Jump to content

dziwny ślub


palomka
 Share

Recommended Posts

może dziwnie to zabrzmi ale opieram się na śnie przyjaciółki... bardzo mnie ciekawi co to to moze oznaczac .opowiedziała mi swoj sen który był o mnie i o mojej "sympatii" .

 

śniło jej się ze brałam slub z człowiekiem z którym urwał mi się kontakt ale za którym bardzo tęsknię tylko on tego nie wie rozstaliśmy sie w nieporozumieniu rok temu .

 

opieram sie na tym co ona mi przekazała a więc śniły jej się przygotowania mnie przed ceremonia .dziewczyny robiły mi makijaż ubierały mnie w suknie czesały itp.następnie powiedziała że sniło jej sie odrazu przyjęcie weselne tak jakby ślub był pominiety .a podczas tego przyjecia dziewczyny "namawiały" mojego "męża" aby ze mna tańczył (dodam że innych gości nie było ,tylko moi przyjaciele i "mąż") dziewczyny wychodziły za nim na dwór i prosiły go mówiąc ze mi jest przykro że zostałam tam na sali sama a on tak jakby zachowywał się jakby sam nie wiedział co ma zrobić po jego minie można było wyczytać że czuje się zagubiony i nie wie czy dobrze zrobił...

 

 

w rzczeczywistości człowiek który we śnie odgrywał rolę mojego męża jest bardzo nieśmiały jeśli chodzi o taniec rzeczywiscie trzeba go długo przekonywac ... może to być jakimś ułatwieniem do zinterpretowania. Czuję sie winna bo bałam sie jego uczuć pomyslałam ze bezpieczniej będzie jeśli nie dam po sobie poznac ze mi zależy bo bałam sie rozczarowania...a więc on pomyślał ze do niego nic nie czuje i zakonczył swoje starania .pozniej przemyslałam swoje zachowanie i postanowiłam do niego napisać jak gdyby nigdy nic tak na luzie i on mi odpisał jak normalnej koleżance.zraziłam go do siebie i boje się ze tego juz się nie da naprawić .. bardzo często on mi się śni ,mało tego śnię się swoim znajomym bo drugiej koleżance sniłam się ze uprawiałam sex na polanie z jakimś człowiekiem ktorego ona nie zna ale opisała mi tego człowieka i z opisu pasuje właśnie do niego.,, :ysz_na: ale akurat jej nie opowiadałam nigdy swojej historii związanej z tym człowiekiem. dlatego jest to dla mnie bardzo zastanawiające i bardzo proszę o zinterpretowanie.

Edited by palomka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...