Skocz do zawartości

narodziny trojaczków, oświadczyny, ślub i wesele


Ona_20

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam się nad moim snem..

mam 20 lat w śnie tak samo i urodziłam trojaczki... zastanawiałam się nad ich imionami razem z chłopakiem.. a później nie wiem dlaczego mówiliśmy tylko o dwóch z Nich... dwójka z Nich była w Nami w samochodzie nie wiem dlaczego a o trzecim mówiliśmy, ze jest w domu ...

później mój obecny chłopak( w rzeczywistości również)

oświadczył mi się w jakiejś wielkiej katedrze do której zaprosił rodzinę i znajomych...

 

zwiedzaliśmy.. w pewnym momencie poszliśmy w dwie strony... zauważyłam wielkie drewniane drzwi jak do katedry więc weszłam..

Było pełnio znajomych ludzi.. On się oświadczył przy ołtarzu... Później był ślub i wesele..

Jeżeli chodzi o wesele to nie wiem dlaczego ale nie siedzieliśmy obok siebie... Moi rodzice też nie siedzieli razem.

Później były poprawiny...

Później śniły mi się jeszcze raz zaręczyny nie wiem dlaczego znów z Nim i w tym samym miejscu tyle, że tym razem kjakaś kobieta z jego rodziny oświadczyła się za Niego jak powiedziała na jego prośbę.. jak założyła mi pierścionek zaręczynowy na palec to jakiś kapłan otworzył takie kraty jakie bywają w kościołach przy wejściach .. kazał wejść mi na górę schodami.. więc poszłam On tam był.. ucieszył się,m ze mnie zobaczył i rzuciliśmy się sobie na szyję..

powiedział, ze zasponsorował witraż.

później zrobiło się tam tłoczno.. i była jakaś grupa dziewczyn ubranych na fioletowo które próbowały nas rozdzielić.. ale biegliśmy razem w dół.. i jakoś udało nam się razem stamtąd wyjść ... byliśmy oboje szczęśliwi.. tak przy okazji kapłan pomógł Nam wyjść stamtąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...