Jump to content

aniołek bez twarzy


tfabio

Recommended Posts

witam.miałem dziś sen,bardzo dziwny sen.śniło mi się że jadę windą w górę ale na tą windę woda się leje ąz ta w końcu staje.wysiadam i schodami, najpierw w dół potem w górę,ąz do miejsca gdzie spotkałem pełno znajomych których nie widziałem wieki(naprawdę ich tyle nie widziałem).Potem śniło mi się wesele koleżanki,że byłem na nim i nagle wyciągam pełno włosów z buzi.no i ten aniołek.właściwie dziecko anioł bez twarzy które nie widzi dokąd leci.nie wiem jak to zinterpretować.dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Jazda windą moze wskazywać na rozwój, dążenia do sukcesu oraz uczucia temu towarzyszące (woda). Chodzenie po schodach (raz w górę raz w dół) oznacza zmienne szczęście... a wtym przypadku możnasię spodziewać, że po okresie smuku nastąpi radość. Cieszysz sie powodzeniem i szacunkiem, jesteś towarzyską osóbką albo może to oznaczać że wiele znajomości sie odnowi lub mozesz otrzymać wiadomość od któregoś z nich. Pomyślałam też o tym, że jakaś dawna miłość się odezwie i może się zadziać między Wami coś więcej o ile jesteś singlem... a jeśli jestes w związku, to ślub moze znaczyć osiągnięcie harmonii. Wypadające włosy z ust - możliwe że coś się wydazy, co sprawi że możesz poczuć smutek i żal.. zapewne spowodowane stratą czegoś lub kogoś i będziesz o tym głośno opowiadał.

Anioł skojarzył mi się z nową znajomością o której teraz nie wiele wiesz - stąd brak twarzy - jeszcze nie wiadomo jak się potoczy znajomość (anioł nie widzi gdzie leci)

 

Nie napisałeś jakie relacje łączą Cię z koleżanką z wesela, a to może okazać się dosyć istotne.

 

Aha.. i czy jesteś w związku czy nie?

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

Więc to może oznaczac że raczej juz nic Cię więcej z nią nie połączy.. ale to nie znaczy że kontakt między Wami się urwie - ten sen to odzwierciedlenie stanu faktycznego

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...