Skocz do zawartości

anusiak90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc, śnił mi się mężczyzna, nie widziałam twarzy, jedynie kolor włosów, były ciemne. W śnie stoi na środku pustego pokoju przodem do mnie strzelał sobie w głowę, a ja nic nie robiłam, po prostu stałam i patrzyłam. Sen śnił mi się dzisiaj kilka razy bo za każdym razem się budziłam.

Nie potrafię zrozumieć dlaczego mi się coś takiego przyśniło.

Pros o pomoc w interpretacji. Jestem zaniepokojona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

W twoim snie najważniejszym symbolem jest pokój bo on odzwierciedla twoje wnętrze - pokój jest pusty zaś ty stoisz i nic nie robisz to jest podkreślenie symbolu pustego pokoju czyli braku działania. Mężczyzna w snach to również symbol działania wszystko co męskie w snach oznacza ruch, działanie a ty w śnie "swojego" mężczyznę zabijasz, zabijasz go bezczynnością. twoja podświadomość pokazuje ci że stojąc w miejscu po prostu się cofasz, nie podejmując działań marnujesz szansę daną ci przez los lub też ciężko przez ciebie wypracowaną.

Pozdrawiam:

Sławomir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja mialam podobny sen, szłam lasem z psem i nagle moim oczom ukazał się wisielec, zaczełam uciekać aż nagle zobaczylam ze na kamieniu siedzi SPAM czas się na niego gapiłam, nie wiedzialam co zrobić i zaczelam sie do wisielca wracac! Niestety obudzil mnie budzik w momencie jak mialam zobaczyc jego twarzy ale nigdy nie poczulam takiego strachu przez sen... Co moglo oznaczac to ze snil mi sie wisielec i kruk?

Edytowane przez Ismer
SPAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@anusiak90 Pierwsze skojarzenie jakie miałam to próba kontraktu ze strony jakiegoś ducha z Tobą lub jakiś inny przekaz realnego wydarzenia, które z jakiegoś powodu dane Ci było poznać. Chociaż może chodzi faktycznie o jakąś przenośnię. Nie widzisz kim jest ten mężczyzna, ale czy nie jesteś świadkiem, jak ktoś w twoim otoczeniu podejmuje destrukcyjne decyzje mogące zniszczyć jego karierę, relacje. We śnie prześladuje Cię obraz bierności i milczącego przyzwolenia na tą tragedię.

 

@jogidani Każdy sen do interpretacji umieszczamy tutaj w osobnym temacie zgodnie z zasadami zawartymi w regulaminie działu. Nie podpinamy się pod tematy innych osób chcąc uzyskać wyjaśnienie nawet jeśli tematyka jest pokrewna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...