Jump to content

Purple90
 Share

Recommended Posts

Witam.

Dziś śniło mi się, że byłem w dużej hali. była duża. Wybetonowana i pusta, nic tam w środku specjalnego nie zauważyłem. Miała kilka wejść. To były wrota, takie jak od stodoły i wszystkie były pootwierane na oścież. Nagle zauważam będąc w niej, że na terenie dookoła pojawili się jacyś podejrzani faceci. To był rodzaj napadu, szukali czegoś i mieli broń palną, jakieś pistolety.

Wystraszyłem się, że mnie znajdą i napadną. Widziałem jak wyszli domu, który stal przy tej hali/stodole i mieli broń, jeden nawet był chyba zamaskowany. Wyraźnie czegoś lub kogoś poszukiwali. Ja już czułem strach i widziałem jak otaczają halę ze wszystkich stron i za niedługo mnie znajdą.

Próbowałem się ukryć wchodząc za wrota hali, wieszając się na nich od środka. W końcu mnie znaleźli i jak stanęli przede mną udawałem, że ich nie widzę, że jestem nie widzialny dla nich. Stanęła przede mną coś jakby małpa z kreskówki. Link: http://www.tapetus.pl/obrazki/n/82124_jojo-mojo-malpa.jpg to co widziałem było zbliżone do tego, tak jakby to był ich szef.

Musiałem walczyć. Przez jakiś czas walczyłem kopnięciami i sierpowymi, a dalej nie pamiętam, przeniosłem się już w inne miejsce, a do tego nie wracałem.