Skocz do zawartości

Ksiądz i pies


Jarstone

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł postu śmieszny ale właśnie ten sen jakoś mnie nakłonił do rejestracji tu i opisania snu. Szczerze to jeszcze takie "głupoty "mi się nie śniły :D

Więc sen przedstawiał się następująco: Jechaliśmy sobie autem ze swoja dziewczyną no i na chodniku stoi ksiądz łapiąc stopa, więc zatrzymalismy się i wzieliśmy go do samochodu, okazało się że chodził "po kolendzie" i go pytam czy może gdzieś go podrzucić do kogoś , on że nie, więc jechaliśmy dalej. Ksiądz wyjął plik banknotów i zaczął nam dawać po 100 zł,raz mi , raz dziewczynie no i uzbierało się tego po 400zł, a ksiądz na to "aa... macie jeszcze po 100" :D NO I TYM SPOSOBEM ZAROBIŁEM WE ŚNIE 500ZŁ HEHE.

W pewnym momencie mijamy kobietę której zepsuł się samochód i która obgania sie od psa, pies był strasznie agresywny, zatrzymałem się i chciałem jej pomóc a ten pies przyszedł do mnie i nie był już wogóle agresywny tylko tak jakby chciał "mi słóżyć" ale na tą jego "prośbę słóżby" nie zgodziłem się, poprostu tak jakbym pomyślał że nie chce i wtedy on zaatakował mnie, rzucił mi się na ręke, ale nie czułem ani bólu ani strachu przed nim tylko spokojnie złapałem go za szyje i poprostu udusiłem :) Pies nie był czarny tylko maści czarno brązowej, taki typowy owczarek niemiecki. Jeśli komuś się będzie chciało skomentować taki sen to bardzo proszę bo ja z tego nic nie mogę wydedukować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...