Jump to content

Purple90
 Share

Recommended Posts

Witam.

 

Dziś śniło mi się, że byłem w dużej hali. była duża. Wybetonowana i pusta, nic tam w środku specjalnego nie zauważyłem. Miała kilka wejść. To były wrota, takie jak od stodoły i wszystkie były pootwierane na oścież. Nagle zauważam będąc w niej, że na terenie dookoła pojawili się jacyś podejrzani faceci. To był rodzaj napadu, szukali czegoś i mieli broń palną, jakieś pistolety.

 

Wystraszyłem się, że mnie znajdą i napadną. Widziałem jak wyszli domu, który stal przy tej hali/stodole i mieli broń, jeden nawet był chyba zamaskowany. Wyraźnie czegoś lub kogoś poszukiwali. Ja już czułem strach i widziałem jak otaczają halę ze wszystkich stron i za niedługo mnie znajdą.

 

Próbowałem się ukryć wchodząc za wrota hali, wieszając się na nich od środka. W końcu mnie znaleźli i jak stanęli przede mną udawałem, że ich nie widzę, że jestem nie widzialny dla nich. Stanęła przede mną coś jakby małpa z kreskówki. Link: http://www.tapetus.pl/obrazki/n/82124_jojo-mojo-malpa.jpg to co widziałem było zbliżone do tego, tak jakby to był ich szef.

 

Musiałem walczyć. Przez jakiś czas walczyłem kopnięciami i sierpowymi, a dalej nie pamiętam, przeniosłem się już w inne miejsce, a do tego nie wracałem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...