Jump to content

Prosze mi pomóc zintermretować sen


dominika0203
 Share

Recommended Posts

Śniłam dzisiaj o wydarzeniu jakim jest ślub. Nie pamiętam dokładnie kogo i gdzie ale tak czy inaczej musiałam się wrócić do domu bo musiałam zmienić sukienkę.

Potem udałam się do pokoju i na poduszce leżała prawie zdechła mysz.. ( nie jestem pewna czy to mysz bo była nieco duża, być może szczur) Obok leżał zdechły zdychający pogryziony mały kotek. Pokazałam go mamie, ona powiedziała, że oszczędzi mu cierpień i ukręci mu głowę. Jednak po tym kot ciągle żył więc odcięła mu ogon! ale on wciąż żył i uciekł. A ja nagle zaczęłam pluć krwią. Jestem bardzo ciekawa co dany sen może oznaczać, a tak na marginesie to ostatnio prawe codziennie śnie o ślubie jednakże nie moim.

Link to comment
Share on other sites

Często powtarza mi się sen z ogniem. Widzę we śnie płonącą kuchenkę gazową, albo patrzę przez okno i widzę pożar w bloku na przeciwko Wczoraj śniło mi się że patrzyłam na mężczyznę i nagle on zaczął od czegoś płonąć i znikł. Popatrzyłam na sufit, a tam zobaczyłam cień konia. Wyglądało, to tak jakby ten mężczyzna zamienił się w konia. Dziwny sen, nie rozumiem jego znaczenia. Nie wiem też czy jest w tym śnie jakieś przesłanie dla mnie, dlatego proszę was o pomoc w interpretacji, tego snu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...