Jump to content

liczba 24 13


Asto

Recommended Posts

Witam.. Dzisiaj mialem charakterystyczny sen, wiążący sie z pewną liczbą.. Więc zaczynajny:

Bylem w dużym mieście- Wrocławiu w jakiejś kawiarni.. Rozmawialismy nie pamietam o czym, ale pozniej gdy wyszlismy z tego budynku, zaproponowałem byśmy coś zjedli.. Ona powiedziała abym strzegł sie liczby 24, 13. Gdy milelismy zakręt pojawilo sie ok. 5 barów z napisem w nazwie 24 13, a kobieta wciaz powtarzala mi abym uwazal na te liczby.. we śnie tak chciale je zapamietac i zapisalem sobie w telefonie, gdy rano sie obudziłem to sobie przypomnialem te liczby.. I teraz mam pytanie, czy powinienem tych liczb przestrzegać? Czy to poważny sen? Proszę o odpowiedź . Pozdraiwam.

Link to comment
Share on other sites

Asto,

 

Bywa, iż 24 występująca we śnie ostrzega, Cię przed sytuacjami, w których zostanie Ci coś narzucone, wbrew Twojej woli. Będziesz musiał walczyć o swoje racje. Mimo nacisków powinieneś za wszelką cenę starać się, by pozostać wiernym własnym przekonaniom.

 

13 natomiast sugeruje, że pozostajesz z kimś w bliskich stosunkach wbrew swojej woli. Może to wynikać z poczucia obowiązku w stosunku do kogoś. Prawdopodobnie chcesz zerwać tę znajomość, ale nie potrafisz się na to zdobyć.

 

To by się nawet łączyło w pewną całość - chcesz zerwać jakąś znajomość, bo ktoś wywiera na Tobie zbyt dużą presję i narzuca Ci swoją wolę.

 

Sam symbol kawiarni jest ostrzeżeniem - wpadniesz w pułapkę wrogów mieniących się Twymi przyjaciółmi, bądź kobiety, która będzie próbować Cię uwieść i wykorzystać.

Kobieta we śnie wyraźnie mówi, byś się tych liczb wystrzegał, prawdopodobnie więc jeszcze nie znalazłeś się w takiej sytuacji, ale może jesteś na "dobrej" drodze.

 

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...