Jump to content

anusiak90

Recommended Posts

Witam, proszę o pomoc, śnił mi się mężczyzna, nie widziałam twarzy, jedynie kolor włosów, były ciemne. W śnie stoi na środku pustego pokoju przodem do mnie strzelał sobie w głowę, a ja nic nie robiłam, po prostu stałam i patrzyłam. Sen śnił mi się dzisiaj kilka razy bo za każdym razem się budziłam.

Nie potrafię zrozumieć dlaczego mi się coś takiego przyśniło.

Pros o pomoc w interpretacji. Jestem zaniepokojona

Link to comment
Share on other sites

Witam!

W twoim snie najważniejszym symbolem jest pokój bo on odzwierciedla twoje wnętrze - pokój jest pusty zaś ty stoisz i nic nie robisz to jest podkreślenie symbolu pustego pokoju czyli braku działania. Mężczyzna w snach to również symbol działania wszystko co męskie w snach oznacza ruch, działanie a ty w śnie "swojego" mężczyznę zabijasz, zabijasz go bezczynnością. twoja podświadomość pokazuje ci że stojąc w miejscu po prostu się cofasz, nie podejmując działań marnujesz szansę daną ci przez los lub też ciężko przez ciebie wypracowaną.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Witam, ja mialam podobny sen, szłam lasem z psem i nagle moim oczom ukazał się wisielec, zaczełam uciekać aż nagle zobaczylam ze na kamieniu siedzi SPAM czas się na niego gapiłam, nie wiedzialam co zrobić i zaczelam sie do wisielca wracac! Niestety obudzil mnie budzik w momencie jak mialam zobaczyc jego twarzy ale nigdy nie poczulam takiego strachu przez sen... Co moglo oznaczac to ze snil mi sie wisielec i kruk?

Edited by Ismer
SPAM
Link to comment
Share on other sites

@anusiak90 Pierwsze skojarzenie jakie miałam to próba kontraktu ze strony jakiegoś ducha z Tobą lub jakiś inny przekaz realnego wydarzenia, które z jakiegoś powodu dane Ci było poznać. Chociaż może chodzi faktycznie o jakąś przenośnię. Nie widzisz kim jest ten mężczyzna, ale czy nie jesteś świadkiem, jak ktoś w twoim otoczeniu podejmuje destrukcyjne decyzje mogące zniszczyć jego karierę, relacje. We śnie prześladuje Cię obraz bierności i milczącego przyzwolenia na tą tragedię.

 

@jogidani Każdy sen do interpretacji umieszczamy tutaj w osobnym temacie zgodnie z zasadami zawartymi w regulaminie działu. Nie podpinamy się pod tematy innych osób chcąc uzyskać wyjaśnienie nawet jeśli tematyka jest pokrewna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...