Jump to content

Tułaczka, tory kolejowe, rozwieszone pranie, las, tunel


luke313

Recommended Posts

Miałem ostatnio ciekawy sen, a ponieważ właśnie przechodzę przez duże zmiany w moim życiu, postanowiłem że poproszę tu o interpretacje mojego snu, gdyż wydaje mi się że może on mieć kluczowe znaczenie.

 

Zapamiętałem dziś 2 sny, I właśnie ten drugi sen mnie najbardziej intryguje i na jego interpretacji mi zależy, był o tym jak pieszo włóczę się z moją dziewczyną (do której realnie zamierzam wyemigrować) i napotykamy na swej drodze tory a przy tych torach było rozwieszone pranie (na takim rozkładanym druciaku który można sobie rozłożyć w pokoju) musieliśmy go przesunąć na tory kolejowe żeby dojść do nich, a potem odsunąć go jeszcze raz z tych torów kolejowych żeby pociąg go nie potrącił. Po przekroczeniu torów weszliśmy do jakiegoś tunelu w kształcie rury jakby bardzo szeroki kanał, tunel był z betonu, przed przekroczeniem torów byliśmy chyba w lesie, sen wydawał się nieco mroczny, ale wydaje mi się że byliśmy szczęśliwi w tym śnie, mimo że dookoła było ciemno. Na drodze potem spotkaliśmy jeszcze jakichś ludzi, ale już nie pamiętam kto to był i co się działo dalej, prawdopodobnie się obudziłem. Pamiętam, że gdy przekraczałem tory, upewniałem się czy nic nie jedzie i patrząc w bok widziałem że z jednej strony te tory były chyba proste, a z drugiej lekko zakrzywione tworząc bardzo długi ale lekki zakręt.

 

Tak jak mówiłem, czeka mnie poważna decyzja, z dziewczyną jestem od niedawna, poznaliśmy się w Polsce, teraz planuję wyemigrować do jej kraju, wcześniej byłem w długim i wspaniałym związku który jednak z pewnych przyczyn nie wyszedł, ale ostatnimi czasy moja dawna dziewczyna chce do mnie wrócić.

Ja jednak zdecydowałem się iść przez życie z moją nowo poznaną dziewczyną, jestem w niej zakochany, chociaż sam do końca nie wiem czy słusznie robię.

 

Pierwszy sen był jak by początkiem, bo w nim leciałem do swojej dziewczyny, nie wiem czy był oddzielnym snem, jeśli ma jakieś znaczenie dla większej całości pragnę go krótko przytoczyć, w przeciwnym wypadku proszę zignorować -

Był o tym jak jechałem taksówką na lotnisko, żeby polecieć do swojej dziewczyny, ale w połowie drogi uświadomiłem sobie że z 4 małych bagaży które miałem wziąć wziąłem tylko 3, i byłem bardzo podenerwowany tym że nie wziąłem wszystkiego a za późno było by wracać, potem martwiłem się że czegoś nie zabrałem i przed wylotem nie poukładałem swoich rzeczy w pokoju (a wiem, że będe wylatywał na długo.

 

Bardzo proszę o interpretacje, bardzo mi na tym zależy.

Edited by luke313
Link to comment
Share on other sites

Czy może mi ktoś pomóc? Bardzo mi zależy na tej interpretacji, sen nie był jak inne sny gdzie dzieją się różne rzeczy, pamiętamy, gdzie byliśmy i co nas otaczało, mój sen był tego pozbawiony, to gdzie sie dział nie miało większego znaczenia, nic znaczącego się w nim nie stało, jednak te dziwne symbole które wymieniłem w temacie były bardzo wyraźne, i wewnętrznie wiem, że miały głębsze znaczenie, bardzo chciałbym je w pełni zrozumieć.

 

W tym śnie występuje bardzo wyraźna symbolika, przekraczanie torów, i odsuwanie z nich tego wieszaka z praniem na pewno coś oznacza, proszę was pomóżcie.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Twój sen rzeczywiście jest pełen symboli i opiszę Ci ich znaczenie i pewnie wyjdze z tego jakaś "wewnętrzna" wiadomość, którą podświadomość chce Ci przekazać.

Zacznę od tyłu czyli od snu drugiego bo jest on nierozerwalnie związany z tym pierwszym.

Droga na lotnisko to symbol twojej decyzji o wyjeździe to chcba nie jest trudne do odszyfrowania ale najważniejsze w twoim śnie są te bagaże to że jakiegoś zapomniałeś symbolizuje że masz jakąś sprawę nie do końca załatgwioną która Ci bedzi eprzeszkadzać - najlepszą interpretacją tego symbolu jest twoje odczucie dyskonfortu - nie zamknęłeś jakiegoś rozdziału w życiu tak jak to planowałeś przed podróżą.

Sen drugi jest cześcią dalszą snu pierwszego.

Tory to symbol drogi życiowej a skoro jesteś ze swoją dziewczyną to jest to wasza wspólna droga. Przy torach stoi pranie to też ciekawy sybol - w snach pranie symbolizuje poprostu robienie porządków w życiu - zwróć uwagę że aby wejść na tory musisz przestwaić pranie czyli zanim zaczniesz nową drogę musisz zamknąć dawny rozdział bo inaczej będzie to samo odczucie co z zoatawiną walizką. Schdząc z torów zestawiasz pranie- to symbol tego że chyab ta stara miłość nie do kóńca ci wywietrzała tak jakbyś zosatwiał sobie jakieś koło ratunkowe bo w nowym związku nie czujesz się zbyt pewnie i to właśnie symbolizuje tunel. Nie bez znaczenia jest również to rozglądanie się na torach to też symbol niepewności - czegoś się obawiasz, być może związku, a być może "ludzi" tych których spotykasz - nowa sytuacja - obcy kraj itp.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...