Jump to content

Krew, krwotok


Kuroi Neko

Recommended Posts

Śniło mi sie, że byłam w szkole. Nagle poczułam, że w kroku jest mi jakoś mokro, wstałam, patrzę - krew. Na początku myślałam, że może okres dostałam, a miałam jasne spodnie, więc kiepsko :// Ale tej krwi za dużo leciało, bardzo dużo, to był jakiś krwotok, a ja nie wiedziałam dlaczego. Zerwałam się z miejsca, zaczęły mi jakieś dziwne myśli w tym śnie do głowy przychodzić, że może ja zaszłam w ciążę i nawet jeszcze nie wiem o tym i właśnie poroniłam :(( Wystraszyłam się, pobiegłam gdzieś, chyba do toalety i coś ze mnie wypadło. Myślałam, że to może właśnie płód, ale to nie było to, to była część mnie, wypadła mi część pochwy, no nie wiem sama dokładnie co to było, ale właśnie jakby mała jej część :/

 

Wiem, że to trochę obrzydliwe, przepraszam i proszę o interpretację.

Link to comment
Share on other sites

Zapewne sen Cię zmartwił...ale w gruncie rzeczy nie jest zły :)

 

Sen pokazuje Twoje emocje jakie odczuwasz być może w porównaniu z rówieśnikami w kontekście najprawdopodobniej zawierania związków, bliskości między partnerami. Podświadomie masz w sobie obawy przed rozczarowaniem, przykrością albo bólem. Może chodzić o podejście do rozpoczęcia inicjacji seksualnej i obawy z tym związane albo negatywne myśli i strach ogólnie przed ciążą. Nie ma tu nic niepokojącego, powiedziałabym, że naturalne obiekcje i myśli :)

Link to comment
Share on other sites

Ggodzę się, że to pewne obawy co do seksu, ciąży itp. W sumie to intuicja mi mówiła, że to po prostu przebłyski moich obaw we śnie, ale wolałam się upewnić. Dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...