Skocz do zawartości

Koń/piwnica/skrzynia/dziennik


bishkopt

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio miałem dziwny sen, przyśnił mi się już drugi raz.

W tym śnie schodziłem po schodach do piwnicy, którą... od kogoś odziedziczyłem. Po otwarciu drzwi okazało się że są tam jakieś półki (chyba były na nich książki) i na środku piwnicy stał koń. Był on duży i brązowy. Potrzedłem do niego i zacząłem go głaskać i mówić że długo tam na mnie czekał i że jest wychudzony (choć na takiego nie wyglądał) następnie udałem się do drugiego pomieszczenia które było za drzwiami. W pokoju tym znajdowało się biurko, szafki z książkami i skrzynia z której wyciągnąłem coś w rodzaju dziennika, który zacząłem czytać. Pisało tam że ten ktoś po kim odziedziczyłem piwnice prowadził tam coś w rodzaju badań i różni ludzie którzy czegoś szukali w piwnicy przeszkadzali mu próbując tam wejść, aż do momentu kiedy rzucił szmatę pod drzwi w taki sposób aby światło nie było widoczne na zewnątrz tego pomieszczenia. W tym momencie ktoś zaczął szarpać drzwiami, a kiedy rzuciłem szmatę pod drzwi szarpanie ustało i ten ktoś się oddalił. Wtedy wyszedłem do drugiego pomieszczenia, w którym już nie było konia (ja wogóle sie tym nie przejołem, a nawet tego nie zauważyłem) i wyszedłem po schodach z piwnicy. Przez cały sen byłem zaciekawiony co tam jest w piwnicy i czego ci ludzie szukają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SooYoung

Piwnica jest symbolem twojej podświadomości. A to ze ją po kimś odziedziczyłeś to symbol naszych rodzinnych tradycji ale i obciążeń.

Koń symbolizuje wolność ale też i potencję, to że był wychudzony pokazuje jak zablokowane mogą być naturalne dla nas sprawy, co trzeba uwolnić z podświadomości i nad czym trzeba popracować, czyli nakarmić konia.

Pokój z biurkiem i książkami to rodzaj samotni, biblioteki, jest tam ukryta wiedza którą chciałbyś poznać ale ceną za to jest odosobnienie, samotność - przeciwieństwo symbolu konia - Twojej osobistej wolności

To ze nie przejąłeś się ze koń zniknął może pokazywać ze nadchodzi w Twoim życiu czas gdzie będziesz poszukiwał wiedzy, dążył do wewnętrznego rozwoju, uwazaj jednak żebyś po drodze nie zagubił prawdziwego sensu życia - czyli Światła, które przykryłeś szmatą. Szmata to coś brudnego, nieczystego - brudne instynkty.

 

Ten człowiek który był tam przed tobą nie lubił ludzi,wybrał samotność a Ty możesz iśc jego drogą ale stracisz światło - radość życia, to "żyć Tu i teraz" a zagubić się w poszukiwaniu wiedzy która nie zawsze jest nam potrzebna

 

bishopt dostałeś w tym śnie wskazówkę jak moze być, od ciebie zależy co wybierzesz, pogoń za pseudo wiedzą czy smakowanie życia

Czy interesujesz się magią, ezoteryką itp.. czy chcesz posiadać jakieś wyjątkowe moce? a może dla ciebie los szykuje coś całkiem innego i o wiele ciekawszego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera szczerze mówiąc nie spodziewałem się że ktoś tak świetnie może to wszystko opisać. Od października idę na studia i mam pewne obawy czy idę na właściwy kierunek, czy sobie poradzę itp itd. Dawniej interesowałem się ezoteryką (w szczególności reinkarnacją i oobe), ale przestałem w pewnym momencie, tak samo przestałem (lub robie to rzadziej) robić rzeczy które bardzo lubiłem swojego czasu ( grać w siatkówkę i grać na gitarze) być może to wszystko jest tam opisane..... Dziękuje Ci mary_mary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...