Skocz do zawartości

"Profesjonalni magowie" - nasze opinie


Sweet-Candle

Rekomendowane odpowiedzi

Rozwinely sie niedawno firmy ktore oferuja rzucanie czarow urokow i czego tam jeszcze sie chce. Oferty znajduja sie w dziale ogloszen. W google tez. Macie jakies doswiadczenia z tymi "magami" ? Moze czytaja to osoby ktore taka firme maja - wiec jak tak to napiszcie dlaczego ktos mialby skorzystac z waszych uslug?

 

Zainteresowani linkami do takich ofert? Podam. Plus tez opinie z netu ludzi ktorzy skorzystali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak to ja z góry mówię, że oni w jajo was robią, bo niby czemu mieli by komuś usługiwać? i to za darmo? Ja mam takie doświadczenie że nie zrobili na mnie wrażenia, ich "czary" to sranie w banie i pic na wodę.

Dodatkowo powiem że jeżeli owa osoba z takiego portalu rzuci zaklęcia dla ciebie, lub na ciebie, to zostajesz naznaczony, a o tym co dalej można poczytać w temacie na mojej sygnaturze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy za darmo, czy za pieniądze.

To nie ma znaczenia.

 

Jeżeli to fuszerka, to szkoda kasy.

Jeżeli faktycznie ktoś coś potrafi, to po prostu zleceniodawca na własne życzenie pakuje sam siebie w tarapaty.

Łączy się z czymś od czego nie ucieknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem taka osobą . Co prawda gromadzę w ten sposób środki na konkretny cel - budowe świątyni moich nauczycieli ale to nie ma tu znaczenia . Rynek usług magicznych jest bardzo rozwiniety na zachodzie . U nas dopiero się rozwija ale nie miejmy wątpliwości perspektywy są ogromne . czy trafiaja sie oszuści i naciagacze ? Oczywieście , tak jak wszędzie . czy sa tam osoby uczciwe ? Jak najbardziej . Wyznacznikiem jest nie cena tylko zindywidualizowanie oferty .

Co do naznaczenia " czarami " czy ewentualnych " konsekwencji " to bzdura . Magię stosowano od zarania dziejów i jakos ludzkość nie wyginęła . szkody wyrządzaja jesli juz ludzie a nie byty astralne . Dewa wam nie zaszkodzi , człowiek jak najbardziej :) .

Chetnie wezme udział w dyskusji więc piszcie bo temat interesujący .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W necie jest mnostwo stron ktore wykonuja "uslugi" wzamian za smsa co wyglada malo profesjonalnie i bardzo brakuje tu prawdziwego kontaktu.

 

Moja uwage zwrocila pewna kobieta, ktorej strona wygladala normalnie tak wiarygodnie i profesjonalnie, akurat w tym czasie szukalam na gwalt czaru/uroku czy czegokolwiek ;), jej jednak w tym okresie nie bylo, wyjechala gdzie w rejony Francji do jakiegos Uniwersytetu Magii jakiegos tam imienia. Zostawila notke ze bedzie za dwa tygodnie. Sprzedawala tez kursy magii a potem jak sie go przeszlo to mozna bylo zostac wybranym i uczyc sie z nia osobiscie. Ciekawe co nie? :icon_smile2: Oczy mam zdrowe ale google czesto nosze :cwaniak: wiec sie za nie zabralam. Nie bylo nigdzie wiarygodnych referencji, nic co mogloby wskazywac ze w ogole ta osoba naprawde istnieje, szkoly o takiej nazwie nie ma, kontakt osobisty lub chocby przez telefon w ogole niemozliwy. Czemu osoby takie, jezeli nie odwalaja fuszery ale naprawde zajmuja sie tym co glosza, uzywaja takich metod? Ja szczerze mowiac, wolalabym zaplacic 100 zl za osobiste spotkanie niz 10 za smsa, ktorego nigdy nie wysle bo oczy moje nie zobacza tego za co place. Wiec - czemu nie inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mowiac, wolalabym zaplacic 100 zl za osobiste spotkanie niz 10 za smsa, ktorego nigdy nie wysle bo oczy moje nie zobacza tego za co place. Wiec - czemu nie inaczej?

 

No tak ktoś wyśle sms i telefon mu sie zaczaruje. Ale takie serwisy internetowe zarabiają tak kasę bo jeśli ktoś wyśle tego sms i sam fakt wysłania go poprawi mu humor to i zrobi to kolejny raz i tak biznes się kreci. Ale jak już mowa o firmach zajmujących sie czarami to z tego co wiem kontaktują sie poprzez mail chcą od zleceniodawcy zdjęcia i dane. Takie cos wygląda już bardzij profesjonalnie. Ale czy naprawdę można rzucić urok czar czy coś na odległość?? hmm ciekawe ale jak by sobie o tym pomyśleć to chyba tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem (m.in. w Czarnej Biblii), że aby czar się powiódł niezbędne są szczere uczucia tj. nienawiść, pożądanie itd.

 

Jeżeli tak jest to te "klątwy" przez sms nie mają zbyt wielkiej mocy o ile w ogóle jakąś mają.

Zresztą, jak można rzucić klątwę na kogoś kogo w życiu się nie widziało? To tak, jakby wynająć jakiegoś byczka, żeby połamał komuś nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroki klątwy i inne przez sms ale wogole jak takie coś może działać jak na ktoś ma wysłać sms o jakiejś treści na jakiś numer za 10zł. bez sensu. ale taki gdzie się wysyła np zdjęcie osoby n którą ma być rzucony urok to już wg. mnie wygląda lepiej co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no... 1 sms i dycha w plecy... to chyba wszystko jest troche posrane... jak ja bym mial z takich uslog korzystac to bym sobie jakiegos miejscowego maga wynajol i sie z nim w 4 oczy dogadal!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co najlepsze to to że takie "firmy" sms-owe powstają i jest ich duż wystarczy w necie poszukać a skoro takie firmy istnieją to widać że można dobrą kasę na tym zarobić. Masz rację z tym miejscowym Magiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najlepiej isc do wrozki samemu i porozmawiac twarza w twarz,chociaz sa fajne stronki w necie,gdzie sa wrozby on-line i sami macie dana talie i mozecie wybierac dana karte samemu,oto kilka z nich(sa w jez niem i ang,na koniec sa stronki po polsku):

Online Divination, Lenormand fortune telling cards, Online Oracle - Meaning, Treat, pictures and for sale purchase

Free Madame Lenormand Fortunetelling Readings

Madame Lenormand Fortune Teller

ASTROMIX.PL - Horoskop, astrologia, znaki zodiaku - ZRÓB TO SAM - Horoskop urodzeniowy, partnerski i codzienny

Tarot - Kobieta.pl

Postaw tarota - Horoskop - WP.PL

 

przy czym do tej ostatniej stronki lepiej jak juz wybierzecie karty spojrzec na ich glebsze znaczenie na ezoforum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

 

a ja tutaj zarzuce takim pytaniem.

 

Co na to prawo? Przeciez gdyby juz byla osoba, ktora robi to na prawde, to dlaczego placac komus 200zl, mozna zruinowac swojemu bratu, tesciowi itd. itp. zycie? Czy obydwie wtedy osoby pozostaja bezkarne? Czy moze sa na to jakies smieszne przepisy, szczegolnie mowie tutaj o uslugach platnych.

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawnie to chyba nie przyjmuje się,że coś takiego jak czary istnieje ;),ale nie odpowiem na Twoje pytanie,bo nie wiem. Wiem jedynie,że każda "firma" musi być zalegalizowana, tak samo z "salonem wróżki" wszystko musi być uregulowane prawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie "firma" zajmująca się magią urokami itd powinna być zarejestrowana jako firma usługowa, klątwa to pewnie jakaś usługa. pytanie można by postawić takie zlecam usługę a ta usługa jest nie wykonana urok nie działa i co w tym przypadku powie prawo pewnie nic :) no :firma może również mieć wewnętrzny regulamin. A co z salonem Wróżki, tarocistki. Również powinna mieć zarejestrowaną działalność płacimy jej dobrowolnie a to że wróżba się np nie sprawdza no cuż mówi sie trudno. No i jeśli ktoś komuś zrujnuje życie za pomocą czarów to co może zrobić prawo chyba nic bo jak się udowodni że ten czy tamten "zlecił" klątwę.

 

Mnie to zawsze dziwne przemyślenia biorą :)

Edytowane przez Pytająca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytająca każdemu moze się zarzyć "błąd w sztuce". Ja mam,że tak powiem radę dla wszystkich, jeżeli ktoś mówi do was coś złego lub mówi "żeby Cię szlag trafił", czy "rzucę na Ciebie klątwę" nie przejmować się i nie brać tego sobie do serca, zapomnieć,a energia nie zostanie spożytkowana. Bo gdy myślimy o tym,że niby ktoś rzucił na nas klątwę, urok to ta energia znajduje zastosowanie i jest podsycana przez nas samych. Ja dodatkowo wizualizuję sobie taki "kaftanik" gruby, osłonkę przed złym spojrzeniem, zazdrością i nie przyjmuję do wiadomości,że ta osoba jest zazdrosna, dla mnie to nie istnieje i w ten sposób się bronię,a ta osoba "cierpii",bo to co wysyła do mnie wraca do niej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że nie każdy ma jakieś pomysły w stylu zniszczę cię i rzucę klątwę blee. Mnie takie coś kojarzy się głównie z bajkami itd. Ale jestem też zszokowana ilością stron na temat klątw, uroków, są równiez fora internetowe. Czytałam ostatnio jak się uczesnicy wymieniali spostrzeżeniami na temat odczuć po rzuconym uroku. Ja już tak mam jak coś mnie zaciekawi to czytam czytam pytam pytam aż się dowiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer
Przeczytałem (m.in. w Czarnej Biblii), że aby czar się powiódł niezbędne są szczere uczucia tj. nienawiść, pożądanie itd.

 

Jeżeli tak jest to te "klątwy" przez sms nie mają zbyt wielkiej mocy o ile w ogóle jakąś mają.

Zresztą, jak można rzucić klątwę na kogoś kogo w życiu się nie widziało? To tak, jakby wynająć jakiegoś byczka, żeby połamał komuś nogi.

 

Czytrając ten post, przyszły mi na myśl laleczki voodoo. Aby za pomocą nich rzucić na kogoś klątwę - potrzeba coś co zawiera DNA ofiary: pukiel włosów, obcięty paznokieć lub inna osobista rzecz, którą się wtapia w woskową lalkę...

 

Szczerze wątpię aby wysłanie sms z czarami odniosło spodziewany skutek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście że nie każdy ma jakieś pomysły w stylu zniszczę cię i rzucę klątwę blee. Mnie takie coś kojarzy się głównie z bajkami itd. Ale jestem też zszokowana ilością stron na temat klątw, uroków, są równiez fora internetowe. Czytałam ostatnio jak się uczesnicy wymieniali spostrzeżeniami na temat odczuć po rzuconym uroku. Ja już tak mam jak coś mnie zaciekawi to czytam czytam pytam pytam aż się dowiem :)

 

Powiem Ci,że klątwa to głównie zła energia,którą sami kumulujemy i np. mówimy,że "mamy pecha",a to ta zła energia albo energia innego człowieka negatywna,bo nam czegoś zazdrości. I teraz ta energia z zazdrości może się przeobrazić od tego człowieka w coś poważnego - nawet gdy on sam nie wie,że może zrobić nam krzywdę. Opisałam mój sposób "walki", odwzajemnienie jest bez sensu bo to i tak wróci do nas.

 

Ostatnio na studiach mam nie przyjemną sytuację w posaci tego,ze jako nieliczna zaliczyłam poprawkę z przedmiotu (18osób zaliczyło na 60-70), moja koleżanka nie zaliczyła. No i tutaj zaczyna się problem,bo ona ma dwa komisy,a już jestem na 2semestrze i mogę się spokojnie uczyć do sesji - to jest głównym czynnikiem zawiści u niej i zazdrości, druga to to,że moim rodzicom lepiej się powodzi od jej,że ona musi pracować,a ja póki co nie.No i że ona ma wciąż pod górkę, ja też miałam - mam rok w plecy,ale nigdy nie życzyłam nikomu źle,a ona mi tak.

 

Na tym przykładzie te negatywne emocje od niej idą ku mnie, bo zapewne mówi sobie nerwowo "ta to ma dobrze,ąz za dobrze,a ja wiecznie pokrzywdzona jestem" itd. To w zasadzie będzie "mini klątwa",a bardziej urok,ale równie groźne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

"Mam pecha" mówią ludzie, którzy nie chcą brać odpowiedzialności za swoje życie, wykazujący się niedojrzałością emocjonalną.

 

No i przykład Twojej koleżanki.. jak na dłoni widać daleko posuniętą zazdrość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytrając ten post, przyszły mi na myśl laleczki voodoo. Aby za pomocą nich rzucić na kogoś klątwę - potrzeba coś co zawiera DNA ofiary: pukiel włosów, obcięty paznokieć lub inna osobista rzecz, którą się wtapia w woskową lalkę...

 

Szczerze wątpię aby wysłanie sms z czarami odniosło spodziewany skutek.

 

Tak takie oferty w necie też można znaleźć o VooDoo to też ciekawe. Głównie takie coś występuje w filmach jak ktoś wbija szpilę i ktoś choróje czy coś. Wyczytałam też że takie laleczki ktoś stosuje do hmmm miłości czyli łączy dwie i to jest urok miłosny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam pecha" mówią ludzie, którzy nie chcą brać odpowiedzialności za swoje życie, wykazujący się niedojrzałością emocjonalną.

 

Nie do końca się zgodzę, w moim przypadku określenie "pech" jest aktywne,bo jak wytłumaczysz,że kułam przedmiot świetnie odpowiadałam, pełna wiedzy poszłam na komis i znowu zabrakło mi setnych punkta? Nie całego punkta,tylko setnych do zdania...

 

No i przykład Twojej koleżanki.. jak na dłoni widać daleko posuniętą zazdrość.

 

Zgadza się tylko wiesz ja na to zlewam i staram się nie zwracać uwagi,bo jak zacznę to machina pójdzie w ruch z złą energią. Chodzi mi tylko o to,ze jej myślenie (jeżeli bym się tym przejęła) mogłabybyć dla mnie niczym gilotyna dla skazanego. No isam fakt,że to do niej wróci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Czy na Twojej uczelni Damo nie ma zerowych terminów?

Fakt - źle, że zabrakło ci setnych punkta, ale pomyśl: jesli byś nie kuła i nie miała wiary w zaliczenie przedmiotu - mogło być gorzej i zamiast setnych pukta mogło zabraknąć 100 pkt. - tak teoretycznie, prawda?

A co do drugiego Twojego stwierdzenia - masz rację. Nie trzeba się przejmować opinią innych. Sama przecież znasz własną wartość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Wczoraj dostałem wiadomość na gg, że wróżka Elwira rzuciła na mnie klątwę. Rozmawiałem z kolegą, on też dostał taką wiadomość.

Kumpel mówi, że skutków jeszcze nie odczuł, ja też nie, prócz dziwnego snu.

O śnie nic nie będę pisał, bo był bardzo osobisty, choć nieprzyjemny.

 

Zastanawialiśmy się kto mógł rzucić na nas klątwę i okazało się, że nie ma takiej osoby. Wydaje mi się, że to tylko zwykły chwyt, by wysyłać sms-y za 10zł(tyle kosztuje zdjęcie klątwy).

(poznać rodzaj klątwy mogę wysyłając sms-a za 23zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak napewno dostałeś wiadomość że Twój numer został dodany do rzuć klątwę hehe a wiadomość przyszła z 6972216 tego numeru. to jest już totlane chamstwo taki sposób reklamy coś biznes klątwiarski przez sms za 20zł słabnie a nuż nożyczki ktoś się przestraszy i wyśle sms by mu numeru gg ktoś klątwą nie obłożył heheheeh

 

Ale ja tak zapytam może ktoś ma wiedzę w tym temacie. Słyszałam i czytałam różne fora o magi urokach klątwach. Były na tych forach wypowiedzi dotycząca konkretnego uroku i podobno jak ktoś zleca jakiejś wrózce powiedzmy znającej się na rzeczy która wykona urok czy coś to efektem takiego działania uroku są mocno realistyczne sny. Czy to może być prawda???

 

Co do profesjonalnych magów czytałam że można użyć klątwy spętania i osoba "obdarowana" czymś taki działa mechanicznie wykonuje coś ot tak bo musi czy takie coś może mieć jakieś powiazanie z demonami czy czymś taki?

Edytowane przez Pytająca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością spotkaliście się z terminem "samospełniająca się przepowiednia". Jeżeli taką wiadomość odczyta osoba o słabej psychice, finał może być tragiczny. Wczoraj złapałem jakieś choróbsko, wczoraj dostałem taką wiadomość, ale odczytałem ją dzisiaj rano,a w nocy miałem nieprzyjemny sen. Czy to nie wystarczy, żeby uwierzyć, że jest się przeklętym? Nawet jeżeli wyśle się tego sms-a by przerwać czar, to pozostaje świadomość, że ma się jakiegoś śmiertelnego wroga. Nie wiadomo kogo, ani dlaczego nas nienawidzi, ani też kiedy znowu zaatakuje. To może prowadzić do paranoi.

 

to jest treść wiadomości i nr z jakiego została wysłana:

5704231 (14-03-2009 23:25)

Wrozka Elwira zawiadamia: ktos wpisal Twoj numer gadu gadu uzywajac opcji "Rzuc klatwe".Aby dowiedziec sie wiecej, kliknij: http://www.szorcik.pl/279

 

Wkurzyłem się!!:bejsbolmj6:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę problem nie jest odosobniony. Bliska mi osoba też dostała taka wiadomość, więc co mi pozostało. To sprawdzić czy rzeczywiście ta wróżka wysłała jakąś klątwę.

Szczerze powiedziawszy ta wiadomośc przyprawiła mnie o spory ból brzucha z powodu nadmiaru śmiechu, bo by rzucić na kogoś urok czy klątwę numer telefonu czy komunikatora jest nieprzydatny z powodu dóżej szansy na jego zmianę. Taki numer nie jest powiązany z nami bo ktoś inny może posiadać taki sam tylko związany z czymś innym np: nip. czy coś innego. Jeżeli już chcemy koniecznie rzucić jakąś klątwę czy urok to przydatna jest data urodzenia i znajomośc wyglądu fizycznego, więc szczerze to polecam zlewkę na takie strony jak Wróżka Elwira, bo to tylko czysta kpina z magii.

 

Tak pozatym dziwię się ciągle bo jeszcze nie dostałęm takiej wiadomości choć znam kilka takich osób kture z chęcią by mi dołożyły na wszelkie możliwe sposoby. Może jeszcze nie znalazły takich stron i to tylko kwestja czasu jak stracą kasę na tą głópotę.

 

Tak pozatym to kożystane z pomocy osoby znającej się na czymś takim nie sprawia że i my nie dostaniemy powrotnego udeżenia. Jest wręcz odwrotnie bo w takiej sytuacji dostaniemy gorzej niz ten co był rzucającym.

 

Z góry przepraszam za ortografię, ale mimo że nad nią pracuję ciągle to nadal nie widac efektów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Jak dotąd dostawałam jedynie same "łańcuszki", wszystkie zatrzymały się na mnie bo nie chciało mi się ich wysyłać dalej (lenistwo czasem popłaca) i jakoś nie pamiętam abym dostała wrzodów na wątrobie, chałupa mi się nie spaliła, kot nie zdechł (pewnie dlatego że go nie mam), wszy na mojej głowie nie chciały się zalęgnąć... mucha też nie siada (pewno się boi..;-D....)

 

... i jakoś się tym nie przejmuję bo i po co..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę swoją pracę właśnie tak . Czyli poprzez zaklęcia , pomoc dla ludzi opętanych , chcących wydostać się z negatywnych zaklęć , próbujących pozbyć się nałogów etc. Jak również po prostu pomoc przy seansach spirytystycznych by ludzie biorący w nim udział mogli czuć się " w miarę" bezpiecznie . Jak oglądam pewne strony internetowe - czy jak czytałem początek tej rozmowy ... No to jest po prostu żenujące ile osób po prostu powoduje takie oszukane pojęcie o osobach zajmujących się magią ,że to z założenia naciągacze... Owszem jeżeli sam miałbym komuś z czymś pomóc to angażuje do tego swoją wiedzę na którą też wiadomo poszły pieniądze i będę chciał je uzyskać od takiej osoby . To jasne dla mnie ,że ludzie sobie za to liczą . Aczkolwiek co z tego skoro jedna dobra oferta od uczciwej osoby tonie w morzu ofert zwykłych oszustów . A na dodatek oszuści nie są nawet wyłapywani . To jest po prostu chore i przez takie osoby nikt kto coś umie nie ma możliwości większego "wybicia się" bo jak tylko zaczyna mówić o pieniądzach zaraz postrzegany jest za oszusta - nikt nie pomyśli ,że po prostu chce on zarobić jak każdy inny wykonujący swoją pracę ... No ale taka praca to oczywiście od razu oszust...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J No to jest po prostu żenujące ile osób po prostu powoduje takie oszukane pojęcie o osobach zajmujących się magią ,że to z założenia naciągacze...

 

A czego się spodziewasz? Przecież mamy XXI wiek człowiek jest najpotężniejszą istotą we wszechświecie. Magi nie dotkniesz więc nie istnieje. Magi użyjesz to znaczy że jesteś chory psychicznie. Czytałem nawet, że ludzie paranormalni powinni się przebadać u psychologa bo najprawdopodobniej mają zaburzenia na tle mentalnym. Nie dziw się Tomaszom że muszą wsadzić palce po same łokcie żeby uwierzyć. Tak to już jest. Nie oczekuj niczego a będzie dużo łatwiej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie będący w kłopoci nieszczęsciu sięgają różnych metod by polepszyć swój los. Udają się do wróżek lub używają magii a właściwie osób które twierdzą że się magią zajmują. Człowiek staje się oszukany bo ktoś mu powiedział ze magia działa na 99% że dzięki magii wszystko się uda. Często się nie udaje stąd mowa o naciągaczach. A jak nazwać czarowników przez sms. jak nazwać coś co było ostatnio na gg ktoś rzucił klątwę itd. Jak dalej nie mówić o naciągaczach. Magia to coś nie znanego w XXIw dziwne że się w to wierzy no ale może to działa ja się na tym nie znam i nie mogę ocenić..............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magia to coś nie znanego w XXIw dziwne że się w to wierzy no ale może to działa ja się na tym nie znam i nie mogę ocenić..............

 

Wiesz jakie jest największe osiągnięcie Szatana w XXIw? To że ludzie myślą na szczęście nie wszyscy, że nie istnieje. Tak samo jest z magią. Najlepszy dowód filozoficzny na to że magia i parapsychologia istnieje jest to że cały czas się o tym mówi i istnieją one jako tematy rozmów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zauważyłam że naprawdę dużo jest stron internetowych i for na temat magi klątw uroków. Czy można za pomocą magii rzucić na kogoś urok i ten "obdarowany" urokiem coś robi np. zakochuje się i zlecającym bądź robiącym urok. Mnie się to wydaje dziwnę ale nie mówię że można i że nie można tak zrobić gdyż nie mam na ten temat bladego pojęcia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,czy urok zadziała zależy od Ciebie i Twojej siły. Podałam przykład po sobie,gdzieś tam. Ale może to dlatego,bo gdziekolwiek nie idę (w różnych odstępach czasowych,bardzo dużych)do wróżki jak mam masę wątpliwości, ta mi mówi,że "po co do niej przyszłam. Ja sama mogę sobie pomóc i mam zdolności ezo,świetna intuicja bla bla. I,że mam wielką ochronę z kosmosu tzw. "siła wyższa". Schemat,który się powtarza,ostatnio usłyszałam,że moje życie poświęcę ezo :D. Zobaczymy :D.

 

ps. ja nie wierzę w coś takiego jak szatan jest tylko zła energia bezimienna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Bartko - problem w tym ,że magia jaka była od dawien dawna taka i jest teraz ale ludzie którzy z opisów zajmują się nią często nic o niej nie wiedzą . Albo co gorsza są ustawieni typowa na pieniądze nie starając się nawet owej wiedzy pozyskać - okropne nie jest to iż istnieje dużo niedowiarków a to ,że mogą oni jedynie pogłębiać swoje nastawienie do magii trafiając na naciągaczy którzy przez internet albo sms-em pomogą ich uleczyć czy odpowiedzieć na pytanie. - Dla mnie jest po prostu chore ,że takich osób jest tak wiele - natomiast nie przeszkadza mi fakt ,że mało osób na prawdę zna się na magii bo wiadomo ,że w XXI wieku ciężko by była to podstawowa wiedza mas ludzkich .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy można za pomocą magii rzucić na kogoś urok i ten "obdarowany" urokiem coś robi np. zakochuje się i zlecającym bądź robiącym urok.

 

No właśnie o tym mówię. Z doświadczenia wiem ze jest to możliwe ale okupione karmą choroby w moim przypadku skutecznie mnie odstraszyły od złych uroków...

 

armather i siedzącym w beczkach zasłaniają słońce :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dołączyłam do szacownego grona :icon_smile2:

wczoraj wróżka elwira i mnie uraczyła swoją inforamcją o klątwie,

nóż się w kieszeni otwiera i złe myśli chodzą mi po głowie :412yk9:

ja sobię z tą "klątwą" dam radę - tj. mam ową klątwę i wróżkę w głębokim" poważaniu" ale wstukując w google hasło: "wróżka elwira" trafiłam na forum osób z depresją - i były tam osoby faktycznie przestraszone przez tą tzw.wróżkę.

Zastanawiam się czy ta "wróżka" nie pomyśli jak dużo krzywdy może wyrządzić osobie do której taka wiadomość dotrze, bo nie każdy (nawet zdrowy psychicznie) człowiek ma dość siły by puścić te bzdury mimo uszu i zapomnieć.

Mam tylko cichą, wredną i mało humanitarną nadzieję, że to co "wróżka" w świat wysyła, po trzykroć do niej powróci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie o tym mówię. Z doświadczenia wiem ze jest to możliwe ale okupione karmą choroby w moim przypadku skutecznie mnie odstraszyły od złych uroków...

 

armather i siedzącym w beczkach zasłaniają słońce :icon_smile2:

 

Okupione karmą a co to znaczy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy magiczny akt, nawet każde nasze zachowanie jest okupione karmą (zależy jeszcze w co wierzysz wtedy może się to inaczej nazywać) znaczy to mniej więcej tyle ze to co robisz wraca do Ciebie zwielokrotnione trzy razy (reguła trzech) za każdą osobę której dotknęło twoje zachowanie lub urok. Znaczy to tyle ze jeżeli spowodujesz magicznie jakiś wypadek to energia wracająca jest zwielokrotniona o partnera tej osoby bo trzeba było sie nią opiekować rodzinę która się martwiła itd. Lekarze w takiej sytuacji najczęściej mówią "jakiś wirus trzeba wyleżeć" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak pozwolę sobie jeszcze tylko dopisać do wypowiedzi Bartko- a każdy kto uzbiera za dużo karmy i nie ma możliwości "przecierpieć" swego w swym życiu ten nie ma możliwości pozostania duchem i znów musi przechodzić swój bolesny słaby żywot człowieczy (choć nie wiem jak to się ma w różnych religiach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Pytająca - W Katolicyźmie - jeżeli nagrzeszymy (nazbieramy za dużo karmy) idziemy do piekła . (rodzimy się na nowo ) gdzie cierpimy ból (w ciele fizycznym mamy takowy) . Jeżeli natomiast nie grzeszymy lub załóżmy ,że damy radę to dostajemy się do pięknego nieba ( zostajemy duchem ) gdzie nie ma bólu i panuje radość (duch bólu nie czuje i nie ma powodu do smutku) .

Zapewne może paść również pytanie o pokrewną religię świadków jehowy - wg. nich zmiana jest jedynie taka ,że giną ci którzy nagrzeszą (czyli są ukarani co można rozumieć jako fakt iż nie zostaną oni duchami ) natomiast przywróceni do życia zostaną ci którzy na to zasługują i udowodnili to swoim życiem ( czyli swoim życiem zasługują na życie jako duch więc pozbywają się oni problemów i faktycznie zyskują nowe życie na zupełnie innej płaszczyźnie )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń piekło wygląda nieco inaczej niż amather opisał, oczywiście nie musicie tego przyjmować za "prawdę objawioną".

 

Dusza z mojej rodziny,gdy umarła nie mogła przejść dalej do następnego wymiaru przysżła do mnie i poprosiła o pomoc, opisała,że dla niej piekło to było oglądanie całego swego życia i to,co źle uczyniła, kogo zraniła te momenty były jakby "podkreślone" z uwagą,że tutaj to i to źle zrobiła. Powiedziała mi,że ktoś był przy niej jak był ten film z załego życia. No i po tym filmie "piekle" trwała w zawieszeniu,ani tutaj ani tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dama Trefl - Ty wiesz na pewno lepiej jak to wygląda bo jesteś o wiele bardziej zaawansowana ode mnie . Ja osobiście wiedzę dotyczącą "piekła" i innego spojrzenia na to miejsce czerpię jedynie z książek i ciężko mi odzwierciedlić to na realia gdyż to wszystko co ja mówię to jedynie teoria Ty natomiast z tego co widzę praktykujesz spirytyzm .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie praktykuję spirytyzmu, to,że Oni przychodzą do mnie i mówią to jest coś nad czym nie umiem zapanować,ale na szczęście nie zdarza się często. Widziałam też i ten drugi wymiar też pokazany przez osobę z rodziny, jest piękny.

 

Jedynę,co praktykuję to ezoterykę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i dołączyłam do szacownego grona :icon_smile2:

wczoraj wróżka elwira i mnie uraczyła swoją inforamcją o klątwie,

nóż się w kieszeni otwiera i złe myśli chodzą mi po głowie :412yk9:

ja sobię z tą "klątwą" dam radę - tj. mam ową klątwę i wróżkę w głębokim" poważaniu" ale wstukując w google hasło: "wróżka elwira" trafiłam na forum osób z depresją - i były tam osoby faktycznie przestraszone przez tą tzw.wróżkę.

Zastanawiam się czy ta "wróżka" nie pomyśli jak dużo krzywdy może wyrządzić osobie do której taka wiadomość dotrze, bo nie każdy (nawet zdrowy psychicznie) człowiek ma dość siły by puścić te bzdury mimo uszu i zapomnieć.

Mam tylko cichą, wredną i mało humanitarną nadzieję, że to co "wróżka" w świat wysyła, po trzykroć do niej powróci

Parę dni temu wypowiedziałam się na ten temat na forum i dostałam op...krótko pisząc bo podobno psuję renomę wróżkom:icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze skrajności w skrajność, gratuluję intelektu. W poprzednim temacie pisałyśmy o wróżach,a nie PSEUDOWRÓŻKACH. Jest różnica nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadnicza różnica:icon_smile2:

jeśli idziesz do wróżki to podejmujesz świadomą decyzję, że chcesz poznać przyszłość, bez względu czy będzie ona dobra czy zła i wybierasz osobę do której się zwracasz na własne ryzyko

ta pseudowróżka działa masowo i na oślep,

to tak jaby do wszystkich kobiet w mieście wysłać list typu: "mąż cię zdradza" albo "masz raka" - one nie proszą o tą tzw. "wiedzę", więc nie powinny ponosić konsekwencji czyjejś chciwości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko jako osoba będąca w temacie wypowiadam się jak jest i wyrażam się czasami ostrzej,czasami łagodniej. Jak w poprzednim poście.

 

Podaj mi jeden przykład oprócz tamtego,gdzie osoba coś źle zrozumiała i na to chciała zrzucić ciężar niepowodzenia, podaj przykład faktycznej "złej wróżki",a wporzo przeproszę.

 

ps. Tępię głupotę i nie wiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to byś mnie przepraszała a wróżka to też człowiek i różni są ludzie,nie będę Ci niczego udowadniała,chciałam wyrazić zdanie na ten temat,tyle.Nie wiem o co tyle hałasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj , nie kłóćcie się , proszę . Ten temat jest określony dotyczy czego innego i nie ma sensu by się w nim kłócić teraz przez całą stronę o jedną wypowiedź . Każdy ma prawo do wyrażania własnej wiedzy i osobistego zdania jakie by ono nie było .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czesc!

 

Zalozylam ten topic dosc niedawno. Nie bylo mnie od tego momentu tutaj a tu prosze ! Jak bardzo topic sie rozrosl do kilku stron. Wiec chcialabym wzniesc go teraz na wyzszy poziom ;) Wielu z was pisze ze jest wiele oszustow a tych prawdziwych trudno znalezc wiec zrobmy tu liste tych prawdziwych!!! Tylko niech nikt siebie samego nie wpisuje, tylko tych ktorych zna! Ja jeszcze nikogo nie poznalam ale niedlugo pewnie poznam i wtedy tez napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz , Candle mówisz aby nie wpisywać siebie zasadniczo racja ... Ale powiedz Ty mi w takim razie kogo ? Wszakże większość osób z forum nie uczęszcza do wróżek / magów/ spirytysów etc. Mało kto również działa w grupie zajmującej się magią aby mógł powiedzieć o kimś innym . Sądzę ,że można by zaryzykować i niech każdy kto też się an tym zna i ma w sobie choć trochę tego profesjonalizmu i prawdziwości niech się zgłosi tylko potem by trzeba było weryfikować prawdziwość.

 

Ale jako ,że siebie nie można polecałbym wręcz wspaniałą wróżkę , interpretatorkę snów oraz medium . Anna P. - nie wiem czy znacie? Ona mieszka w moim mieście . Na prawdę polecam jej usługi chociaż chyba jako tako nie przyjmuje oficjalnie... Ale mogę podać na privie gg lub meilu dla osób zainteresowanych numer telefonu do niej żeby każdy mógł się umówić . Jest ona często również w Zielonej Górze więc możliwe ,że i tam przyjmie interesantów a ja osobiście potwierdzić mogę jej zdolności .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej armather nie każdy jest outsiderem. Poza tym zajmując się tematami magii od 6-7-8 lat czy kilkunastu nie można nie trafić na innego fachowca czy fachowców. Ja sam mogę podać co najmniej kilku, podałem jednak osobę która najbardziej pasuje do tematu. Siebie wpisywać zawsze można :D Reklama to grunt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem moją na prawdę bliską mi nauczycielką i również pewny jestem co do jej możliwości . Ale przyznam ,że nigdy nie opowiadała mi o nikim ze swych przyjaciół - magów. A może to jedynie chowana przede mną wiedza? ... Nie będę tutaj na ten temat się rozpisywał

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szybcy jestescie!

 

Dzieki za nazwe stronki. Armather wiesz w sumie siebie tez moglby ktos tu wpisac, jezeli tylko wchodzilaby w gre "wizyta osobista". Zadnych przelewow, smsow, paypalow. Skoro ktos swiadczy uslugi z zakresu magii, jakkolwiek to irracjonalnie brzmi w XXI wieku, posiada potrzebna wiedze, wie co i jak, jest prawdziwa (a nie jakims naciagaczem) to mozna sie spotkac osobiscie i zrobic TO w realu ;) :icon_smile2:

 

A to pani z Swiebodzina to czary tez rzuca? Osobiste spotkanko w gre wchodzi? Przez internet odpada!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wpisuję z racji tego że jestem ;P A reklamę mam i tak w sygnaturze. Tylko stronka w przebudowie i tymczasowa jest wrzucona :D

Co do spotkań na żywo to nawet preferuje bo łatwiej przeprowadzić rytuał. Ciekawe jak przez neta przeprowadzano by egzorcyzm? Oczyszczano mieszkanie? Dla mnie internet to medium, przekaz danych. Rytuały robię w konkretnym zadrzewionym terenie, z dala od ludzi a nie uruchamiając program na kompie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym internetem to mnie przyznam rozbawiłaś^^

O to właśnie chodzi ,że jak już to na telefon i aby się umówić na konkretne spotkanie . W Świebodzinie lub Zielonej Górze - wiem ,że nie dojeżdża . Czary - nigdy nie byłem świadkiem by rzucała czar. Ale tak z opowiadań to bardziej zajmuje się energią i leczeniem a raczej jak to nazywa "wypełnianiem " . A co do samych czarów z tego co mówi to bardziej mi by wynikało ,że jakieś małe i raczej nie bierze się za nic większego w tej dziedzinie -bo jak zawsze przypomina " A jeszcze się okaże ,że nie wyszło to będzie na mnie" A ogólnie to nie chciałem podawać na ogólnym forum numeru bo by jakiś dzieciak wyłapał i zaczął wydzwaniać po nocach i se jaja robić dla tego wolę dla konkretnych osób podawać to przynajmniej wiem komu wysyłam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greq to moze nawet sie spotkamy ;) Niedlugo jade do Polski prawko robic, wlasnie w Poludniowej Polsce. A skad jestes dokladnie, jaka miejscowosc?

 

 

Wlasnie wiekszosc oferuje uslugi przez neta. Ciesze sie ze znalazlam tu tych "zywych" :icon_smile2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, czekaj... a kto powiedział że przyjmę zlecenie? Spotkać się możemy, z przyjemnością. Ja nie zajmuję się wszystkim a niektórych rzeczy choćby z przyczyn etycznych nie robię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Spotkamy sie na kawe. Co do tego czego chce to jeszcze to omuwimy. Na pewno bedzie tu chodzic o kilka rzeczy, raczej standardzik. Nic ekscentrycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie - nie chce mi sie netu szukac bo tam wiele nieprzydatnych informacji sie znajdzie - jak naladowac sie energia? Sama siebie chce doladowac bo od paru dni bardzo slabo sie czuje, chora, nie wiem czemu tak. Chetnie bym sie doladowala energetycznie, czuje ze jest mi to potrzebne. Mozecie cos eksperci na szybkiego polecic, moze link tez byc albo sposob.

 

Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak ogólnie to polecałbym ,żeby ktoś Cię naładował bo sama możesz mieć teraz mniej energii co oznacza ,że Ci to wolniej , gorzej , słabiej wyjdzie niż osobie która ma full.Ale jeżeli chcesz naładować się sama to polecam poprzez wizualizacje w medytacji . Tylko jak już z wizualizujesz słup energii to nie mów ,że go widzisz i widzisz jak w Ciebie wchodzi tylko ,że on na prawdę wchodzi i ,że energia cię ładuje ,że chcesz tego i tak ma być . po pierwszym lub kilku razach powinnaś się naładować .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ale dla początkującego może troszkę za mało dokładnie ;)

Inaczej. Wiesz gdzie są umieszczone czakry? Czakra korony na czubku głowy, gardła na gardle, serca na wysokości mostka itd aż do podstawy na końcu kości ogonowej. Tworzą one pewien "kanał". Usiądź wygodnie, jeśli potrafisz to w pozycji lotosu ze skrzyżowanymi nogami. Ręce możesz swobodnie oprzeć na kolanach lub udach. Postaraj się zachować wyprostowaną sylwetkę, czarką znajdującą się najwyżej jakbyś celowała w słońce, czakrą podstawy w środek ziemii. Często samo przyjęcie tej pozycji daje kopa energetycznego. Reszta to wizualizacja opisanego słupa energii. Wyobraź sobie że wpływa on w Ciebie od górnej czakry. Gdy cały wejdzie, jakby rozpuszcza się a energia rozlewa się po całym Twoim ciele jak krew tętnicami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sweet-Candle - ja nie widzę jednego słówka: "proszę". Ani Grega nie zapytałaś, czy ma czas i chęci Ci poczarować, a nas też jak jakieś automatyczne Google traktujesz, które Ci informacje na złotej tacy przyniosą, jak księżniczce uwalonej na sofie, bo jej się "w sieci nie chce szukać" samej.

Mimo, że Greg Ci napisał, że nie wie, czy przyjmie zlecenie, to i tak piszesz o kawce i o "standardziku, w którym omówisz z nim, czego chcesz".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reina a ja uważam ,ze nie powinnaś tak najeżdżać na Sweet-Candle . Może i nie wspomniała o tym ,że prosi ale przecież Greg może odmówić. Poza tym - od czego jest to forum? Od dzielenia się informacjami i wspólnej pomocy . Jeżeli nikt nikomu nie będzie pomagał i ułatwiał życia choć trochę to nie da się żyć . Więc zejdź proszę z jej tematu bo ma pelne prawo prosić o pomoc jak i o informacje a jak Ci się to nie podoba to nie musisz jej informacji udzielać i "cześć" po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reina a ja uważam ,ze nie powinnaś tak najeżdżać na Sweet-Candle . Może i nie wspomniała o tym ,że prosi ale przecież Greg może odmówić. Poza tym - od czego jest to forum? Od dzielenia się informacjami i wspólnej pomocy . Jeżeli nikt nikomu nie będzie pomagał i ułatwiał życia choć trochę to nie da się żyć . Więc zejdź proszę z jej tematu bo ma pelne prawo prosić o pomoc jak i o informacje a jak Ci się to nie podoba to nie musisz jej informacji udzielać i "cześć" po problemie.

Chyba jest racja w tym, co piszesz. Na podstawie mojego poprzedniego posta ktoś stwierdzi, że najwyraźniej szukam zaczepki. Ostatnio zgrzytam zębami i może to właśnie powód mojego czepialstwa w stronę niczemu nie winnych forumowiczów.

 

Sweet-Candle - przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opinia na maga. Jednakże mozna nieomieszkam. Prawdziwość jest spożytkowana. aczkolwiek systemy były takie sobie można więc. także po co. nie wiadomo ale stała wartość jaką oznacza.

 

nie jestem super chruper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...