Skocz do zawartości

Kret, klatka, kot, krew, przytulanie


limonit

Rekomendowane odpowiedzi

Śniło mi się, że byłem na ogródku i miałem kreta, który były trzymany w klatce, ja go wypuszczałem i się z nim bawiłem: przytulalem go, chodził mi po rękach i obok była moja kotka a kret myślał, że jest jej młodym i podszedł do jej piersi bo widać chciał mleka i zaczął ją ssać ale zamiast mleka płynęła krew. I kotka uciekła a kret też mi gdzieś zwiał i musiałem go gonić, złapałem go i przytulałem znowu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek jedna rzecz - cierpliwość. Nie ze snu, raczej z "ponaglenia". Spójrz sobie ile jest snów, przyjmij, że interpretacja snu jest męcząca i jeśli nikt nie pisze, to nie ze złośliwości. Może nie wie, może zwyczajnie nie ma czasu, może musi się jeszcze chwilę zastanowić nad symbolami Twojego snu - robimy to wszak bezpłatnie w naszym czasie wolnym.

 

Sen odczytałabym w ten sposób: uważaj na naturę pewnych spraw. Zwracaj uwagę na możliwości innych osób i sytuacji. Tutaj niemożliwe było otrzymanie od kotki mleka, a zaowocowało to ucieczką obu zwierzątek i trzeba było poświęcić siły i czas, żeby chociaż trochę sytuację uspokoić.

 

Na koniec pamiętaj, że głównie Ty jesteś w stanie poprawnie zinterpretować swój sen, do Ciebie on bowiem mówi pewnymi konkretnymi symbolami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym snem moze byc wszystko. I racja jest taka, ze najgorzej zinterpretowac komus sen. Wszak tylko osoba ktorej sie to snilo, moze pod symbolami znalezc prawdziwe znaczenie. Kretem moge byc ja. Kotka moja milosc. Z ktora sie wlasnie rozstaje. A pozniej w samotnosci przytulam swoje racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kretem moge byc ja. Kotka moja milosc.
Niestety bardzo możliwe.

 

Skupiłabym się też trochę nad tą krwią. Z mojego punktu widzenia wygląda to jak Twoje oczekiwania, których ona nie mogła spełnić. Z tym że Ty nie byłeś tej niemocy świadomy.

Nie wiem czy trafiam, raczej tutaj w razie czego próbuję podrzucić jakieś myśli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...