Jump to content

Dziwny wypadek szwagra

jarek1
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie.

Bardzo prosze o interpretacje mojego snu n/t wypadku mojego szwagra.

Moj szwagier wraz z jakims kolega (ktorego nie znam i wcale nie przejmowalem sie nim przez caly sen), wszedl na bardzo wysokie drzewo. Krzyczalem do niego zeby zszedl, chwile potem, na skutak jakiejs goracej lawy drzewo to przewrocilo sie. Przewracalo sie dokladnie w strone domu w ktorym bylem, a dokladnie stalem na progu, chyba z zona. Caly czas balem sie o niego i wiedzialem ze zginie, bylem pewny! Drzewo runelo okolo metr od moich stop (stalem na progu domu). Zadzwonilem po karetke, caly czas bedac przekonanym, ze on nie zyje. Podszedlem w koncu do szwagra i okazalo sie, ze daje oznaki zycie, pobieglem po koldre i owinalem ich obu w nia. Gdy dotarlo do mnie przekonaie, ze bedzie zyl uspokoilem sie i sen sie skonczyl.

Bardzo prosze o interpretacje tego snu. Dodam, ze bardzo przejalem sie tym snem, wszystko bylo bardzo realne i zapadlo mi w pamieci jako sen niezmiernie wyjatkowy! Okolo 5 lat tem mialem zupelnie inny sen ale tak samo "intensywny", jezeli chodzi o wrazenia i szczegoly i tamten sen zmienil moje zycie - doslownie!

Pozdrawiam Jarek