Jump to content

Smoki ..

kociara1star
 Share

Recommended Posts

No więc ..

Ostatnio poznałam takich chłopaków . Jeden z nich Sebastian się nazywa . Chciałam z nim chodzić , ale nic z tego .

Zaczęło się tak ..

Ja i ten Sebastian byliśmy jedynymi ludźmi na Ziemi . Wszędzie były smoki .One były złe . Były chyba 3 dobre i jeden smok Sebastiana . Jeden przywódca , najmądrzejszy powiedział , że ja jestem wybranką i , że ja mam zaprowadzić pokój , tylko muszę odkryć swoje moce . Jedna smoczyca nazywała się Klaudia i ona i te pozostałe dobre ( z Sebastianem ) leciały do jakiejś świątyni czy coś . Ja leciałam na tej Klaudii . W tej świątyni były 2 smoki - jeden : przywódca złych , drugi : jakiś tak jego pomocnik . Klaudia mnie odstawiła do tej świątyni i gdzieś poleciała . Ten pomocnik złego zabił takiego z rogami (dobrego) zwalił na niego wielki kamień . Przed śmiercią byłam przy nim i zaczęłam się wyrywać , krzyczeć , że nie pozwolę na to . Ale trzymał mnie przywódca dobrych i powiedział , że już nic nie można zrobić . Zabrał mnie przywódca złych i wezwał swoją "armię" (takie małe , chude smoki ) . Trzymał mnie w łapie i chciał , żeby oni mnie rozszarpali , ale ja robiłam uniki i im się nie udało . Zobaczyłam , że one chcą zabić Sebastiana to ja się jakoś wyrwałam i i zeskoczyłam na ziemię . Dostałam jakiejś siły i postrącałam te małe z niegi i walczyłam o niego . O jego życie .. Widział , że nie dam rady i przegram . Zaczęłam ryczeć .. i się obudziłam .

Co to znaczy ?

Błagam o wytłumaczenie .

Czyli przeważały w twym śnie złe smoki, prawda? Nie mniej jednak wspominałaś o dobrych smokach - one mogą zapowiadać jakiś awans, ale złe smoki namieszają i spowodują jakiś konflikt, utraty pozycji, czy posady. Lecz nie trać nadziei, bo niebezpieczny smok oznacza zwycięstwo w wyzwalającej walce. Można rzecz, że z trudami dojdziesz do celu, ale musisz uwierzyć w siebie.

Pozdrawiam. ;)