Jump to content

Stary dom


vanessa89
 Share

Recommended Posts

Skoro już tu jestem na forum chciałam się dowiedzieć co może znaczyć sen o starym domu , nie chodzi tu o jakąś ruderę stojącą na polu tylko mieszkanie w którym się kiedyś mieszkało.

Przeprowadziłam się z rodziną na inne osiedle (ale nie opuściliśmy miasta) gdy miałam 15 lat. Od tej pory mieszkam w zdecydowanie lepszej okolicy (cichszej, spokojniejszej). Mieszkam w nowym mieszkaniu 6 lat.

Jednak do tej pory śni mi się, że wracam że szkoły(mimo że juz ją skończyłam) i idę w kierunku starego mieszkania a nie nowego.

Chociaż nigdy mi się to nie zdarzyło żebym odruchowo poszła tam gdzie juz nie mieszkam,w snach często sie to zdarza.

Nawet kiedy śni mi się że patrze przez okno nie widze widoku takiego jaki mam z mojego obecnego pokoju tylko widok ze starego mieszkania. Próbuję sobie nawet przypomnieć we snie jak wygląda widok teraz ale bezskutecznie.

Miałam też sen że ze starymi kolezankami ze szkolnych lat (z ktorymi juz nie utrzymuje kontaktów) wkradłam sie do starego mieszkania (mieszkaja tam juz nowi) , było puste , sciany i podłogi gołe... Jednak znalazłam nie wiedzieć czemu moja portmonetke z pieniedzmi i cukierkami w srodku, a lezy ona w moim biurku. Czy jest jakis powod dla ktorego caly czas sni mi sie tamten dom? Mozna powiedziec ze praktycznie caly czas bo srednio co kilka dni.

Link to comment
Share on other sites

Witam!

Jest to ściśle powiązane z twoim dzieciństwem myślowo powracasz do miejsca, które zapamiętałaś jeszcze z nemowlędztwa i dla ciebie jest to zawsze miejsce w którym czułaś się najbezpieczniej. W chwilach gdy czujesz się żle albo jakoś niepewnie twoja podświadomość powraca do starego znanego miejsca.

Pozdrawiam:

Sławomir

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...