Skocz do zawartości

Obcy mężczyzna, dzieci, oświadczyny


Gusia2912

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :ok2_na: już drugą noc z rzędu śni mi się to samo.

 

Jestem na jakimś przyjęciu urodzinowym jednego z dzieci, którymi się zajmuję, bardzo dobrze się bawimy.W Końcu impreza dobiega końca i rodzice przychodzą po swoje pociechy.Jest późno, więc po mnie też ktoś przychodzi.W śnie podchodzę do wysokiego bruneta (w życiu go na oczy nie widziałam), daję mu buzi na powitanie i mówię, że zaraz przyjdę.Po czym idę jeszcze na chwilę do dzieci, one mnie ściskają, nie chcą wypuścić.W końcu ten 'mój facet' zabiera mnie stamtąd siłą.Idziemy strasznie długo, mimo, że mieszkam niedaleko.Cały czas milczymy.W pewnym momencie on pyta czy za niego wyjdę i wyjmuje pierścionek.

 

I wczoraj i dzisiaj się na tym obudziłam.Intryguje mnie ten sen, bo nie dość, że mi się baaaardzo rzadko coś śni, to na dodatek ten mężczyzna bardzo mi się podoba :jezyk2:

 

Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość winteer

Gusia2912

Najwyraźniej wahasz się przed podjeciem poważnych zobowiązań - w poprzedniej sytuacji czułas się dosyć bezpiecznie i beztrosko (impreza urodzinowa), jednak nowa sytuacja wymusi na Tobie zmianę postawy życiowej (zostałaś wyciągnieta siłą).. a pierścionek to poważne zobowiązania na przyszłość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...