Jump to content

Kosz na śmieci


snoopy222

Recommended Posts

Co może symbolizować kosz na śmieci założony na plecy tak jakby plecak. Dodam ze był on pełny, ja jestem na spacerze z moim byłym chłopakiem, w śnie mówi mi że między nami już nic nie będzie, wokół jest zielono, widać że to jakiś zadbany park. Z chłopakiem ide za rękę.

Link to comment
Share on other sites

Droga snoopy222, ten sen jest bardzo podobny w znaczeniu do poprzedniego snu o gotowaniu. Spacer z byłym to symbolika wspomnień, otaczająca was zieleń oznacza, że wtedy było Tobie dobrze. Jednak Ty nosisz na plecak kosz pełen śmieci, które we śnie symbolizują "odpadki psychiczne", które należałoby wreszcie uprzątnąć. Dodatkowo nosisz je jak plecak, co oznacza, że te miłe wspomnienia jednak są dla Ciebie psychicznym obciążeniem. Jest to wezwanie, abyś intensywniej zajęła się swoją osobowością.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Czyli kolejny znak że trzeba zapomnieć...ehh gdyby to takie łatwe było. Problem w tym że kurcze ja mam nadzieje na to że jeszcze kiedys miedzy nami coś będzie i pewnie dlatego nie mogę sie pozbyc tych "smieci" Ale to nie jest forum o sprawach miłosnych:)

 

Sephira Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, i za to że pamiętasz moje sny:)

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

snoopy222, myślę, że o niektórych rzeczach nie da się skutecznie zapomnieć. Twoje sny podpowiadają raczej, byś stanęła twarzą w twarz z tym co było i dokonała ostatecznego rozrachunku. Może coś wymaga zrozumienia, może ktoś wymaga wybaczenia. Jedno jest pewne, taki stan rzeczy jaki ma miejsce obecnie tylko Cię hamuje, wspomnienia nie pozwalają Ci rozwijać się. Nie trać więcej czasu.

 

Pozdrawiam ciepło.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...