Skocz do zawartości

sen


motyllllek

Rekomendowane odpowiedzi

to badzo pilne, cóż, śniło mi się to że mój ukochany urodzł dziecko. pamietam tylko ze jego rodzina prówowała uniknąć tego spotkania ja i to dziecko.... ale w koncu je zobaczyłam, nie jestem pewna czy na siłe.... ale wiem ze było piękne.... uwielbiałam je....

 

 

a dzien pozniej snilo mi sie ze wkladam czyjes szla kontaktowe. blagam o interpretacje, jak najszybciej....

Jagoda gg, 9726489

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

echh napisałam się i wyskoczył błąd...

 

Co do pierwszego snu, to dziecko symbolizuje jakieś nowe plany, z których realizacją się nosiliśmy, a które w końcu zaczynają się urzeczywistniać, nabierać realnego kształtu. Może Twój ukochany rozpoczął właśnie jakieś nowe przedsięwzięcie?

 

Cudze szkła kontaktowe mogą być wskazówką do tego abyś postarała się spojrzeć na (no właśnie co widziałaś we śnie?) świat z innej perspektywy niż swoja własna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam ze gdy wlozylam szkal to widzialam duzo lepiej, a w zeczywistosci nie nosze nawet okularów, nie potrzebuje ich nawet.

a co do mężczyzny mojego....hmmm od dawna planuje zmienic prace, ale watpie zeby to sie właśnie zmieniło...

od dawna tez obiecuje że się dla mnie zmieni, bo często bardzo mnie rani.

 

dzisiejszego snu nie pamietam do konca ... pamietam ze tak jakby lód na śniegu a gdy go odgarnełam nie wiem nawet po co to pod locem byla jakby kryjowka, waska i bardzo dluga, ze moja babcia ja zrobiła(babcia zyje) w srodku byly poustawiane takie naczynia szklane takie jak do grzania w gazówce... zamykane u goty tez szklem, bylo ich sporo, ciagnely sie przez ten korytazyk pod lodem a w kazdej bylo cos innego, w jednej byly monety jakies, ale wiem ze to nie tego szukałam. znalazłam to co miałam znaleźć, teraz sie mecze bo nie pamietam co to było.... ale wiem ze nie moglam sie tam dostac przez ten lod.... do tej skrytki pod lodem.... i ze prosilam kogos o pomoc... nie wiem kogo....

eh. nigdy nie mialam za duzo snów. a teraz aż mnie to przeraża....

 

jagoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietam ze gdy wlozylam szkal to widzialam duzo lepiej, a w zeczywistosci nie nosze nawet okularów, nie potrzebuje ich nawet.

No i właśnie o to chodzi... Twoje spojrzenie na coś jest zafałszowane, nie widzisz rzeczy takimi jakie są do końca. Może spojrzenie na problem z cudzej perspektywy sprawi że zaczniesz postrzegać rzeczywistość taką jaką jest w rzeczywistości.

 

 

a co do mężczyzny mojego....hmmm od dawna planuje zmienic prace, ale watpie zeby to sie właśnie zmieniło...

od dawna tez obiecuje że się dla mnie zmieni, bo często bardzo mnie rani.

Dziecko we śnie stanowi więc symbol Twoich oczekiwań względem jego - to jest coś nowego, co Ty byś uwielbiała i co wyszłoby w zupełności od niego.

 

dzisiejszego snu nie pamietam do konca ... pamietam ze tak jakby lód na śniegu a gdy go odgarnełam nie wiem nawet po co to pod locem byla jakby kryjowka, waska i bardzo dluga, ze moja babcia ja zrobiła(babcia zyje) w srodku byly poustawiane takie naczynia szklane takie jak do grzania w gazówce... zamykane u goty tez szklem, bylo ich sporo, ciagnely sie przez ten korytazyk pod lodem a w kazdej bylo cos innego, w jednej byly monety jakies, ale wiem ze to nie tego szukałam. znalazłam to co miałam znaleźć, teraz sie mecze bo nie pamietam co to było.... ale wiem ze nie moglam sie tam dostac przez ten lod.... do tej skrytki pod lodem.... i ze prosilam kogos o pomoc... nie wiem kogo....

 

Lód, śnieg, chłód (a czasami nawet lodówka!) w ogólności symbolizują ochłodzenie w uczuciach. Długość korytarza, oraz fakt iż we śnie masz świadomość, iż tę kryjówkę zrobiła Twoja babcia świadczy o rozciągłości (tego ochłodzenia) w czasie. To sięga korzeniami dawniejszych czasów.

Mimo mnogości naczyń Ty jesteś zdeterminowania na zdobycie jednego (wiesz czego szukałaś) - to jak z wyborem mężczyzny, jednego spośród wielu. Jednak jak widać, niełatwo dotrzeć do tego na czym (kim) najbardziej nam zależy.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te szkła kontaktowe to cymes!Do czego służą szkła?Do zobaczenia tego, co przed nami, jeśli widzimy źle czy niedokładnie, wkładamy okulary, które zdecydowanie poprawiają wzrok a nawet pozwalają zobaczyć to ,co wokół nas,takie, jakie jest n a p r a w d ę.

Sen Ci mówi, byś przejrzała na oczy!Charakterystyczne, że są to szkła k o n t a k t o w e.

We śnie Twoja podświadomość zwraca Ci uwagę, że nie bardzo trafnie oceniasz rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...