Skocz do zawartości

POWITALNIA - witamy na EzoForum


Watislav

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się ze wszystkimi przywitać :) Wprawdzie pewnym jest, że będę więcej czytała niż pisała, ale może będzie lepiej, jeśli Wy, jako użytkownicy, będziecie mieli pełną świadomość mojej obecności tutaj i nie będziemy sobie tak do końca obcy. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich ponownie po dłuuuugiej nieobecności :) Widzę, że też muszę się porozglądać, bo troszkę tu się pozmieniało ;)

Eh, chyba się za Wami stęskniłam ;p

P.s. Narazie proszę jeszcze nie zgłaszać się po wróżby, bo potrzebuję czasu, by od nowa się w to wszystko wkręcić, ale jakby co, to dam znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cieplo i serdecznie.

Trafilam tutaj dzisiaj i cieplo pozdrawiam

Jestem po kursach bioterapii i Reiki ,a ide droga rozwoju duchowego juz pare lat.Milo mi u was goscic i milutkiego dzionka wszystkim zycze Semi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie. Mam na imię Beata. Na forum zajrzałam przypadkowo i chyba w dobrym momencie. Przede mną dużo zmian, których się obawiam, więc chętnie tu się zadomowię i nauczę tego i owego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich, których nie miałam okazji jeszcze powitać.

Agnieshia, Bamac, Tomeeq, Iza888, Muireanne, LaQueSabe, Semi6, Jersey, Andraso90, Blizz, Beata111 życzę Wam miłego pobytu na forum :)

Pozdrawiam serdecznie

Caliah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich, których nie miałam okazji jeszcze powitać.

Agnieshia, Bamac, Tomeeq, Iza888, Muireanne, LaQueSabe, Semi6, Jersey, Andraso90, Blizz, Beata111 życzę Wam miłego pobytu na forum :)

Pozdrawiam serdecznie

Caliah

 

Slicznie dziękuje za powitanie i również witam.

Pozdrawiam Semi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko, nazywam się Patryk. Mam nadzieje, że wyciągnę z tego forum dużo wiedzy, poznam fajnych i pomocnych ludzi.

Edytowane przez Sekutnik
Odjęcie liku z tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc i ja witam wszyskich witających a nieprzywitanych których mogę przywitac nie inaczej jak przez przywitanie się. Tych co się nie przywitali pozdrawiam a tych co się dopiero przywitają pozdrowiłem już wcześniej. Witając się żegnam się zarazem z tymi których nie przywitałem, a tych co się pożegnałem przywitam ponownie. Witam także tych któży się już pożegnali a przywitali sie w czasie gdy ja się żegnałem z innymi.

 

(wiem bez sensu) :dostal_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :icon_smile2:

Na wstępie powiem o sobie tyle że chciałbym się nauczyć jak najwięcej magii i "ulepszyć" siebie bo jestem narazie jak trawa pomalowana na zielono. Nie chcę też koniecznie pomagać innym (mugolom:icon_smile2:) ani walczyć z szatanem. Po prostu liczy się tylko to co Ja mogę osiągnąć bez żadnych moralnych ani bohaterskich pobudek. Dla mnie każdy sposób jest dobry i mam nadzieję, że Wy wszyscy kórzy już wiecie więcej ode Mnie pokierujecie Mną w jak najlepszy sposób. Zdaję się na Wasze wskazówki i rady.

 

Jak Moja wypowiedź kogokolwiek uraziła to niech chociaż przynajmniej doceni Moją szczerość.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam sie Mariusz pochodzę z gdańsk. Moja przygoda z ezoteryką zaczeła się w wieku 4 lat. Interesuje sie wszystkim co związane z ezoteryk(oprucz tarota to mnie nie kręci)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :icon_smile2:

Na wstępie powiem o sobie tyle że chciałbym się nauczyć jak najwięcej magii i "ulepszyć" siebie bo jestem narazie jak trawa pomalowana na zielono. Nie chcę też koniecznie pomagać innym (mugolom:icon_smile2:) ani walczyć z szatanem. Po prostu liczy się tylko to co Ja mogę osiągnąć bez żadnych moralnych ani bohaterskich pobudek. Dla mnie każdy sposób jest dobry i mam nadzieję, że Wy wszyscy kórzy już wiecie więcej ode Mnie pokierujecie Mną w jak najlepszy sposób. Zdaję się na Wasze wskazówki i rady.

 

Jak Moja wypowiedź kogokolwiek uraziła to niech chociaż przynajmniej doceni Moją szczerość.

 

Pozdrawiam.

 

Mnie tam nie uraziłeś, szczerośc doceniam a jak chcesz ulepszyc siebie to może chodzi Ci o rozwój duchowy ? :dostal_na:

ze swojej skromnej strony powiem : polecam film sekret (na yuotubie), książke Roberta Krakowiaka - Dzieci Regresii no i możesz też zachaczyc o Murphego i jego Potęge Podświadomości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nazywam sie Mariusz pochodzę z gdańsk. Moja przygoda z ezoteryką zaczeła się w wieku 4 lat. Interesuje sie wszystkim co związane z ezoteryk(oprucz tarota to mnie nie kręci)

 

zgadzam się lepiej wiedziec trochę o wszystkim niż wszystko o jednym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka wszystkim :) ! Jestem tu nowy < zapomniałem się najpierw przywitać, później pisać >. Żałuję, że nie wpadłem na tę stronkę o wiele wcześniej. Jeszcze minie trochę czasu zanim się dowiem co i jak, ale będzie fajnie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Wiecie co? Chciałam zrobić urlop od Forum, przemyśleć to i owo, pobyć sama ze sobą, ale... Nie da się.

Ciągle coś, ciągle ktoś ;)

Toteż po drobnych tylko zmianach zmianach wewnętrznych i zewnętrznych (choćby awatar) postanowiłam, że urop moze poczekać do grudnia, kiedy i tak wyjeżdżam ;)

Na razie więc jestem z Wami. I witam ponownie po króciutkiej przerwie.

 

Przy okazji: Kaffka, Nashira i Van, serdeczne dzięki, Wy wiecie za co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich nadnaturalnych jak i tych zdolowanych a przede wszystkim tych ktorzy przestaja pamietac o tym ze istnieje ktos inny kto tez jest czlowiekiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma
Witajcie, drodzy Forumowicze! Jestem na tym forum od kwadransa i już widzę, że "wsiąkłam"... Dziękuję, że jesteście!

 

Witam Wszystkich Forumowiczów...pzdr D40

 

 

Witam Was serdecznie i mam nadzieję, że miło spędzicie z nami czas. Czasem się kłocimy, czasem żremy, ale poza tym bardzo sie kochamy ;)

Witajcie i rozgośćcie się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej!! Ale ze mnie gapa :wstydnis:

Jestem na TYM forum już jakiś czas........"biegam" tu i ówdzie (po tematach ;))...a jeszcze się nie przywitałam :wstydnis: Ale ze mnie :glupek2::dostal_na:

 

A więc WITAM WSZYSTKICH bardzo serdecznie :_kwiatek::azsg3::zakochany: :onajego_na: :luzik:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w słoneczny dzień! Co nieco o mnie--- lubię podróże (szczególnie dalekie), bliskość przyrody (nieożywionej i ożywionej :_jezyk_oko: ), muzykę, aktywność fizyczną :winko::D Jestem wielbicielką horrorów, które oglądam namiętnie, więc jeśli możecie coś przy okazji polecić to chętnie skorzystam;-) Oprócz tego wykonuję pracę której nie lubię i od niedawna mam przepięknego kota, więc może fotką też się pochwalę.

 

witajcie wszyscy i przesyłam pozdrowienia z chłodnego, północnego końca Polski! :iconbananwo8:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaga_Wiedzma

Asunto witaj między nami. Rozgość się,pzonaj zwyczaje, przegladnij tematy by wiedzieć gdzie, co i jak. Pochwal się kotem (za kota masz u mnie duży plusior :uscisk:) a co do Horrorów to napisz w stosownym dziale, np pogaduchach jakie lubisz. Ja uwielbiam wampiry i wulkołaki czyli klasyka ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich cieplutko , a ja mam na imie Asia. Zajmuje sie na codzien moimi maluszkami i numerologia. Kocham wszystko co nieprzewidziane i przerazajace. Uwielbiam ezoteryke za to ze jest , duchy, wilkolaki i wampiry . Uwielbiam tez filmy o nich. horrory ogladam jak dobranocki . Moje ulubione : Candymen, Blade, VanHelsing.

Mam nadzieje ze bedziemy mieli mile i dlugie pogaduszki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam :)

Jestem tu pierwszy raz. Proszę o wyrozumiałość jak coś zrobie nie tak, nie napisze gdzie trzeba , nie tak jak powinno byc:)

Mam 34 lata, mam 2 corki ( małe bo późno zaczęłam "TEN" :D sport ;) 5 i 7 lat) wychowuje dziewczynki na przemian z ich ojcem (kto zna temat wie, że to nie jest " łatwy chleb" ale chłonę każdy dzień jak tylko umiem:). No to tyle o mnie... Wiecej pewnie wyjdzie jak tylko mi pozwolicie...

Jeszcze raz WITAM ... Tamara - Pangea

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pangea : Witaj w gronie forumowiczow, napewno sie tu odnajdziesz, a nasi''opiekunowie- czyt.moderatorzy'' sa pelni milosci wiec szybko wybaczaja bledy nowicjuszy . Witaj rowniez w gronie mam-forumowiczek - Ja mam troje maluszkow ( Maksymilian, 6, Aleksandra 5 i Dominik 2 ) chociaz mam dopiero 25 lat to nie powiem , ze wczesnie zaczelam ten sport :) pozdrawiam cieplutko i zycze dlugich i udanych konwersacji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziękuję Wszystkim za powitanie ileś tam postów wyżej,czuję się jak najbardziej i całkowicie kompletnie powitana i przybywam witac nowoprzybyłych-a więc WITAJCIE :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich serdecznie.

Zagladam na Forum od jakiegoś czasu, interesuję się Tarotem i numerologią. Ciekawa jestem, czy są wśród forumowiczów emeryci?

Mam 56 lat i nareszcie, dużo wolnego czasu na zgłębianie tajników ezoteryki.

Już zdążyłam się zorientować, że wiedzy ci tutaj dosyć, dla każdego, kto jej poszukuje.

Cieszę się bardzo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...