Jump to content
CavalierFilip

Prośba o pomoc- Amulety,talizmany miłosne dla faceta

Recommended Posts

CavalierFilip

Witam !

Jestem tutaj nowy (to mój pierwszy post) , starałem się wybrać odpowiednią kategorię, aby moderatorzy się nie trudzili i nie przenosili tematu . Szukam talizmanu(amuletu), który pomoże znaleźć mi wybrankę serca (wiem,że to banalnie brzmi gdyż jestem płci męskiej) . Widziałem kilka i czy ktoś mógłby mi doradzić co wybrać ? Pentagram Wenusjański , kwarc różowy , Infinitas czy może coś innego ?

 

Ps. Jeśli temat się powtórzył to z góry przepraszam i dziękuję za wszelką pomoc .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Rasphul

Ile masz lat?

Zacznij wychodzić do ludzi, w miejsca gdzie możesz kogoś poznać i przestań szukać :)

Magiczne sposoby przywoływania miłości są ryzykowne. Jako laik możesz zrobić sobie krzywdę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
CavalierFilip

Matura za półtora miesiąca :) Mieszkam w małej miejscowości,więc nie jest to takie proste. Jedyne gdzie chodzą znajomi to na piwo a jakoś uznaję to za ''rozrywkę niższej klasy'' . Moim zdaniem picie alkoholu ,palenie fajek nie jest odpowiednie i nie lubię tego. Matematycznie moje miasto jest mniejsze od Warszawy dokładnie 139,73 razy(mając na myśli liczbę mieszkańców) . Przez internet to również ciężko poznać, bo większość dziewczyn/kobiet mieszka właśnie w dużych miastach do których ja mam minimum 2 godziny drogi w jedną stronę . Jak to się mówi ''bez ryzyka nie ma gry'' . Myślę,że magiczny sposób przywołania może się udać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest SooYoung

Jeśli mała miejscowość to przeważnie i hermetyczne środowisko, to jak zaczniesz nosić coś co będzie dziwne dla otoczenia, to prędzej możesz zostać napiętnowany niż znajdziesz miłość.

A skoro już się decydujesz na takie sposoby to raczej nie mów innym że stosujesz, nie chwal się kolegom i nowo poznanym dziewczyno.

 

Proponuje kwarc różowy i daj sobie z miesiąc czasu, a nawet więcej, bo im bliżej lata tym większe szanse na spotkanie nowych osób.

 

Im mniej wspomagaczy typu amulety, talizmany a już w ogóle ten Pentagram wenusjański, to tym lepiej dla Ciebie. Po co Ci bałagan i w głowie i wokół siebie.

Powodzenia :)

 

Edit: Na przyszłość, jakby Ci wpadło do głowy zeby zrobić "coś magicznego" na przywołanie miłość to najpierw przeczytaj ten tekst- ,http://aetherius.pl/nota-o-magii-milosnej/ i weź go pod uwagę :)

Edited by SooYoung
link

Share this post


Link to post
Share on other sites
CavalierFilip

Dziękuję za Pomoc i temat do zamknięcia . Przydały mi się twoje wskazówki

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...