Jump to content

mario_fun
 Share

Recommended Posts

Miałem sen którego niepotrafię zinterpretowac, prosze o pomoc.

 

Akcja snu przebiegała w moim domu w którym obecnie mieszkam i w pokoju w którym śpie i pracuje.

 

Na podłodze w pokoju brakowało paneli, czyli kawałka podłogi na posadzce.

Mój szwagier brał panele z podłogi przecinał je na pół na grubośc i w ten sposób z paneli leżących na podłodze, zrobił dodatkowe panele których brakowało i poukładał je. Niestety nie dało się z leżących paneli zrobic tyle, żeby ułożyc je na całej podłodze i pod łóżkiem została goła posadzka.

Następnie mój szwagier pomalował wszystkie panele leżące na podłodze na biało i powiedział, że ' Nic nie będzie widac, że brakuje części paneli pod łózkiem, bo położy się dywan"

Ja stałem w tym pokoju, przyglądałem się jego pracy przy panelach, a na końcu po malowaniu tych paneli zostałem sam w tym pokoju i patrzyłem na podłogę pomalowaną na biało i na puszkę farby.

 

Dodam, że ze szwagrem nie lubimy się za bardzo i wątpie żeby pomógł mi on w jakiejś krytycznej sytuacji. Szwagier mieszka w swoim domu i rzadko mnie odwiedza z moją siostrą.

Link to comment
Share on other sites

Guest winteer

mario fun

Podłoga - symbol podstawy i bezpieczeństwa - widocznie potrzebujeszwiększej pewności i gruntu pod nogami, powrót do równowagi psychcznej.. jednak może jej zabraknąć w sferze uczuciowej (brak panel pod łóżkiem)... całość wymaga ochrony i opieki w każdym razie zabezpieczenia (farba) aby nie dopuścić szkodliwych wpływów z zewnątrz.

To na co patrzysz - to wartości jakimi się kierujesz - poczucie bezpieczeństwa w życiu i możliwości ochrony siebie i swoich racji

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...