Skocz do zawartości

Krew, krzyk, ból .


olciaa3a

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś w nocy śniło mi się, że byłam w szkole... szłam do szkolnego sklepiku, z jedna z koleżanek. Jednak nie wyglądało to tak jak zawsze. Było strasznie ciemno.. ponuro, jak nigdy. Kiedy doszłam do sklepu kupiłam prezerwatywę [!] i chyba coś do jedzenia. Potem, bardzo szybko znalazłam się w domu. Poczułam dziwne ciepło w okolicach bioder więc odsłoniłam bluzkę. Na brzuchu, bliżej prawej strony miałam ogromnego, bordowego krwiaka. Nie odczuwałam jednak bólu, był tylko ciepły. Zasłoniłam bluzke, ale zaraz poczułam jeszcze większe ciepło, więc ja odsłoniłam i zauważyłam ze z brzucha zaczyna mi ię obficie lać krew. Była gorąca, niezwykle ciemna. Spadłam na podłogę, zwijałam się z bólu, był przeraźliwy. Koło mnie znalazła się moja mama, nie bła tym w ogóle przejęta. Powieziała, że bolą mnie nerki, przez poprzednią chorobę. Wtedy, w kałuży krwi, sen sie urwał.

 

Bardzo prosze o interpretacje, bo jestem tym przerażona .

Kiedyś, choć bardzo dawno temu, miałam chore nerki, lecz nie krwawily.

Proszę o pomoc ^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, szczerze to nie mam dobrej koncepcji. Po chwili zastanowienia kierowałabym się na rzeczy zakazane dla Ciebie, tzn ograniczenia wynikające z wieku (bo domyślam się, ze młodziutka jesteś :) - kupowanie prezerwatyw w szkole.

Być może robisz coś takiego, myślisz o tym (dosłownie może być to współżycie, ale równie dobrze co innego) ale obawiasz się konsekwencji. Fakt, że Twoja mama się nie przejęła i wspomniała o przyczynie (poprzednia choroba) może mówić, że zdajesz sobie sprawę że odpowiedzialność będzie na Tobie spoczywać, konsekwencje wynikną z podjętej przez Ciebie decyzji.

 

 

Ale to naciągane takie, może ktoś ma lepszy pomysł :oczko_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 'zakupy' w sklepie bardzo mnie zaskoczyly o.O nie tylko to, ze mialambym kupowac prezerwatywy, ale tez to, ze takich rzeczy w szkolnym sklepiku sie nie sprzedaje ;] bardziej interesuje mnie sprawa tego krwawienia.. i tego ze rana bla tak ciepła.. odczuwałam to dokładnie, jak nigdy w snach . i tego, ze moja nadopiekuncza jak sadze mama sie tym nie przejeła, ze krzycze i wrzeszcze z bólu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najwazniejsze pytanie to to, czy po obudzeniu sie czulas cieplo w opowiadanym przez siebie miejscu... znaczy sie, czy te doznania mialy bodziec w jawie.

 

Jesli nie, to wydaje mi sie, ze odnosi sie to do odpowiedzialnosci przybywajacej niezaleznie od Twojej gotowosci... nic zlego... : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie. przypomnialo mi sie jeszce, ze w dzien przed tym snem miałam dziwnie gorące miejsce, nieco wyzej. zdziwilo mnie to, bo bylo mi zimno, ale nie zaniepokoiło zbytnio.

niestety, nie pamietam moich dokladnych odczuc po obudzeniu, pamietam tylko, ze balam sie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 'zakupy' w sklepie bardzo mnie zaskoczyly o.O nie tylko to, ze mialambym kupowac prezerwatywy, ale tez to, ze takich rzeczy w szkolnym sklepiku sie nie sprzedaje ;]

 

No dla tego pisałam, że niekoniecznie chodzić musi o seks, ale raczej traktowałabym to jako przekroczenie jakiś dozwolonych, narzuconych odgórnie granic. Fakt, że był to akurat sklepik szkolny może wskazywać na rzeczy związane z Twoim wiekiem albo że dotyczy to osób/rzeczy związanych ze szkołą.

 

bardziej interesuje mnie sprawa tego krwawienia.. i tego ze rana bla tak ciepła.. odczuwałam to dokładnie, jak nigdy w snach . i tego, ze moja nadopiekuncza jak sadze mama sie tym nie przejeła, ze krzycze i wrzeszcze z bólu.

 

Sny bywają mnie lu bardziej realistycznie odczuwane. Możliwe, że jak pisała osoba wyżej wystąpił jakiś bodziec w rzeczywistości(ciepło). Mama mogła się nie przejąć, bo coś czego się obawiasz jest zależne od Ciebie właśnie? To Ty podejmujesz decyzje i tylko Ty ponosisz odpowiedzialność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im bardziej myśle o tym śnie, i staram sobie go dokladnie odtworzyc, to przypominam sobie nowe rzeczy !

przypomnialam sobie ze ludzie wogól mnie, w szkole, i osoba z ktora szlam do sklepu byla osoba dorosłą.

pamietam też, ze mialam niezwykle plaski brzuch, 'wytrenowany', nie posiadam takiego...

 

btw. chyba już wiem o jaką sprawe może chodzic... wacham się nad nią... zastanawiam, co zrobić, czy moge zaszkodzic ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaką sprawę nasz na myśli, ale to jeszcze bardziej kojarzy mi się z wiekiem. Tzn czymś co "zarezerwowane" jest dla dorosłych. Płaski brzuch może odzwierciedlać Twoje pragnienia, które mogłabyś zaspokoić jakimś kosztem (rana znajdowała się na brzuchu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyk...hmmm moze tłumisz w sobie jakies problemy które chcesz opowiedziec innym ale nie mozesz a dlatego sprawia to ból .. no niewiem... A TE zakupy moze być to w pewnien sposób ironia szczypta hiporzyzji we snie pewnie jest to przeniosnia ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...