Skocz do zawartości

Tułaczka i przekraczanie torów kolejowych


luke313

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem dziś ciekawy sen, a ponieważ właśnie przechodzę przez duże zmiany w moim życiu, postanowiłem że poproszę tu o interpretacje mojego snu, gdyż wydaje mi się że może on mieć kluczowe znaczenie.

 

Zapamiętałem dziś 2 sny, I właśnie ten drugi sen mnie najbardziej intryguje, to na jego interpretacji zależy mi najbardziej, był o tym jak pieszo włóczę się z moją dziewczyną (do której realnie zamierzam wyemigrować) i napotykamy na swej drodze tory a przy tych torach było rozwieszone pranie (na takim rozkładanym druciaku który można sobie rozłożyć w pokoju) musieliśmy go przesunąć żeby dojść do torów kolejowych, a potem przesunąć go jeszcze raz z tych torów kolejowych żeby pociąg go nie potrącił. Po przekroczeniu torów weszliśmy do jakiegoś tunelu w kształcie okręgu, przed przekroczeniem torów byliśmy chyba w lesie, sen wydawał się nieco mroczny, ale wydaje mi się że byliśmy szczęśliwi w tym śnie, mimo że dookoła było ciemno. Na drodze potem spotkaliśmy jeszcze jakichś ludzi, ale już nie pamiętam kto to był i co się działo dalej, prawdopodobnie się obudziłem. Pamiętam, że gdy przekraczałem tory, upewniałem się czy nic nie jedzie i patrząc w bok widziałem że z jednej strony te tory były chyba proste, a z drugiej lekko zakrzywione tworząc bardzo długi ale lekki zakręt.

 

Tak jak mówiłem, czeka mnie poważna decyzja, z dziewczyną jestem od niedawna, poznaliśmy się w Polsce, teraz planuję wyemigrować do jej kraju, wcześniej byłem w długim i wspaniałym związku który jednak z pewnych przyczyn nie wyszedł, ale ostatnimi czasy moja dawna dziewczyna chce do mnie wrócić.

Ja jednak zdecydowałem się iść przez życie z moją nowo poznaną dziewczyną, jestem w niej zakochany, chociaż sam do końca nie wiem czy słusznie robię.

 

Jeśli pierwszy sen ma jakieś znaczenie dla większej całości pragnę go krótko przytoczyć -

Był o tym jak jechałem taksówką na lotnisko ale w połowie drogi uświadomiłem sobie że z 4 małych bagaży które miałem wziąć wziąłem tylko 3, i byłem bardzo podenerwowany tym że nie wziąłem wszystkiego a za późno było by wracać.

Edytowane przez luke313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...