Skocz do zawartości

Budowa domu, pogrzeb ojca który nie żyje już od paru lat.


Nakitka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Miałam dzisiaj dziwny sen.

I część tyczyła jakiegoś domu, zbudowałam dom, był ogromy i od boku wyglądał jak jakiś zamek. Był z cegieł. Za to od przodu wyglądał normalnie, bardzo nowocześnie. Po skończeniu budowy tego domu pojechałam gdzieś z koleżanką i gdy wracałyśmy z tamtego miejsca musiałyśmy przejechać przez tory. Koleżanka próbowała przez nie przejść lecz jechało coś a`la samochód? Odciągałem ja w ostatniej chwili później jechało tego coraz więcej i nie dało się przejść. W końcu opadły szlabany i przejechałyśmy ale z wielkim trudem. Ponieważ one opadły od naszej strony i musiałyśmy pod nimi przejechać. Wróciłyśmy do domu, był tam pewien chłopak. Ciągle ze mną przebywał. Przytulał się i trzymał za rękę.

 

II część:Śnił mi się pogrzeb mojego taty, który już nie żyje od paru lat. Co najzabawniejsze było to jego 2 pogrzeb. Siedziałam na ławeczce gdy każdy mnie nie rozpoznawał dopiero po reakcji mojej mamy okazało się że jestem jego córką. Wszyscy mówili o tym, że próbował się wydostać z trumny. (tej wcześniejszej bo był to jego 2 pogrzeb [po paru latach?]) Leżał on w trumnie która stała na ołtarzu i był powykręcany. Chciałam podejść do niego lecz się bałam rozpłakałam się że nie chce aby mi sie potem śnił i usiadłam ponownie na krzesło. Akcja działa się w kościele i to dobrze mi znanym bo mojej parafii. Był tam raczej miły klimat, ładne oświetlenie, kolorowo itp. Nie pamiętam co się tam potem działo ale wiem, że rozmawiałam z bratem.

 

III część snu była już w innym miejscu. Byłam z mamą i składałam zdjęcia. Te które wykorzystaliśmy na pogrzebie i na tym się sen urwał.

 

Bardzo męczy mnie ten sen ponieważ moja mama mówi, że zawsze jak śni się tato to coś złego się stanie. Do tego ostatnio miewam jakieś napady depresji i to mnie jeszcze dobiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...