Skocz do zawartości

majka1988

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowa i bardzo bym prosiła o interpretacje mojego snu...

 

śniło mi się że przyjęłam oświadczyny mojego byłego chłopaka ale pierścionek był taki duży zielony i były na nim źdźbła trawy nagle pierścionek mi się zsuną z palca i upadł na ziemie i wyglądał jak zegarek który się zepsuł tzn rozsypał na części pamiętam że czułam lęk i bałam się. z jednej strony nie chciałam tych zaręczyn bo byłam już z innym związku i nie chciałam stracić swojego nowego chłopaka ale również się bałam że ten który mi się oświadczył że może mi zrobić krzywdę za to iż pierścionek został zniszczony... co to może znaczyć??byłabym wdzięczna za jakie kolwiek interpretacje

 

 

----

Madzia

Edytowane przez majka1988
zła konstrukcja zdania ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

majka1988, moim zdaniem Twój sen świadczy o Twoich wyrzutach sumienia w związku z jakąś sprawą z przeszłości. Coś stało się bez Twojego wpływu, przez przypadek (pierścionek Ci się sam zsunął i roztrzaskał, nie zniszczyłaś go intencjonalnie) jednak Ty wciąż czujesz na sobie ciężar odpowiedzialności za tamta sprawę, wciąż boisz się konsekwencji co utrudnia Ci posuwanie się na przód.

Tak ja to widzę.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oświadczyny są związane z przyjęciem pewnych zobowiązań, pomimo tego, że już posiadasz inne zobowiązania, które mają dla Ciebie większe znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...