Skocz do zawartości

Rozmówki okołotarotowe


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Euterpe

np. w rozkładzie partnerskim jak wcześniejsze karty nie były zbyt optymistyczne, to XXI Świat na końcu u mnie oznacza rozejście się każdego w swoją stronę, do swojego 'świata'

 

to także koniec wędrówki, poszukiwań, pełne spełnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świat jest dopełnieniem cyklu - a więc nic więcej w danej sprawie osiągnąć nie można, - ale zarówno może oznaczać aby szukać rozwiązań w świecie, czyli

np. w chorobie zasięgnąć opinii/pomocy innych osób.

Na pewno mówi, że czasu mało i ważą się losy nieuchronnie.

Może to być też info aby wejść w świat/świadomość osoby chorej - bo może ona żyć swoim światem, który dla nas jest niedostępny/zamknięty- a chciałaby

coś ważnego nam przekazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Swiat to dopelnienie, tak nawet nazywa sie ta karta u Osho w Osho Zen Tarot. U Crowleya jeszcze jest wskazowka na czynnik w partnerstwie taki, jak... narodziny dziecka... jako efekt polaczenia eliksiru kobiety i mezczyzny. Czyli tzw. ich dopelnienie, ostatni puzel, jak to przedstawia z kolei Osho.

 

W sumowaniu ta karta pokazuje mi z kolei (z Cesarzowa, jako ze 21 to 2+1 czyli 3), ze na ten czas warto sie skupic na sobie i swoim Swiecie. Zadbac o siebie. Wszystko inne przyjdzie samo i odpowiednim czasie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie czasami wypada sobie zrobić przerwę od kart ;)

Ja rzadko teraz do nich siadam. bardzo rzadko ;)

 

 

Miewalam kilkuletnie przerwy w pracy z kartami. Ostatnia przerwa byla 3-letnia.

 

Jak jest taka potrzeba to sie karty odstawia na bok. Karty to nie wszystko. Zycie to wszystko. Zycie tu i teraz.

 

Jezeli karty w jakikolwiek sposob zaburzaja harmonie w tu i teraz... ODSTAWIC jak najbardziej. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U Crowleya jeszcze jest wskazowka na czynnik w partnerstwie taki, jak... narodziny dziecka... jako efekt polaczenia eliksiru kobiety i mezczyzny. Czyli tzw. ich dopelnienie, ostatni puzel, jak to przedstawia z kolei Osho.

Racja, w 78 Doors też to jest fajnie pokazane (XXI Świat)

 

 

332yqdu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Ostatnio zaczęło mnie nurtować jedno pytanie na temat tarota. Próbowałem pytać wujka (Google), ale nie znalazłem tam odpowiedzi. Mam nadzieję, że piszę w odpowiednim dziale i temacie, bo szczerze mówiąc, innego, bardziej odpowiedniego, nie udało mi się znaleźć. -_-

 

Przechodząc do sedna - załóżmy, że osoba jest chora na raka i pozostały jej (według lekarzy) np. 3 miesiące życia. Idzie po wróżbę i pyta o przyszłość - przykładowo - za 2 lata (a więc wtedy, kiedy teoretycznie powinna już nie żyć). Co w takim przypadku pokażą karty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Primo - podziw dla Tarocisty, który stawia karty na coś, co stanie się za dwa lata. Jeśli jednak bd to wróżba miesięczna - miesiąc po miesiącu to może być powiedzmy wieża i śmierć a dalej - słońce (jak wspominane) albo Głupiec.

Poza tym karty mogą zacząć lecieć z rąk, nie układać się pytanie, wychodzić bzdury totalne. Albo własnie poleci wieża, śmierć etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung
Co w takim przypadku pokażą karty?

Pokażą same dobre karty, choć może być tez 10 mieczy i 6 mieczy, ale inne karty pokazujące "podróży na drugą stronę" są pozytywne np.karta Słońca, Głupiec.

 

Może pojawić się karta Rycerza pucharów - ta karta mówi o raku jako chorobie. Karta Królowej pucharów - mówi o śmierci i żałobie, bo królowa trzyma puchar nawiązujący do urny z prochami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Euterpe

Miało to dla Waszych rozkładów znaczenie, jeżeli wypadły trzy dwójki albo trzy siódemki, czterej giermkowie? Czyli kilka kart z tym samym numerem ewentualnie osobą? Zastanawiam się nad tym czy wtedy te liczby by nie miały więcej mocy, np. więcej czwórek w rozkładzie(tak, że aż się rzuca w oczy) oznaczałoby ograniczenie, ale takie silniejsze od 8 mieczy czy innej podobnej karty. Więcej asów to więcej możliwości, początków albo przyśpieszone rozpoczęcie nowej drogi.

 

Jak u Was to się sprawdziło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Eutrepe jeżeli Tobie się to sprawdza to ok :-)

Każdy ma swoje sposoby na czytanie kart. Mi to się nie sprawdziło, np. 8 w numerologii i to liczba siły, kreacji, aktywności i samodzielności ale w 8 mieczy to się nie sprawdza. Dlatego tez głównie zwracam uwagę na przypisany karcie żywioł mówiący o jej ukierunkowaniu, jak np. buławy -> ogień = aktywność, zmiana budowanie i niszczenie.

Giermkowie to dla mnie szanse które się pojawiają, wiec pomimo że pojawią się w 4 to jednak nie dają stabilizacji ale mówią o zmianach, np. łapaniu okazji.

 

Bardziej zwracam też uwagę na tzw karty bramy i to je traktuję jako te które nadają, tzn podpowiadają gdzie jest moc, albo kierunek w jakim będzie zmierzać nasze życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie, jak dla mnie się to sprawdza, numery kart też mają swoje znaczenie (nie wiem jak zgodne z numerologią, bo na tym się nie znam). Mam taką fajną książkę o Tarocie (nie mam przy sobie, piszę teraz na szybko odpowiedź;)) i tam jest bardzo fajnie przedstawiony zarówno podział na dane żywioły, jak i na to, że np. czwórki są nieruchawe, bo to stabilne karty, które pokazują jakiś bierny etap, że 2 się zawsze łączy z wyborem tylko w różny sposób, że 5 to zawsze jakaś zmiana i tak dalej+ uzasadnienia, wiec szalenie pomocne. Moim zdaniem to jest istotne i też spojrzenie na karty jest przez to staje się uporzątkowane, sensowne. Jak będę w weekend w domu to postaram się wrzucić to tutaj :)

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takich przypadkach patrzę od strony numerologicznej często albo - od strony wielkich Arkan.

Cornelia jak bd mogła wrzucić nazwę i autora tej książki to bezie super :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w takich przypadkach patrzę od strony numerologicznej często albo - od strony wielkich Arkan.

Cornelia jak bd mogła wrzucić nazwę i autora tej książki to bezie super :)

 

Nie wiem jaką książkę ma na myśli Cornelia, ale numerologia w Arkanach Małych jest opisana u Doroty Marii Słowikowskiej "Sekrety Małych Arkanów Tarota".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta książeczka jest super, wszystko wyłożone prosto, przejrzyście i kolorowo, jak dla dzieciaka:D

 

Księga Tarota - Sarah Bartlett:

 

"Karty numeryczne

 

As - początek, żywotnośc, nowe możliwości

Dwójka - równowaga, dualizm, podwojenie lub podział

Trójka - kreatywnośc, efekty, osiągnięcia

Czwórka - ograniczenia, wątpliwości, to, co nas powstrzymuje, stałość

Piątka - elastyczność, komunikatywność, otwarcie się na...

Szóstka - harmonia, idealizm, spokój wewnętrzny

Siódemka - sny, złudzenia, magia

Ósemka - pokonywanie przeszkód, przełamywanie barier

Dziewiątka - działanie, odwaga, pewnośc siebie

Dziesiątka - początek/koniec, nowe cele, spełnienie"

 

UWAGA! To chodzi o to, że te karty poruszają te zagadnienia, więc np dziewiątki odnoszą się do problematyki pewności siebie, działania (tudzież jego braku), a nie że oznaczają stricte pewność siebie ;)

 

Ponadto:

 

Pazie - energia ulotna, lekkoduszna, płocha, dziecinna. Skłonność do zabawy, oportunizm, potrzeba chwytania okazji.

 

Rycerze - skrajność - uosabia najgorsze i najlepsze cechy swojego koloru. energia niedojrzałej dorosłości, krańcowe wartości, np. Rycerz Denarów symbolizuje kogoś, kto umie zarabiać pieniądze, ale jednocześnie jest równocześnie jest niezdolny do podjęcia finansowego ryzyka, ze strachu przed zrobieniem czegoś niewłaściwego. Rycerz Kieli będzie mega wylewny i uczuciowy, ale równocześnie będzie bał się zaangażowania emocjonalnego etc. Karta bardzo często pokazuje działania, niekoniecznie osoby

 

Królowe - energia bierna ale kreatywna. Zrozumienie, opieka, troska otwartość. Ciekawostka (tego w tej książce nie ma, albo teraz nie mogę znaleźć, nie pamiętam gdzie to wyczytałam ale się sprawdza;)): jeżeli facet wychodzi w królowej to jej cechy są hm... wzmocnione w pewien krzywy sposób. Tzn facet Królowa kieli to zniewieściałość, królowa buław to tzw "attention whore" etc.

 

Króle - energia dynamiczna, władza, charyzma, dojrzałość. Pokazuje, że konieczne jest działanie bądź uzewnętrznienie energii swojewgo koloru, albo, że ktoś kogo spotykamy będzie aktywną siłą wpływającą na zmiany i nasze wybory.

Edytowane przez Czarownica
  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung
jak nazwiesz faceta wychodzacego w krolowej den

... że jest spod znaku Koziorożca :D

 

Że jest skupiony na pracy, ostrożny, zachowawczy i przewidywalny, ma mały temperament,a spełnia się/realizuje głównie w pracy

 

jeżeli facet wychodzi w królowej to jej cechy są hm... wzmocnione w pewien krzywy sposób.

Dla mnie to znaczy że jakaś kobieta miała lub ma na niego tak silny wpływ i to rzutuje na jego charakter i postępowanie, a w królowej denarów że jest bardzo blisko związany ze swoją matką lub siostrą i od nich uzależnia swoje decyzje.

W królowej pucharów że to żona lub partnerka, która mówi mu co ma robić. Może to też oznaczać ze obawia się takiego typu kobiet :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Az mnei korci by zapytac jak nazwiesz faceta wychodzacego w krolowej den :P

A ja bym powiedziała, ze osoba spod znaku panny :D

Ziemia i kobieta = panna.

 

Albo mężczyzna taki... trochę ciapowaty. Ciepła klucha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ze mnie ciepla ciapa:P :( I tak, wychodze w krolowej denarów ;)

albo Cesarzowej hahaha

 

No nie taka ciapa, dla mnie mężczyzna wychodzący w królowej denarów to człowiek lubiący otaczać się pięknem, trochę jest w nim materialisty, który lubi MIEĆ I BYĆ na stałe. Jeżeli tego nie osiąga to tylko z powodu często swojej próżności, ale to zależy od wieku mężczyzny, bo wtedy rodzą się w nim pomysły i rozwiązania pełne dojrzałości życiowej i kończy ze swoją jałową postawą życiową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

a może ma w sobie coś z kobiety..., np. zamiast podejść do danej sprawy jak król denarów, zrobi to tak jak królowa tego samego koloru

 

 

a ja mam jeszcze jedno do Was pytanie.

Jak ciągnę kolejno 4 karty na pytanie:

co do niego czuję? 1. karta, 2. karta, 3. karta, 4. karta

to zauważyłam, że pierwsza mówi o czasie teraźniejszym, a kolejne trzy to najbliższa przyszłość(spełniło się do 14 dni). Spostrzegłam to, gdy przeglądałam stare rozkłady.

U Was też się tak dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Euterpe - ja najczęściej robię rozkłady na 3 karty i pytam o najbliższą przyszłość nie mówiąc stricte 'miesiąc' albo 'trzy miesiące' to karty pokazują mi najbliższy miesiąc (przekaz podprogowy?) a zdarzało się , ze wszystkie karty sprawdziły się nawet do tygodnia :D więc zdecydowanie trzeba określać czas ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta książeczka jest super, wszystko wyłożone prosto, przejrzyście i kolorowo, jak dla dzieciaka:D

 

Księga Tarota - Sarah Bartlett:

 

Dopadłam tę książkę i naprawdę jest niesamowita... Dziękuję Cornelii za jej "ujawnienie" :usmiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) jestem tu Nowa :) chciałabym sie dowiedziec co znaczy rozkład as kielichów paź buław 4monet księżyc król kielichów 6monet kapłanka sprawiedliwość królowa kielichów 2buław w pytaniu czy uda mi sie zajsc w ciaze :) dziekuje za odpowiedz :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) jestem tu Nowa :) chciałabym sie dowiedziec co znaczy rozkład as kielichów paź buław 4monet księżyc król kielichów 6monet kapłanka sprawiedliwość królowa kielichów 2buław w pytaniu czy uda mi sie zajsc w ciaze :) dziekuje za odpowiedz :*

Koleżanka niech się zapozna z regulaminem i poniższymi tematami:

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/78040-regulamin-interpretacji-rozkladow.html

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/77973-dla-poczatkujacych.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Moje karty ostatnio sa troszke niesforne. Wlasciwie za kazdym razem,kiedy wyciagam karty, wyciagam ciagle te same,czyli Krol buław, Krolowa buław, Giermek buław, Rycerz buław....Tak jakby moja talia składała sie tylko z kilku kart! W roznych pytaniach zmieniaja tylko kolejnosc! Zastanawiam sie,czy w moim zyciu zadzieje sie cos nadrzednego,o co nie pytam a karty probuja mi to jakos juz nakreslic? Hmm... Tylko co? A moze nie chca juz ze mna wspólpracowac :(

Zastanawiam sie,czy moze ktos z Was miał podobny problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Moje karty ostatnio sa troszke niesforne. Wlasciwie za kazdym razem,kiedy wyciagam karty, wyciagam ciagle te same,czyli Krol buław, Krolowa buław, Giermek buław, Rycerz buław....Tak jakby moja talia składała sie tylko z kilku kart! W roznych pytaniach zmieniaja tylko kolejnosc! Zastanawiam sie,czy w moim zyciu zadzieje sie cos nadrzednego,o co nie pytam a karty probuja mi to jakos juz nakreslic? Hmm... Tylko co? A moze nie chca juz ze mna wspólpracowac :(

Zastanawiam sie,czy moze ktos z Was miał podobny problem?

 

Owszem, ja miałam.Karty w ten sposób dobitnie sygnalizowały mi porządne zmiany zyciowe, ktore zaczęły nadchodzić mniej wiecej po ok.2 latach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ja miałam.Karty w ten sposób dobitnie sygnalizowały mi porządne zmiany zyciowe, ktore zaczęły nadchodzić mniej wiecej po ok.2 latach...

 

Ja własciwie jestem swiezo po zmianach:)...a moze jeszcze cos mnie czeka? Własciwie za kazdym razem oczyszczam karty, moze powinnam je odstawic na jakis czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Ja własciwie jestem swiezo po zmianach:)...a moze jeszcze cos mnie czeka? Własciwie za kazdym razem oczyszczam karty, moze powinnam je odstawic na jakis czas...

 

Mozliwe....Ja moje odkładam, kto wie, czy ich nie spalę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Mozliwe....Ja moje odkładam, kto wie, czy ich nie spalę...

samam też o tym myślę... jakiś etap u mnie dobiegł końca i chyba nie czuje już potrzeby aż tak intensywnie bywać z kartami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wg mnie kart nie trzeba palić tylko odstawić :)

Już raz byłam pod murem, gdy była potrzeba użycia kart i co wtedy?

Jak nie ma kart a odpowiedź jest bardzo potrzebna?

Wtedy akurat chodziło o czyjeś życie (osoba 'zniknęła w tłumie', dwa dni cisza, jasnowidz (w sumie dwóch czy trzech) jej nie łapie i wielka panika wiec trzeba było coś zrobić).

Dlatego moje karciochy leżą spokojnie w szafce i w razie 'emergency' po nie sięgam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

racja racja, na czarna godzinę zawsze by sie akuratnie przydały :]

mam dwie talie, więc jedną talie spalę, drugą zostawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja racja, na czarna godzinę zawsze by sie akuratnie przydały :]

mam dwie talie, więc jedną talie spalę, drugą zostawię.

Daff wybacz, ale bez sensu wg mnie ;)

ja mam 3 talie Tarota - jedna leży - z sentymentu, bo to moja pierwsza (ja nie wiem jak się z nią dogadywałam ;)), druga to do takich spraw lekkich lub kiedyś wróżyłam nią na Forum i trzecia to taka moja moja poważna.

Ja osobiście bym zostawiła ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja bym nie zostawiła tej jednej bo mi się źle kojarzy i nie chce jej mieć ;]

druga jak najbardziej :)

aaaa no to zmienia postać rzeczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spalic karty? Ojj, ja chyba nie posunełabym sie az do tak drastycznych srodkow :)

Ja raz spaliłam :D właśnie moją pierwszą talię i później kupiłam gdzieś na allegro używaną - dla sentymentu ;)

 

Ale powiem Wam, ze nie tak łatwo je spalić o nie nie ;) nawet jak benzyną polałam to tak niechętnie się fajczyły :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Ale powiem Wam, ze nie tak łatwo je spalić o nie nie ;) nawet jak benzyną polałam to tak niechętnie się fajczyły :P

 

dobrze wiedzieć bo kurcze zamierzałam spalić nad kiblem, ale chyba tak łatwo mi nie pójdzie z tego co piszesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wiedzieć bo kurcze zamierzałam spalić nad kiblem, ale chyba tak łatwo mi nie pójdzie z tego co piszesz :P

 

Daff ja Ci proponuję jednak gdzieś w ognisko je wrzucić, piec albo cokolwiek takiego, bo to są takie bestyje, że ło matko :D

 

Cal - namaczania nie próbowałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm....zastanawiam sie,dlaczego posunelibyscie sie do takich drastycznych srodkow jak spalenie? Dlaczego tak bardzo chcecie sie ich pozbyc? Mam jedna talie,ktora w ogole nie dotykam a jednak do głowy nie przyszło mi,zeby sie jej pozbyc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz - ja wtedy zaczynałam moją przygodę z Tarotem i byłam podatna na sugestie ;) nasłuchałam się, ze to przez karty nie układa mi się z facetem i pach - karciochy spalone :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie podobnie :) Zaczeło nam sie psuc i pierwsze co, to wszyscy mowili,ze przez karty. Chcieli,zebym spaliła. Nie dałam sie,karty zostały a z facetem sie rozwiodłam :)

 

Ha ha ha Caliel :)

A swoja droga słyszałam,ze najlepiej pracuje sie na talii,ktora sie dostało od kogos :)

Edytowane przez Trida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawnie się czyta identyczne spostrzeżenia osób, które już mają pierwsze palenia za sobą :lol: ja to tak, swoją pierwszą talię mam gdzieś dalej dla sentymentu (bez II buław, ale długo mi to nie przeszkadzało:P), drugą, którą dałam facetowi, a on mi ją oddał spaliłam (tu racja, Trida - wyszłam z tym na balkon a paliły się masakrycznie, nawet polane terpentyną - bo powleczone jakimś plastikiem), poza tym mam jeszcze 3 talie i nie mam problemu z tym, żeby po prostu z nich nie korzystać :P Palenie to taki wykręt w obawie przed tym, że do kart się wróci w większości. No chyba, że jak mówi Daffi i jak ja miałam - przypominały mi o kimś a chciałam się energetycznie odciąć od osoby, gdyby nie to, zostawiłabym je sobie bez problemu. W innym wypadku to jedynie drastyczna pokazówa i fanaberia :P

 

Co do pracy z talią, którą się dostało od kogoś też ciekawe, bo ze wszystkich talii które miałam to faktycznie jedyną z którą super mi się pracowało to taka, którą dostałam, reszta to tak widnieje se kolekcjonersko, nawet nie miałam chęci, żeby nimi coś działać. Ale to pewnie też kwestia indywidualna;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiem Wam, że talia, z którą najlepiej mi się pracuje dostałam w prezencie ;)

 

I fakt - palenie talii to taki wykręt... toć ja chyba 4 mce po spaleniu talii dostałam następną ;) a jak korciło wcześniej, żeby sobie kupić hehe ;)

Jak ktoś ma silną wolę to nie sięgnie więcej po karty i tyle. Cyrk z paleniem potrzebny nie jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daff aaka to talia?:>

hehe

 

no, moja eklektyczna czasami nie chce ze mna pracowac.

 

ale to moj skill tarotowy podupada

 

Maroon Tarot :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie :) To jest własnie ta talia, o ktorej wczesniej pisałam,ze lezy i kurz zbiera :)

 

Czyli Tobie też nie bardzo się z nią współpracuje :>?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Tobie też nie bardzo się z nią współpracuje :>?

 

Właściwie to nie bardzo...Fajnie sie je trzyma w reku ale cos one do mnie nie przemawiały :) Wczesniej,jak była to moja jedyna talia,bywało, ze kilka razy odkładałam karty nawet na kilka tygodni...:_bezradny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałam z Tarotem archetypowym :D to jest dopiero masakra :D osoba, która ją tworzyła musiała mieć fantazję ;)

a ja miałam fantazję wybierając ją na moją pierwszą talię do nauki :D:figielek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha :) so sliczne. Co prawda nie bardzo podoba mi sie glupiec na nim ;)

Ani cesarzowa ani cesarz, bo wygladaja tu bardziej na cienie niz blaski tej karty ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Haha :) so sliczne. Co prawda nie bardzo podoba mi sie glupiec na nim ;)

Ani cesarzowa ani cesarz, bo wygladaja tu bardziej na cienie niz blaski tej karty ;D

 

nie marudź, masz ją zaklepaną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Naprawde? Jak moge sie odwdzieczyc?:>

ładnie podziękuj i wystarczy :)

A jak będziesz kiedyś u siebie to daj znac prześlę Ci czy dam jakoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tak z innej bajki, mam pytanie do Daffne.

 

Ponieważ nie dostałam odpowiedzi na moim wątku dot. interpretacji nt. ciąży i ur. dziecka w 2014 pozwoliłam sobie przejść tutaj :)

Daffne,trafnie jako jedyna odczytałaś mój rozkład i napisałaś:

 

jeszcze coś innego los dla Ciebie przeznaczył, dlatego ciąży nie będzie w czasie o który pytasz. Ogólnie jednak widać, że dzidziuś będzie, ale późńej :)

 

Czy możesz mi objaśnić kiedy wg.Ciebie jest to "później" i jak rozumiesz to, że los coś innego dla mnie przeznaczył?

 

Nie wiem, czy tu jest miejsce na takie dociekania, ale bardzo zależy mi na odpowiedzi.

 

Bardzo proszę Daffne, żeby jednak jeśli już, to odpowiedziała we właściwym wątku: http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/78734-zajscie-w-ciaze-i-urodzenie-dziecka-w-2014r-2.html#post605235 na to pytanie :P - Corni

Edytowane przez Czarownica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Maestro

Niniejszym informuję, że podjęłam decyzję o pozbyciu się kart. Jedną talię wysłałam bliskiej mi osobie, mam do oddania jeszcze Tarota Pozłacanego, używany, oczyszczę go przed wysłaniem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niniejszym informuję, że podjęłam decyzję o pozbyciu się kart. Jedną talię wysłałam bliskiej mi osobie, mam do oddania jeszcze Tarota Pozłacanego, używany, oczyszczę go przed wysłaniem:)

Ahh się spóźniłam hihi ;)

 

A dlaczego taka decyzja jeśli mogę zapytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Ahh się spóźniłam hihi ;)

 

A dlaczego taka decyzja jeśli mogę zapytać?

 

Realizuję moje postanowienie sprzed 3 lat, poza tym nie chcę...Karty wprowadzają zamęt, ja jestem nadwrażliwa, poza tym coś się stało, że coraz gorzej mi się je czyta, jakbym przestawała je czuć..W pewnym momencie okazało się, ze moje karty i moje interpretacje mi się sprawdzały, ale nie na te osoby, na które wróżyłam..Może przesadziłam, a może taką mam energetykę. Nie wnikam w to .. Pragnę żyć dniem dzisiejszym, nic nie planować, nie sugerować się niczym..

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Realizuję moje postanowienie sprzed 3 lat, poza tym nie chcę...Karty wprowadzają zamęt, ja jestem nadwrażliwa, poza tym coś się stało, że coraz gorzej mi się je czyta, jakbym przestawała je czuć..W pewnym momencie okazało się, ze moje karty i moje interpretacje mi się sprawdzały, ale nie na te osoby, na które wróżyłam..Może przesadziłam, a może taką mam energetykę. Nie wnikam w to .. Pragnę żyć dniem dzisiejszym, nic nie planować, nie sugerować się niczym..

 

Tez tak miałam w tym czasie pozbyłam się wszystkiego co miało związek z ezo , wrócił spokój , harmonia. Teraz powoli wracam do kart zamówiłam nowa talię zobaczę jak sie będę czuła bo jeżeli żle to odłożę karty może juz na zawsze.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Mam nadzieję, że pomimo zaprzestania korzystania z kart nadal będziesz tu zaglądać Inez :przytul:

 

Na pewno będę, ale raczej do rozmówek około tarotowych i może do działów dot.twórczości;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Euterpe

Trzymaj się Inez! Ściskam Cię mocno :przytul:

 

Życzę również dużo szczęścia z nowym panem :slonko::list: Korzystaj z każdej chwili, jakie Ci dostarcza życie! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Dziękuję Dziewczyny:)

Ostatnio trochę szalałam z kartami, które zaczęły mówić mi to, co chcą..Raz tak, raz siak...Raz niepotrzebne nerwy, raz spokój... bez sensu..Mam nerwowo w życiu, nie powiem, dodatkowo okazało się, że nie jestem tak do końca zdrowa i do końca życia muszę być na diecie. Muszę się wyciszyć, bo jeszcze czeka mnie odrobina emocji. Ale powinnam dac radę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że dasz radę. W emocjach mnie też karty pokazują sprzeczności. Nie da się tego ogarnąć. Trzymam kciuki. Wracaj do zdrowia, wycisz się, później kup nową talię i przybywaj do nas :-) Ściskam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ANEZ

Kto jak kto ale Ty na pewno dasz radę droga Inez, wycisz się a sama wiesz że Twój organizm szybko się regeneruje, inaczej spojrzysz na wiele spraw i wszystko zacznie się układać.:przytul:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, Cornelio.

Jagodowa w tym temacie:

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/79700-karty-ktore-pokazaly-kontakt-i-jego-brak.html#post613115

 

podsunęła mi pomysł stworzenia osobnego podforum/ poddziału na tego typu właśnie rozkłady, które coś tam pokazały.

konkretne pytanie - konkretna interpretacja.

Np stworzyć temat - karty na kontakt - i wrzucać rozkłady, które stricte ten kontakt pokazały

karty na brak kontaktu - itd itd.

 

Taka luźna propozycja. W tematach karty to jedno ale taki mały zbiór wg mnie też byłby czymś fajnym.

Co Wy na to?

 

(PS. wiem, jestem już milion lat na Forum ale mam nadzieję, że to odpowiedni temat na takie dywagacje ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...