Jump to content

klatwy i zanieczyszczenia energetyczne co zrobić

kulcia
 Share

Recommended Posts

witajcie jestem ciekawa co wy o tym myślicie i czy jest ktoś to potrafi mi pomóc pozbyć się tego ,

mam od jakiegoś czasy nie fart już pisałam tu na forum o problemach w domu , myślałam że się to skończył ale cisza była tylko jakis czas jest żle mam złe sny .sypie się moje życie jak i prywatne i zawodowe, jak to sie mówi katem oka widzę czarne postacie cały czas czuje czyjąś obecność,

napisałam do człowieka który zajmuje się klątwami itp. wysłałam mu moje zdjęcie i odpisał :

Z analizy przesłanych danych i zdjęcia wynika

że występują u Pani znaczne zanieczyszczenia energetyczne

w następujących zakresach:

1.Życiowe ośrodki energetyczne - Czakramy, są poprzestawiane miejscami,

mają zaburzoną strukturę

i nie pracują prawidłowo

2. Do Pani pola energetycznego podłączone są obce byty duchowe.

Ich obecność powoduje zaburzenia w Pani Aurze.

3. Są do Pani podłączone manipulacyjnie inne osoby

4. Są nałożone na Panią klątwy z obecnego życia w tym wcieleniu

5. Są nałożone i aktywne klątwy z poprzednich wcieleń.

Wszystko to blokuje Pani zdrowie, energię, kontakty i prawidłowe

realizacje planów

życiowych.

Czy ktoś z was może mi pomóc i ściągnąć z mnie te obce osoby

• 2 months later...

Dla mnie to wygląda na wpędzanie człowieka w strach, nerwy, niepewność i branie kasy za rzekome zdjęcie w/w.

Ja może materialista i egoista jestem. Ale za oczyszczenie, pomoc, leczenie nigdy pieniędzy nie brałem.

co za durzo to podejrzane - ktoś o takiej ilości obciążeń zdarza się mega rzadko. Poza tym czakramy nie moga byc poprzestawiane - to tak jakby ci powiedział ze ręke masz zamienioną miejscmai z nogą.

Radziłbym zasięgnąć informacji jeszcze u kogoś, to raz.

Dwa, wszlekie energetyczne problemy czy problemy z bytami podczepionymi da się załatwić, ale najlepiej zeby robiła to osoba ktora cię zdiagnozuje, bo po tak lakonicznym opisie jak twoj powyzej to nic nie można wywnioskować.

Greg - pobieranie opłaty (niekoniecznie w formie pieniedzy) jest uświęconą tradycją szamanizmu, z resztą wszlekich profesji magicznych :)

• 2 months later...

"Czart pomagał za dźwięcząca monetę" nie na darmo jest przysłowie czarcie sztuczki, ale miałam znajomą co tarotem się zajmowała i też brała kasę za to tyle, że musiała kwota być w monetach i dawało się jej pieniądze nie do ręki a na taką srebrną tackę żeby zadzwoniły bo inaczej to nie powróżyła.

• 6 months later...

kulcia strasznie szeroka ta Twoja diagnoza, wręcz przerażające ilość zmian, proponuje Ci konsultację z innymi specjalistami ponieważ obawiam się, że chodzi o odprawienie drogiego oczyszczania, a tak nie powinno być, tak jak już zostało zauważone czarkami się nie przestawiają, jedynie przepływ energi może się zakłócić

offtop

@Greg1982Fr oczyszczasz i pomagasz za darmo ? a mógłbyś mi pomóc, bo ktoś na tym forum, wysunął diagnozę, że moje 3 pierwsze czakry są całkiem rozwalone. Umiałbyś potwierdzić albo obalić tą teorię na odległość ?

• 3 months later...

Kulcia , ten specjalista to typowy przedstawiciel ciemnej strony i sam zabrał się za szkodzenie Ci zamiast pomagać.

Jestem egzorcystą i jak takiego typa widzę to mi szkoda ludzi którzy di niego idą po pomoc.

Na szczęście nie jest bezkarny i można go powstrzymać.

• 1 month later...

przykro mi ale trafiłaś na fachowca i jego diagnoza jest dobra rozumiem ze Ci może to nie odpowiadać. nie bardzo rozumiem co ma na myśli mówiąc o zmianie czakr ale to pewnie różnice nazewnicze .jeżeli chcesz posprawdzam dokładnie bo diagnoza jest lakoniczna,i wtedy postaram sie pomoc w poprawie.

Kulcia , ten specjalista to typowy przedstawiciel ciemnej strony i sam zabrał się za szkodzenie Ci zamiast pomagać.

Jestem egzorcystą i jak takiego typa widzę to mi szkoda ludzi którzy di niego idą po pomoc.

Na szczęście nie jest bezkarny i można go powstrzymać.

wytłumacz mi proszę co egzorcysta ma wspólnego z czakrami posyawa typu inni to oszusci szkodzi wszystkim nie wypowiadaj sie jak niesiesz o czym jest post no chyba ze jestes egzorcysta koscielnym lub katolickim wtedy wszysko jasne.uczciwa diagnoza nie szkodzi !