Skocz do zawartości

Konie i morderstwo ..


kociara1star

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Ostatnio śniło mi się coś bardzo dziwnego .

 

Byłam u mojej babci . Na drodze polnej jechałam na jakimś koniu . Był mały i młody . Za mną biegł 2. koń .

Ten był mój (tylko we śnie , w realu nie mam konia ) . Pojechaliśmy na jakieś pole . I tam była matka tego młodego . JA z niegoi zeskoczyłam i uciekałam , bo chciała mnie zabić . Mój koń mnie bronił . Przeskoczyłam przez furtkę do ogrodu i o mało co nie porwałam bluzki . Zawołałam konia i on też przeskoczył . Szłam już do domu i nagle koń uciekł za szopkę . NAprzeciw mnie szedł facet ze strzelbą . Powiedział , że zabije mojego psa , który był w szopie . Protestowałam i wrzeszczałam na niego . On jakoś się prześlizgnął i wlazł do szopy . Wołałam moją mamę , ale ona był pijana .. (?) i tak wolno szła . Pobiegłam do szopy , ale mój pies już nie żył . Facet trzymał go na rekach . I gadał , że się boi .

Ja si wkurzyłam i zaczęłam go bić .. Wsadziłam mu palce w oczy i miał takie same białka .. Chciał mnie ugryźć w twarz i to było straszne .. On miał kły ! Obudziłam sie cała spocona i cała się trzęsłam .

 

Proszę niech ktoś mi to wytłumaczy ..

Błagam ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...