Jump to content

węgiel,piwnica,drewno,mężczyzna

dorota1986
 Share

Recommended Posts

wchodzę do piwnicy i widzę znajomego z innej klatki,że też wchodzi do naszej piwnicy którą ma obok mnie i nagle on wychodzi zostawia ją otwartą a ja biorę wiaderka i zabieram mu w jednym drewno a w drugim węgiel i stawiam obok swojej piwnicy zamkniętej tu urwał mi się sen musiałam wyjść z piwnicy ogólnej gdy do niej wróciłam moja piwnica była otwarta a przecież ją zamknełam obok piwnicy zostało tylko wiaderko drewna.Pózniej widziałam tego znajomego pod moim oknem i jego byłą żonę i ich córkę która przebywa w domu dziecka i jeszcze jakieś tam dzieci.

nie mam pojęcia co to może znaczyć ale moje życie nie jest najlepszym mam pełno długów,kredytów troje dzieci z czego jedno przebywa u swojego ojca aż do postanowienia apelacji,chcę się wyprowadzić od mojego konkubenta(alkocholizm,przemoc)ale się boje,że mi zabierze córke,na dodatek grozi mi 15dni aresztu za starą sprawę

proszę o wyjaśnienie mojego snu

właśnie zapomniałam dopisać,że nie zbyt dobre relacje z nim mam bo jakiś jego kolega mu nagadał coś,że ja na niego nagadałam,mój facet robi z nim jakieś interesy i można by tak określić,że on rządzi dzielnicą jakby był jakim bogiem ale nie jest to dzielnicowy

Piwnica może tu symbolizować wyparte i tłumione przez Ciebie emocje, przeżycia i nieakceptowane cechy charakteru, a także przeszłość.

Sen pokazuje Twoją chęć ocieplenia relacji z tym znajomym, ocieplenia atmosfery która panuje między Wami.

Ten sen nie ma raczej związku z Twoją rodziną, bardziej z jego.