Skocz do zawartości

Rozmówki okołotarotowe


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

ale wg suligy we wróżbach nie chodzi o to żeby sie ta wróżba sprawdziła.....cenie sobie jego wiedzę i lubie posłuchać gościa o czym by nie opowiadął robi to bardzo ciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iridos, pewnie, ze nie - bo wtedy bierzesz na siebie (wg JWS) czesc odpowiedzialnosci za to, co sie wydarzylo - jestes "wspolkreatorem"

jak dla mnie za duzo tam Boga i wchodzenia Bogu w droge

posluchac, jak najbardziej, warto - bardzo duzo ciekawych informacji

 

"nie chodzi o to żeby sie ta wróżba sprawdziła"

a po prawdzie - co komu z tego, ze bedzie wiedzial co sie wydarzy (gdyby nie mogl zapobiec - to juz tylko sie mozna przygotowac na to)

lepsze sa analizy, bo moga pomoc zrozumiec siebie (pytajacego), wskazowki niz konkretna (?) wiedza o przyszlych wydarzeniach

ludzie sie jej czepiaja jak ostatniej deski ratunku - jesli pozytywna lub - nakrecaja negatywnie, gdy wrozba jest niepomyslna - programuja sie jak mowi JWS

czasem pozytywna wrozba jest potrzebna, bo moze podniesc na duchu kogos zalamanego (w sensie, ze jednak bedzie dobrze)

 

ale po co mloda mezatka lub narzeczona pyta jak im sie bedzie razem wiodlo?

jesli ma tyle zaufania do kogos, ze za niego wychodzi - to powinna tez jakos pozytywnie patrzec na zycie, a wtedy wrozby niepotrzebne

wiadomo, ze ludzie sie zmieniaja i roznie bywa, ale to zycie - po co o tym wiedziec zawczasu, sa gorki i dolki

no, chyba ze w ostatniej chwili odwola slub - tylko gdzie do tej pory miala oczy?

to, co wiele osob robi - traktuje wrozbe jak opowiadanie pieknej bajki o przyszlosci ("poprosze o wrozbe na moje urodziny") - bo pytajac z ciekawosci

zawsze ma nadzieje na dobre wiadmosci, co zreszta ludzkie jest, - a wrozby jak zycie, nie zawsze bajkowe

dlatego, jesli to nie jest analiza, to zanim sie zapytamy kart o przyszlosc - zastanowmy sie czy tego chcemy/potrzebujemy...

jesli juz to najbardziej sensowne pytania sa typu rady (np. czego unikac, na kogo uwazac, o czym pamietac...) niz "co sie wydarzy", ale o tym juz wyzej pisalam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo do wróżby trzeba dorosnąć....i byc przygotowanym na każda odpowiedz....i to co najważniejsze jesli to wróżby determinują nasze życie to sie tylko zapętlamy zapominając ze to my sami jesteśmy kreatorami naszego żywota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo do wróżby trzeba dorosnąć....i byc przygotowanym na każda odpowiedz....i to co najważniejsze jesli to wróżby determinują nasze życie to sie tylko zapętlamy zapominając ze to my sami jesteśmy kreatorami naszego żywota

 

Idealne podsumowanie. I znów samokontrola przede wszystkim. A odn pytania jak się potoczy tam relacja, to jak już wspomniałyście wyżej - pyta się tylko jeśli się nie jest czegoś lub kogoś pewnym. Szczęśliwi czasu nie liczą i kart nie rozkładają :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wg suligy we wróżbach nie chodzi o to żeby sie ta wróżba sprawdziła.....cenie sobie jego wiedzę i lubie posłuchać gościa o czym by nie opowiadął robi to bardzo ciekawie

Zgadzam się, bo, moim zdaniem, Tarot nie tyle przepowiada, co doradza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sadze, ze to zalezy od pytania - czyli od nas

czy zdecydujemy doradzac czy przepowiadac, tarot nadaje sie do obu

bardziej pozyteczna jest analiza i doradztwo, poniewaz sama przepowiednia, ze cos sie moze wydarzyc - bez analizy dlaczego,

srednio sie przydaje poza zaspokojeniem ciekawosci

zas wiedza o tym, "dlaczego" daje szanse na ksztaltowanie tego, co przed nami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie tak mysle, ze nie powinno sie owszem, ustalac, co wg nas karty mowia ostatecznie, bo jak wiemy, przyszlosc jest sprawa plynna i jedna zmiana w mysleniu, dzialaniu, sprowadza ja automatycznie na inne tory.

Dajmy na to, robie dzis partnerski z tym nastawieniem umyslu, ale nagle postanwawiam zadzialac inaczej i co sie dzieje? Przelamuje cos, co bylo wtedy czynnikiem wplywajacym na tresc jaka niosly karty.

 

Co tez sobie mysle... np. jezeli chodzi o relacje partnerskie np.

 

Czasem karty pokazuja, ze obie strony sa bardzo za soba a jednak jest im zle, nie wiedzie sie i nawet przyszlosc w kartach rysuje sie nieciekawie, ale przyczyna jest jasna: brak u nich szczerosci, porozumienia. Co w takim razie? Powiedziec, ze karty sa niesprzyjajace?

Jezeli widac, ze brak tam porozumienia... to moim skromnym zdaniem wyrownac to, czego brakuje. A czego brakuje? No rozmowy, szczerej, jasnej, klarownej.

 

Takze mi np. osobiscie nie zalezy na spelnieniu, ale jezeli widze, ze jest szansa, no to wskazuje, co taka szanse dac moze.

 

Wczoraj napisala do mnie dziewczyna, ktora jakis czas temu miala problemy w zwiazku, byla bardzo niepewna pana. Doradzilam jej po prostu szczera rozmowe z nim (karty bardzo ladne). I efekt? Ano taki, ze wyjasnili sobie rozne kwestie i 2 tygodnie temu pan sie pani oswiadczyl.

 

I takie cos cieszy, jak ludzie pod wplywem tego, co mowia im karty, zaczynaja konkretnie dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś chciałby pooglądać i posłuchać programów p.Suligi to w tym wątku wstawiłam kilka odcinków znalezionych w sieci z tej samej serii, który wstawiła iridos, porusza on w swoich programach różne zagadnienia ezoteryczne itp.:

 

http://www.ezoforum.pl/ezoteryka/66659-widzialne-niewidzialne-jw-suliga.html

 

polecam jeszcze:

 

http://www.ezoforum.pl/feng-shui/66720-metafizyka-chinska-jacek-kryg.html

http://www.ezoforum.pl/astrologia/66721-spotkania-z-gwiazdami-piotr-gibaszewski.html

 

Miłego oglądania :)

Edytowane przez exquisite
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
mozna by gdzies watek osobny zrobic z takimi nagraniami dot ezo

 

no dobry pomysł ;) Zaraz cosik stworze i te posty z nagranami przeniosę. Może do działu ogólnie o tarocie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
a propos karmy znalazłam fajną interpretację TAROTOWY PORTRET PSYCHOLOGICZNY podaję link Zaczarowane pudełko: portret psychologiczny

yy to nie interpretacja a wypisane znaczenia Tarotowego Portretu Psychologicznego Alicji Chrzanowskiej, która napisała książkę na ten temat i stamtąd jest to skopiowane.

 

W dziale Tarota mamy o tym: Portret psychologiczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ,zgadza się ,może użyłam złego słowa, chodziło mi tylko o to , że jest fajnie opisany i przejrzysty a dla laika to ważne :) uczę się więc ciągle szukam .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Tak ,zgadza się ,może użyłam złego słowa, chodziło mi tylko o to , że jest fajnie opisany i przejrzysty a dla laika to ważne :) uczę się więc ciągle szukam .........

 

a to każdy z nas ciągle się uczy i rozwija :)

Sama też tymi portretami sie zajmowałam bo mnie zaintrygowały :D

 

ps. wątki przeniosłam tutaj bo zaimeszczone były w wątku Inez dotyczących karmy, więc nie na temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
bo do wróżby trzeba dorosnąć....i byc przygotowanym na każda odpowiedz....i to co najważniejsze jesli to wróżby determinują nasze życie to sie tylko zapętlamy zapominając ze to my sami jesteśmy kreatorami naszego żywota

 

dobrze gada..ktoś jej Piwo polał? ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Cieszę się, że pomysł się podoba... :hahahaha:

 

Rozmawiałam wczoraj z Inez, która mi podsunęła taką radę - zastanowiłam się i przyznałam jej rację, stąd cheć zmian. Także dziękować Inez za pomysł hehe

 

myślałam by usunąć restrykcje odnośnie formy rozkładu w kontekście osób trzecich.

Weryfikacje zostawiamy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

ok, więc weryfikacje zostaną. A reszta dotycząca formy zostanie przekształcona. Jeśli komuś wpadnie do głowy pomysł jakiś będę wdzięczna...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, weryfikacja KONIECZNIE. Sama wywlekam swoje rozklady co jakis czas i weryfikuje... nawet gdy dopadnie mnie moj luby Alzheimer... w chwili przeswitu zaraz weryfikuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne dla dobra wróżącego a także o tych "pytanych",nie powinno się pytać o osoby 3cie. Na co dzień na pewno wszyscy walą karty na takie pytania, to jest standard ale wsadzanie takich rozkładów na Ezo, gdzie się nagromadza energia, różna energia - eee nie sądze, żeby był to dobry pomysł.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daffne dla dobra wróżącego a także o tych "pytanych",nie powinno się pytać o osoby 3cie. Na co dzień na pewno wszyscy walą karty na takie pytania, to jest standard ale wsadzanie takich rozkładów na Ezo, gdzie się nagromadza energia, różna energia - eee nie sądze, żeby był to dobry pomysł.

 

Tylko problem w tym, że tu nikt nikomu nie wróży w sensie wróżenia od tego jest dział próśb o wrożbę i tam jak najbardziej zapytania o osoby tzrecie są nie na miejscu. Tutaj na ogół sami sobie stawiamy karty i jesli ktoś chce założyć wątek na osoby trzecie to i tak to zrobi pisząc w osobie pierwszej co trudno wyłapać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daffne ale ja właśnie pisze, ze sobie pewnie i tak wrożą na osoby 3cie. Prawda jest taka, że się nie powinno o kochanke meża, kochanke taty, o aktualną byłego, o byłą/byłego aktualnej/go itp. To, że ktoś pyta o osobę 3cią a w poscie zamieszcza co innego powinien liczyć się z tym, że energia i to bardzo niefajna energia przechodzi na niego. Dlatego wyjaśniam, ze dla dobra pytającego, jeżeli sam tego nie rozumie to niech go przynajmniej tyle o ile regulamin chroni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

no to nie wiem co poluzować w regulaminie by było swobodniej, a jednak etycznie :poklon:

 

Daffne i tak miedzy sobą, na priv, mailu, FB czat, walą interpretację o osoby 3cie ;)))

ja wiem, jednak to już osobista sprawa tych osób... mnie chodzi o to na co mam wpływ, czyli odnośnie regulaminu.

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to właśnie ci wyjaśniam, ze lepiej nie bo i tak walą miedzą sobą, wiec nie ma co jeszcze na wieksza skale powiększać :))) nie wiem ja bym tego nie robiła. Szkoda osob 3cich i ich energii zabieranej bez ich wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)) Trzeba pamiętać, ze jakiś tam kodeks etyczny na masówkę powinnyśmy mieć. Te co chcą zapytać i tak zapytają i sobie poradzą z interpretacją miedzy sobą miedzy zaufanymi osobami...

 

Tu się zgadzam z Myste bo czasem są rozkłady ważne ale za cholerę nie można ich potem zweryfikować. Ważne mam na myśli, nie tylko dla osoby pytającej ale i dla uczących się. W sumie ten dział jest dla osób uczących się.

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ujmijmy to tak... wszystko, co sluzy czemus a nie tylko zaspokojeniu ciekawosci... jest ok.

 

Np. wyciaganie wnioskow na przyszlosc z czegos, co bylo a niestety teraz trudno inaczej sprawdzic, jak juz tylo kartami...

Weryfikacji rzeczywiscie moze nie byc.

 

Tu stawiam zwyczajnie na elastycznosc i uczciwosc a i na wyczucie...

 

 

Pytania w stylu co wlasnie robi lub czy nadal mysli o mnie, gdy robi qpe? - nadala NO GO.

 

Taka tylko mysl mala... w kontekscie tego, co piszecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Uważam, że jak złagodzi się Regulamin, to może i dział interpretacji się rozrusza. Myślę, że można zastrzec pytania o osoby trzecie i pytania wścibskie, np. jak wyglada sytuacja w małżeństwie pana i pani, jak równiez pytania nt tego co on o mnie myśli (tu nawiazuję Daffne do tego, co Ci pisałam nt naszego wspólnego eksperymentu z Linkinią, który udowodnił, że myśl jest ulotna).Ponadto do działu Wzajemnej Pomocy nie każdy ma wstęp. Ja bym jeszcze umiesciła wpis mówiący o wzajemnej pomocy w interpretacjach,w sensie takim, że pojawiają się nowe osoby, które dają rozkłady,oczekując wsparcia innych, ale same z siebie nic nie dadzą zasłaniając się swoją niewiedzą, bądź słabą intuicją. To jaki jest sens stawiania kart Tarota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokladnie. Branie udzialu w interpretacjach... nie tylko czekanie na interpretacje wlasnych. To byloby dobre. Rzeczywiscie zdarzaja sie osoby, ktore pojawiaja sie tu tylko po to, zeby wrzucic wlasny rozklad i juz slad po nich ginie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Tak, dokladnie. Branie udzialu w interpretacjach... nie tylko czekanie na interpretacje wlasnych. To byloby dobre. Rzeczywiscie zdarzaja sie osoby, ktore pojawiaja sie tu tylko po to, zeby wrzucic wlasny rozklad i juz slad po nich ginie.

 

No dokładnie, ja nawet dostaje pw z prosba o intepretację wątku, a jak proszę o odwzajemnienie, to słyszę, że ten ktoś nie chce mi pisać bzdur, bo jest początkujący,albo nie wierzy w swoją intuicję etc. To jak ma się nauczyć interpretacji kart?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam... z tymi lajkami to wyobraz sobie, jak ja sie dusze na forach, gdzie nie ma lajkow...

A ja tak zboczona po tym Fejsie... ze jak tylko cos mi sie spodoba szukam lajkatora... :hahahaha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. dzięki za piffko było megaaa zimne dobrze smakowało w ten upalny duszny dzionek:lol:

2. to jak ona bierze nobla to ja kanonizację :) módlcie sie do mnie a może co dobrego wymodlicie:hahahaha:

 

3. co do zmian w regulaminie juz mi to obojętne widzę te same rozkłady na kilku forach rożne interpretacje stad zainteresowany daje kolejny i kolejny pytając na odwyrtke o to samo....

mnie to się przejadło już:bije_na:

o pytanie o osoby 3 dla mnie nadal pozostaje wbrew etyce i to nie tylko tarocisty....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Ponadto do działu Wzajemnej Pomocy nie każdy ma wstęp. Ja bym jeszcze umiesciła wpis mówiący o wzajemnej pomocy w interpretacjach,w sensie takim, że pojawiają się nowe osoby, które dają rozkłady,oczekując wsparcia innych, ale same z siebie nic nie dadzą zasłaniając się swoją niewiedzą, bądź słabą intuicją. To jaki jest sens stawiania kart Tarota?

 

Masz na myśli napisanie takiej krótkiej notki odnośnie dzialu interpretacji rozkładow i wzajemnej pomocy, czy tylko wzajemnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Wytłuściłam wprowadzone zmiany w regulaminie:

 

1) usunęłam w pkt III nadmiar punktów dotyczących osób trzecich zostawiając jeden zawierający wszystko (chyba?)...

2) dopisałam wyjątek od punktu III mówiący o sytuacjach kryzysowych użytkownika,kiedy potrzebuje konsultacji problemu zgodnie z sugestią Mysti

3) dopisałam notkę na samym końcu regula lepiej sformułowaną o tym, że mozna stawiać co się chce na Wzajemnej. I dopiszę jeszcze zmiany w regulaminie zamieszczonym na wzajemnej pomocy zgodnie z propozycją Inez

 

III. W dziale interpretacji zabronione są:

1) pytania o sprawy osób trzecich, o których osoba pytająca nie powinna być informowana, a pyta z czystej ciekawości lub innych przyczyn. Wyjątkiem są sytuacje kryzysowe, kiedy użytkownik potrzebuje obiektywnej.

3) rozkłady dotyczące uczuć, myśli i odbioru wrażeń innej osoby niż pytający. Wyjątek stanowią sytuacje kryzysowe użytkownika, kiedy będzie potrzeba obiektywnej konsultacji.

 

 

UWAGA!!! Dowolne rozkłady, wolne od punktów III i IV regulaminu interpretacji rozkładów można tworzyć w dziale "Wzajemna Pomoc Tarocistów", który jest dostępny po uzyskaniu ogólnych 100 postów przez użytkownika.

 

Będzie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaka to sytuacja kryzysowa??? Ja bym napisała. Bo trzeba rozróżnić pytanie jakie ma relacje z kobietami albo z konkretną kobietą mój mąż, chłopak itp. to pytanie o męża nie o osobę 3cią.

Wiesz Daffne ktoś uzna, że hmm jak ja mu się podobałam w sukience albo w spince na radnce, jako kryzys bo koles nic nie powiedział...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
a jaka to sytuacja kryzysowa??? Ja bym napisała. Bo trzeba rozróżnić pytanie jakie ma relacje z kobietami albo z konkretną kobietą mój mąż, chłopak itp. to pytanie o męża nie o osobę 3cią.

Wiesz Daffne ktoś uzna, że hmm jak ja mu się podobałam w sukience albo w spince na radnce, jako kryzys bo koles nic nie powiedział...

 

hm sytuacje kryzysowe...niom...póki co za pierona nie wiem jak uściślić by zawrzeć w krótkiej treści wszystko o co chodzi :D

Sytuacje kryzysowe to kryzys poważny w życiu danej osoby np. choroba kogoś bliskiego, rozstanie z mężem czy coś innego powodującego silne emocje,lęk...to już sybiektywine użytkownik by oceniał..bo wiem,że to co dla mnie może być pierdołą, dla kogoś może być mega wazne i strresujace...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Masz na myśli napisanie takiej krótkiej notki odnośnie dzialu interpretacji rozkładow i wzajemnej pomocy, czy tylko wzajemnej?

 

 

Ja bym napisała taki punkt mówiący o tym, że wzajemna pomoc miedzy osobami kladacymi karty Tarota jest bardzo mile widziana i przede wszystkim takie zachowanie jest etyczne, gdyz jesli ktoś mi pomaga, to ja tej osobie pomogę w ramach podziękowania, na zasadzie, że nie powinno sie wrózyc za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm sytuacje kryzysowe...niom...póki co za pierona nie wiem jak uściślić by zawrzeć w krótkiej treści wszystko o co chodzi :D

Sytuacje kryzysowe to kryzys poważny w życiu danej osoby np. choroba kogoś bliskiego, rozstanie z mężem czy coś innego powodującego silne emocje,lęk...to już sybiektywine użytkownik by oceniał..bo wiem,że to co dla mnie może być pierdołą, dla kogoś może być mega wazne i strresujace...

 

aaano wiec właśnie dlatego bym zostawiła i nie ruszała z tymi 3cimi osobami. Przeciez Daffne i tak miedzy sobą się pytamy ale tu energia jest nie duża a na forum tak ciągniemy energie nieświadomej osobie a zapłacą wszyscy za to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
aaano wiec właśnie dlatego bym zostawiła i nie ruszała z tymi 3cimi osobami. Przeciez Daffne i tak miedzy sobą się pytamy ale tu energia jest nie duża a na forum tak ciągniemy energie nieświadomej osobie a zapłacą wszyscy za to.

 

oki, zostawiam zapytania o osoby trzecie jak były, ale jako 1 punkt by bylo zwięźlej.

 

dziękuje za pomoc :uscisk:

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Ja bym napisała taki punkt mówiący o tym, że wzajemna pomoc miedzy osobami kladacymi karty Tarota jest bardzo mile widziana i przede wszystkim takie zachowanie jest etyczne, gdyz jesli ktoś mi pomaga, to ja tej osobie pomogę w ramach podziękowania, na zasadzie, że nie powinno sie wrózyc za darmo.

 

utworzyłam regulamin wzajemnej pomocy i dając tam punkt o jakim wspomniałaś.

http://www.ezoforum.pl/wzajemna-pomoc-tarocistow/69900-regulamin-wzajemnej-pomocy-tarocistow.html

 

dziękuje za sugestie :buziak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacje kryzysowe, czyli dotyczace tylko i wylacznie relacji juz istniejacych: malzenstw, zwiazkow partnerskich, bliskich relacji rodzinnych. Nie kogos, kto, jak juz wyzej wspomnian, ma kryzys, bo raz kogos widzial i mu sie cos uwidzialo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuję już od dłuższego czasu cały dialog między Wami i postanowiłam też dołożyć swoje 3 grosze....

 

Nie czuję się odpowiednią osobą do oceniania, czy ktoś ma sytuacje kryzysową, czy jej nie ma. I oceniać, czy ta osoba to na pewno ma prawo do zadawania takiego pytania, czy nie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenie. I nie mi to oceniać, ani komukolwiek innemu.

Każdy z nas ma swój obszar życia, w którym się nie spełnia...

 

Nie jestem sędzią i nie jestem katem...

 

Jeżeli nie podoba mi się czyjeś pytanie, z różnych względów (bo się pyta o osobę 3, bo jest nieetyczne w moim odczuciu) po prostu nie interpretuję rozkładu.

 

Jedno, co mnie bardzo zdziwiło to, to że forum z założenia powinno być otwarte dla wszystkich i na wszystkich....

A tu jakieś ograniczenia....

 

Dziękuję za uwagę i życzę miłego weekendu:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwka kochana ograniczenia sa po to, ze jest to dział, gdzie ludzie mają się uczuć tarota i nie tylko samego stawiania kart ale i o jego działaniu. Ludzie naprawdę nie zdaja sobie sprawę, że za kazda wróżbę płacą energia a to nie jest zawsze fajne. Jeżeli ty komus stawiasz karty niech się dana osoba odwdzięczy Tobie albo komus innemu. Stawiając na osobę 3cią nie ma szans na odkupienie energii nie ma szans na zachowanie równowagi.... bo etyka to jedno a energia to 2gie i nie sa to czary mary. Najlepiej niech będzie dział "Poza etyką" i tam każdy niech pyta o osobę 3cią ile chce i o kogo chce. Nie ma co narażać innych, tych co dopiero się ucza i nie wiedza z czym się wiaże taka interpretacja. Tak na koniec ode mnie :)))

I żeby nie było, ze jestem hipokrytką bo i mnie się zdarzało pytac o osobę 3cią ale to było między mną a osoba wróżącą a nie między mną a setką innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iwka kochana ograniczenia sa po to, ze jest to dział, gdzie ludzie mają się uczuć tarota i nie tylko samego stawiania kart ale i o jego działaniu. Ludzie naprawdę nie zdaja sobie sprawę, że za kazda wróżbę płacą energia a to nie jest zawsze fajne. Jeżeli ty komus stawiasz karty niech się dana osoba odwdzięczy Tobie albo komus innemu. Stawiając na osobę 3cią nie ma szans na odkupienie energii nie ma szans na zachowanie równowagi.... bo etyka to jedno a energia to 2gie i nie sa to czary mary. Najlepiej niech będzie dział "Poza etyką" i tam każdy niech pyta o osobę 3cią ile chce i o kogo chce. Nie ma co narażać innych, tych co dopiero się ucza i nie wiedza z czym się wiaże taka interpretacja. Tak na koniec ode mnie :)))

I żeby nie było, ze jestem hipokrytką bo i mnie się zdarzało pytac o osobę 3cią ale to było między mną a osoba wróżącą a nie między mną a setką innych.

 

ja to wszystko rozumiem, tylko problem polega na tym, że żaden przepis/zakaz/nakaz nie uchroni tych ludzi od błędów....

ja też chciałabym ich uchronić, tak samo jak Ty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochana zawsze da do myślenia ;)))

 

ba! na pewno! :-))))

 

ja to bym jeszcze chciała jeden odszczep interpretacyjny założyć - na takie interpretacje energetyczne, których nijak się nie da zweryfikować, bo wiadoma, że się po prostu nie da... chodzi mi np. o takie jak ostatnio miała Sacralcia albo na przykład sprawdzanie czakr itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ba! na pewno! :-))))

 

ja to bym jeszcze chciała jeden odszczep interpretacyjny założyć - na takie interpretacje energetyczne, których nijak się nie da zweryfikować, bo wiadoma, że się po prostu nie da... chodzi mi np. o takie jak ostatnio miała Sacralcia albo na przykład sprawdzanie czakr itp.

 

No ja jestem za, nawet mówiłam to Daffne, ze sa pewne kwestie nie do zinterpretowania a fajnie jakby były na ogolnym bo ludzie się mogą uczyć.

P.S. Czakry są do zweryfikowania :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze to jest tak, ze wrozyc mozna na wszystko i wszystkich.

 

Jednak zgadzam sie z Selenit, ze jezeli wrozymy na priv na osoby trzecie, wydatek energetyczny jest nieporownywalnie mniejszy do tego, jezeli w energii gmeraja cale tabuny czytajacych, nie tylko nawet interpretujacych.

 

Jezeli nawet "zwykla" plotka jest forma (czarnej) magii... gdyz jest ZAMIERZONYM dzialaniem z poziomu umyslu... tym bardziej takim dzialaniem jest wrozenie na osoby trzecie.

 

 

MOC mozna WSZYSTKO... ale trzeba pamietac o cenie. Czym wieksza ilosc osob sie w to angazuje... tym cena wieksza... mnozy sie razy ilosc... Zbieramy karme... osoby, na ktora wrozymy... bierzemy energie...

 

 

Jest to wtedy zlodziejstwo na duza skale... kazdy, kto bierze w tym udzial, bierze na siebie odpowiedzialnosc.

 

Ilu tarocistow o tym wie a ilu wchodzi w to zupelnie bezmyslnie i bez zastanowienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Selenitku... to jest tak, ze mozna zbierac sobie, co i ile sie chce. To powiem Ci, ze karmicznie nawet jest to dobre.

Bo kto zbiera zla karme... ten dostanie w koncu taki omlot, ze nie pozostanie mu nic jak tylko sie oswiecac.

 

Wiesz... jest takie powiedzenie, ze mamy 3 rodzaje magow: bialych, czarnych i nijakich. I z tej calej trojki najgorsi sa... nijacy. Czarni sa lepsi, bo napedzaja karme w odpowiednim kierunku. Jak sie uzbiera to nie ma wyjscia, jak tylko zaczac dzialac w strone dobra. Jak np. Milarepa... ;) Duzo takich ludzi bylo...

 

Takze i dla czarnomagostwa jest miejsce. Zrozumienie u kazdego przychodzi w swoim czasie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No rozumny człowiek ma to do siebie, że uczy się na błędach nawet jak robił źle. Nijaki dalej zatruwa się swoim jadem.

 

Pięknie to napisałaś :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
ba! na pewno! :-))))

 

ja to bym jeszcze chciała jeden odszczep interpretacyjny założyć - na takie interpretacje energetyczne, których nijak się nie da zweryfikować, bo wiadoma, że się po prostu nie da... chodzi mi np. o takie jak ostatnio miała Sacralcia albo na przykład sprawdzanie czakr itp.

Iwuś pomyślałam o tym i napisałam poprawkę punktu IV w regulaminie mówiącego, że można rozkłady rozwojowe, karmiczne i dotyczące energetyki bez weryfikacji zostawiać, więc może to wystarczy :)) Wyjdzie w praniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iridos na pewno :))) i Daffne ... wszystkie Dziewuszki możmy wziąć :))) zrobimy - zlot Czarownic ;p

 

iridos kanonizowana juz nie wypada piffkowac

rozance klepac za moim posrednictwem wołac do góry moze cos da sie zeslac na ten padol lez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Iridos nie upijamy bo się wszystkie poryczymy...........:D

 

e tam. Ja jak wypije to wesołek z ADHD sie ze mnie robi, więc uniemożliwie padoly łez xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja - Martini Bianco...Somersby...& Bacardi z Colą.:))) a może jeszcze być Desperados....;)

 

no tą to już mamy z głowy..jak se zaszejkuje to ........ ja nie siedze blisko Mysti :D hehehehe ;))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee tu można bo to właśnie taki dział :))) Ja tez Misty to cenie. Nie raz sobie wyjaśniałyśmy rozne sprawy miedzy sobą. Jestem w sumie wyrozumiala ale mitomanek i kłamczuch nieznosze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale popijawa... Widze, ze ja juz o barek troszczyc sie nie musze. Jedynie wniose ma szlachetna postac do Waszego szlachetnego towarzystwa... :hahahaha:

:samba::devilbanana::drink::szampan::peace::szampan::drink_na: i od siebie - dorzucam, co by z golymi rekami nie przychodzic, roslinnosc...:ganja: :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny podoba mi sie u Was,moge tez wpysc na jednego...szejka haha.Ja tez byla taneczna!!!!:samba:

 

a co się będziesz krępować - zakąske weź i wpadaj na piknik ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

671-by-sweetiex.jpg

 

a tak swoja droga może ten procentowy wateczek wydzielić stad ?:tongue:

 

Iridos dlaczego tak ostro.Przeciez srodki odurzajace odpowiednio dozowane

wspomagaja nam latwiej polaczyc sie z nasza pod/nadswiadomoscia.

Nie badzmy swietsze niz sam Papiez.:papiez::hahahaha::buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:azsg3:

a co się będziesz krępować - zakąske weź i wpadaj na piknik ;)))

 

 

Selenitku juz sie robi!!!Koszyczek spakowany:_zakupy::_kwiatek::je_pizze:

Wpadac to ja juz nie bede za stara jam ci juz.:_smutny:

Ale bede obecna na pikniku.:drink::hejka:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nei trzeba wydzielać, przecie to rozmówki około tarotowe więc wszystko co dotyczy integracji tarotomanów równiez jest w temacie :hahahaha:

 

Slonce tarotomanka to ja jestem ale taka niedouczona

i powolna (juz) a inegruje sie niezle wiez mi mam praktyke

juz od 25 lat.:peace::drink::winko::tancze::serducho_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Slonce tarotomanka to ja jestem ale taka niedouczona

i powolna (juz) a inegruje sie niezle wiez mi mam praktyke

juz od 25 lat.:peace::drink::winko::tancze::serducho_na:

 

integrujesz się pięknie co widać gołym okiem :hahahaha::buzki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja odbiję na chwilę od Waszego 'imprezowego' tematu :P

moze ktoś mi podać linka do tematu z wyliczaniem sum/podsum z kart etc? (HB czy jakoś tak to się nazywało), bo go kurka znaleźć nie mogę, a mam wene o tym poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...