Jump to content

abdul142
 Share

Recommended Posts

Śniło mi się że przyjechała do mnie nieznajoma dziewczyna ale miałem uczucie że ja skądś znam.. Mieszkałem w dużej willi, ona spodoba mi się ja jej chyba też dużo gadaliśmy chodziliśmy na spacery, nie miałem jej odwagi powiedzieć czy jakoś zrobić pierwszy krok, aż w końcu przyszedł czas kiedy musiała jechać do domu, wtedy tez pod koniec drogi przełamałem się i wziełem ja na kolana, ona na początku popatrzyła mi się prosto w oczy przez sekundę po czym usiadła tak bokiem na moich kolanach i przytuliła się i nagle zobaczyłem ze przy oknie ktoś siedzi (my siedzieliśmy na środku tylniej kanapy) był to jakiś chłopak którego zupełnie nie znam ale wydawało mi się ze to jej brat był w garniturze. Potem coś tata do mnie mówił który siedział z przodu. Zaczełem się całować z ta dziewczyna i powiedziałem jej ze ja kocham ona popatrzyła mi się w oczy nic nie odpowiadając, zauważyłem pot na jej twarzy i trzy włoski, 2 na policzku i jeden na nosie(to zapamiętałem najbaraziej ze wszystkimi szczegółami tak jakbym ogladał film w HD). Zajechaliśmy na miejsce i wysiedliśmy trzymając się za ręce po czym powiedziałem jej żeby jechała ze mną spowrotem i tak się stało wtedy sen mi się urwał... Nie gnębił by mnie ten sen gdyby nie to że od miesiąca prawie z dnia na dzień śnią mi się podobne. Warte uwagi jeszcze jest ze prawie za każdym razem jak poznam jakaś nowa dziewczynę to ona mi się śni, w różnej formie to występuje czasem tylko po prostu tam gdzieś mignie i tyle a czasem jest coś grubszego jak to co opisałem lub rozmawiam, Wczoraj poznałem i ona też mi się śniła podejrzewam ze to była ona w tym śnie co opisałem ale głowy nie dam uciąć... Nie mam pojęcia zielonego co to wszystko może oznaczać :(

Edited by abdul142
Link to comment
Share on other sites

Witam,

 

Wydaje mi się, że te sny to po prostu silna chęć znalezienia "drugiej połówki", potrzeba bycia kochanym, bycia z kimś. Twoja podświadomość próbuje dopasować dziewczyny do tej roli.

Być może zwraca Ci też uwagę na to, żebyś był śmielszy, jeśli chodzi o nawiązywanie kontaktów i mówienie o swoich uczuciach.

 

Pozdrawiam i przypominam, że sen najlepiej może zinterpretować ta osoba, która sama go śniła. Także polecam przyjrzenie się tej serii pod kątem tego, co dzieje się w Twoim życiu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...