakoś w najbliższym czasie nie widzę powrotu do tej energii, choć nie wykluczam tego w przyszłości. Lepiej się czuję odstawiwszy, "lżej", jeśli można tak napisać. Acz w interpretacjach dalej pomagam chętnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość realna

ale z tego co zauwazylam Czarownico na innych watkach, to chyba dalej zajmujesz sie wrozeniem, ale z kart klasycznych, dobrze zauwazylam? a to taka pol abstynencja, ale klasyczne, to nie Tarot, to fakt...cos jak wata cukrowa zamiast papierosa?;-) stanowczo nie dla mnie karty klasyczne, chociaz moze szkoda, kto wie, ale teoretycznie o Tarocie to ja moge, jeszcze moge :-)

 

milego weekendu Wrozacym i nie-Wrozacym :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wam też się tak dzieje z forum czy tylko mi??

 

Jeśli np. w przeglądarkę wklejam link bezpośrednio do działu/tematu, do którego chcę przejść zostaję przekierowana do ogólnego forum.

To samo tutaj http://www.ezoforum.pl/thread18443.html klikam w obojętnie co ( dajmy, że głupca ) i dzieje się dokładnie to samo co napisałam na górze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Wam też się tak dzieje z forum czy tylko mi??

 

Jeśli np. w przeglądarkę wklejam link bezpośrednio do działu/tematu, do którego chcę przejść zostaję przekierowana do ogólnego forum.

To samo tutaj http://www.ezoforum.pl/thread18443.html klikam w obojętnie co ( dajmy, że głupca ) i dzieje się dokładnie to samo co napisałam na górze.

Mam to samo!! Ale ja mam prawdopodobnie jakiegos wirusa z fb (niby program czyścił, ale cos nie bardzo mu sie wyczysciło), bo np. w pracy tego nie mam, jedynie w domu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale z tego co zauwazylam Czarownico na innych watkach, to chyba dalej zajmujesz sie wrozeniem, ale z kart klasycznych, dobrze zauwazylam? a to taka pol abstynencja, ale klasyczne, to nie Tarot, to fakt...cos jak wata cukrowa zamiast papierosa?;-) stanowczo nie dla mnie karty klasyczne, chociaz moze szkoda, kto wie, ale teoretycznie o Tarocie to ja moge, jeszcze moge :-)

 

milego weekendu Wrozacym i nie-Wrozacym :-)

 

Wata cukrowa zamiast papierodsa? ;) W żadnym wypadku, nie rozpatruję tego w ogóle w kategoriach walki z uzależnieniem czy coś;)

Co do klasyków - póki co jest to interpretowanie, a nie wróżenie, jednak tak, zaczęłam się ich uczyć w ostatnim roku (bo mnie zainteresowały) i nawet jakieś rozkłady mi się zdarzały z tego tytułu. Natomiast nie czuję się jak jakiś abstynent nie było moim zamiarem ograniczanie siebie, tylko sprawienie, by było mi "czyściej" i przyjemniej;) A robiąc sobie przerwę od tarota zdecydowanie poczułam się mniej obciążona. Nie jest to przerwa w formie zakazu/odwyku, a jedynie bierności, która na chwilę obecną mi odpowiada. Jak mi przestanie odpowiadać, to być może wrócę do stawiania tarota;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość realna

ale widzisz Czarownico, czujemy sie nie gorzej nie stawiajac kart Tarota - stad byla potrzeba odstawienia....i nie jestesmy obecnie gotowe wrocic do tego "procederu", ale moze nie glupio skojarzylo sie mi to z paleniem tytoniu - np. metale ciezkie - chociaz sama nie pale, wiec nie wiem, jak to jest byc nalogowcem....ale wlasnie jest to wrazenie "czysciej" i dlatego tak sie mi to osobiscie skojarzylo :-)

 

no nic....to potrwa ile bedzie trzeba i ile sobie bedziemy zyczyly, bo to jest wlasnie WOLNOSC :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nic....to potrwa ile bedzie trzeba i ile sobie bedziemy zyczyly, bo to jest wlasnie WOLNOSC :-)

WOLNOŚCIĄ jest też stawianie kart kiedy się chce a nie kiedy się musi:-)

 

Edit: niby na jedno wychodzi, realna;-) Ty masz na myśli te, które nie stawiają kart a ja te, które są aktywne;-)

Edytowane przez Davisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość realna

te, ktore sa aktywne moga kiedys stwierdzic, ze chca je odstawic.....no chyba, ze z tego zyja, to moze byc trudniej, ale ten problem mozna miec w kazdej "branzy" :-)

jednak karty Tarota, to wiecej emocjonalnych tresci, niz w wielu innych zawodach :-)

w sumie "korci" mnie chwycic karty i postawic na to, czy tamto, ale fakt, ze w zasadzie nie musze uznaje za rodzaj luksusu i nic na to nie poradze:-) ale to mozna poczuc dopiero wtedy, kiedy sie zaznalo tego czym jest Tarot i nie mam tu nic zlego na mysli:-)

Edytowane przez realna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie jskis błąd forum... Trzeba ładnie poprosić o naprawę :-D

 

Taaak, coś tam nam główny admin przestawił (coś chyba porządkował, bo też subfora inaczej się zaczęły wyświetlać, wcześniej nie było przy nich napisu "Subfora:") i oczekuję na odzew w sprawie naprawy póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość realna

a to watek techniczny? tez fajnie:)

 

statystycznie rzecz biorac, to "chlopom" wychodzi mimo wszystko lepiej, niz "babom" :-/

Edytowane przez realna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość realna

No dobra..bedac kobieta nie chcialam tak bezczelnie rowniez na swoj temat, ale bardzo prosze Siostry: realnie tez im wiekszosc spraw wychodzi lepiej, skuteczniej, na wyzszym poziomie.

a dlaczego....to juz inna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy....

Ponieważ nie wiem kiedy znowu tu zaglądne ( znaczy sie przed świetami ;)) to zyczę Wam...

 

ZDROWYCH I WESOŁYCH ŚWIĄT!!!!

 

Moc buziaków :buzki::buzki::buzki::buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Was opuścic ?? Nigdy w życiu :):):) Jesteście dla mnie jak "psibziółki" , ktore jak trzeba przytulą i też "zjeb..."jak trzeba ( albo jak to woli postawią do pionu:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, coś tam nam główny admin przestawił (coś chyba porządkował, bo też subfora inaczej się zaczęły wyświetlać, wcześniej nie było przy nich napisu "Subfora:") i oczekuję na odzew w sprawie naprawy póki co.

 

Naprawi?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z tymi subskrypcjami, dotyczącymi wątków powstałych w czasie gdy był błąd przekierowań, nic już się nie będzie dało zrobić, natomiast każda nowa subskrypcja nowych tematów i tych sprzed awarii będzie ok.

 

Szczęśliwego Nowego Roku!

:samba:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...