Skocz do zawartości

powtarzajacy się motyw białego...


bluVelwet

Rekomendowane odpowiedzi

wcześniej opisywałam bardzo krótki sen o znajomym w białym garniturze.

 

.....o tuż taj nocy śniło mi się, że idę się kąpać. i wchodzę do łazienki gdzie są natryski. pani z obsługi mówi, że "już naprawili i wszystko działa" odpowiadam jej grzecznie to "dobrze cieszę się" jest bardzo miła i wychodzi. wchodzę pod natrysk odkęcam wodę z kranu, czy z prysznica i patrzę jak na nogi leje się woda (jest przejrzysta). patrzę na moje stopy i opływającą je wodę a stoję na posadzce z białych kafelek cała łazienka jest jasna jest światło dzienne. łazienka wygląda jak na jakimś basenie. piszę to bo już kolejny raz śni mi się bardzo krótki sen w którym dominantą jest biały kolor i to druga noc pod rząd.

Edytowane przez bluVelwet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bluVelwet

Biały białemu nierówny - tutaj przedewszystkim widać jaki jest Twój nastrój (jasne pomieszczenie a dodadkowo woda), kompiąc się we śnie ma podobne znaczenie jak oczyszczanie się, jakby jakieś emocje ulagły odblokowaniu (naprawa natrysków).. możliwe że dzięki temu możesz bardziej pozytywnie odbierać wszelkie bodźce zewnętrzene (łącznie z sympatyczną panią z obsługi), co może się przełożyć na większą motywację w działaniu, w dalszym kroczeniu przez życie (obserwujesz nogi) - zupiełnie jakby była mowa o Twoich dalszych zamiarach oraz czystych intencjach (czysta woda)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...