Skocz do zawartości

Kosz na śmieci


snoopy222

Rekomendowane odpowiedzi

Co może symbolizować kosz na śmieci założony na plecy tak jakby plecak. Dodam ze był on pełny, ja jestem na spacerze z moim byłym chłopakiem, w śnie mówi mi że między nami już nic nie będzie, wokół jest zielono, widać że to jakiś zadbany park. Z chłopakiem ide za rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga snoopy222, ten sen jest bardzo podobny w znaczeniu do poprzedniego snu o gotowaniu. Spacer z byłym to symbolika wspomnień, otaczająca was zieleń oznacza, że wtedy było Tobie dobrze. Jednak Ty nosisz na plecak kosz pełen śmieci, które we śnie symbolizują "odpadki psychiczne", które należałoby wreszcie uprzątnąć. Dodatkowo nosisz je jak plecak, co oznacza, że te miłe wspomnienia jednak są dla Ciebie psychicznym obciążeniem. Jest to wezwanie, abyś intensywniej zajęła się swoją osobowością.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli kolejny znak że trzeba zapomnieć...ehh gdyby to takie łatwe było. Problem w tym że kurcze ja mam nadzieje na to że jeszcze kiedys miedzy nami coś będzie i pewnie dlatego nie mogę sie pozbyc tych "smieci" Ale to nie jest forum o sprawach miłosnych:)

 

Sephira Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, i za to że pamiętasz moje sny:)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

snoopy222, myślę, że o niektórych rzeczach nie da się skutecznie zapomnieć. Twoje sny podpowiadają raczej, byś stanęła twarzą w twarz z tym co było i dokonała ostatecznego rozrachunku. Może coś wymaga zrozumienia, może ktoś wymaga wybaczenia. Jedno jest pewne, taki stan rzeczy jaki ma miejsce obecnie tylko Cię hamuje, wspomnienia nie pozwalają Ci rozwijać się. Nie trać więcej czasu.

 

Pozdrawiam ciepło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...